Wpis z mikrobloga

z cyklu "życie w Krakowie"

czekam na autobus na Matecznym, podchodzi facet [F] lvl ok. 60

[F]: czy lubi pani szczury?

[J]: no niekoniecznie.

[F]: ale na pewno? bo mam tu jednego

[J]: no nie skorzystam, do widzenia.

zniechęcony podchodzi do nowo przybyłej kobiety [K]:

[F]: a pani lubi szczury? bo tamta pani nie lubi.

[K]: a co mam nie lubić? pożyteczne zwierzęta...

[F]: to się świetnie składa, mam tu dla pani jednego.

wówczas wyciąga z reklamówki truchło szczura i kładzie u stóp tamtej kobiety (cool)(cześć). kobieta obrzydzona, facet zwija truchło do reklamówki i wsiada do 184. ( )

Kurtyna.

#krakow #mpk #truestory #heheszki #smiesznypiesek
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NieRozumiemIronii: @wicht44: nie straszcie, gorszy od widoku zwłok gryzonia mógłby być chyba tylko fakt, że stoi za tym jakiś #wardegacwel ( ͡° ʖ̯ ͡°) a nawet jeśli prank, to jakiś mało medialny wyjdzie, bo ja szybko ucięłam rozmowę, a ta kobieta, jak już jej zeszła z twarzy odraza, to z nadmiaru absurdu wybuchnęła śmiechem. żadnych zejść śmiertelnych ani interwencji policji = słabo
  • Odpowiedz
@pausznurek: kiedyś jak czekałem z kolegami na przystanku pod jubilatem podszedł do nas żul i powiedział, że jak nie damy mu na wino to poszczuje nas szczurem po czym wyciągnął spod kurtki 30cm żywego szczura
  • Odpowiedz
@pausznurek: O k---a, jak nienawidzę szczurów. W ogóle gryzoni myszowatych, fuj. Jakbym coś takiego przeżył to bym chyba uciekł. W Warszawie parę razy widziałem jak ktoś wiózł szczura w tramwaju np. No przecież to obrzydliwe, skąd się biorą tacy głupcy, powinni tego zakazać.

@Enricco: w Warszawie to samo jest z Mostem Poniatowskiego. Większość mówi o ,,Poniatowskim". Most Poniatowski, kurde ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz