Wpis z mikrobloga

@lunada: albo była czymś, co łączysz z powagą.

Tak czy siak, jak już mówiłem, ja nie mógłbym żyć w związku z ciągłymi żartami, bez odrobiny powagi i z praniem żonki po pysku.

Nie pojmujesz chyba, że brak takich odzywek nie oznacza "samej powagi". A co do uległości - to co, jak dziewczyna chce, byś ją pogłaskał, to strzelasz jej klapsa w tyłek, by nie być uległym? Gdzie w tym, co
  • Odpowiedz
@Pantokrator: Wiesz, jest fajnie kiedy to zależy od związku. W moim wypadku zależało od humoru, medium porozumiewania. Czułem się jak w tej gierce an komórki, gdzie jeden zły tekst kazał zaczynać od początku. Ale co najgorsza, błędne zdania dziewczyna zapamiętywała i sumowała w razie kolejnej złej odpowiedzi. Dodaj do tego moje humory, a wyjdzie z tego piekło na ziemi. W----------e zupy metrową łyżką.
  • Odpowiedz
@Pzanty: no to jest masakra.

Sam uważam, że istnieje złoty środek i dlatego wkurza mnie pisanie a la @lunada który zachowuje się tak, jakbym twierdził, że humor jest zły. Humor jest ok. Ale trzeba w związku dbać o drugą osobę, czasem być poważnym, czasem być czułym. A nie "humor, szmato" i jedziemy.
  • Odpowiedz
@Pantokrator: śmieszny jesteś trochę zwróciłem ci uwagę że powiedzenie komuś "no elo" nie ma nic wspólnego z przemocą w stosunku do ukochanej, a ty nadal swoje.

Bycie uległym bardziej jako podporządkowywanie swojego bycia pod jej zachcianki. Wyjście do kina jest idiotycznym przykładem bo tu nie ma nic do uległości a sprawiania przyjemności drugiej osobie.

Uległość była by bardziej gdybyś zamiast rozmawiać z nią swobodnie był byś przez nią zmuszony do
  • Odpowiedz
@lunada: nie kolego, zrobiłeś k---ę z logiki, zacząłeś mi pisać o humorze tak, jakbym ja twierdził, że "tylko powaga". Wyzwałeś mnie od pantofli, jako drugą opcję wlepiając łatkę gościa bez dziewczyny, krótko mówiąc, skompromitowałeś się jako rozmówca na wstępie, demonstrując chamstwo totalne.

Więc wybacz, ale mam pełną świadomość, że rozmawiam z człowiekiem, który zaczął rozmowę od rzucania gównem w moim kierunku. Nawet jeśli byśmy sobie wesoło wyluzowali - i tak
  • Odpowiedz
wrzuć śmieszny obrazek na portal ze śmiesznymi obrazkami i patrz jak wykopki się kłócą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz