Wpis z mikrobloga

  • 4
Jestem ateista ale od dzisiaj zaczynam poszukiwania Boga, po tym jak kolega z pracy opowiedzial mi o opetaniach jego dziewczynyb i czesciowo jego i duchach/demonach ktore ich nawiedzaja (okultyzm, wytatuowany pentagram) dzis ide pierwszy raz do kosciola od wielu lat. Wierze że bóg pomoże mi być szczęśliwym człowiekiem. #wiara #chrzescijanstwo #bog #szatan #religia
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@swinkapl: kolega z pracy zwierzyl mi sie ze on i jego narzeczona mają problemy z demonami. On ma wytatuowany jakis pentagram z sercem sluchal jakiejs demonicznej muzyki a ona w przeszlosci miala cos wspolnego z okultyzmem i chyba podpisywala jakis cyrograf czy tam cos. mowil mi ze kilka lat temu przedmioty u niego w domu same sie przemieszczaly np. telefon lezacy na parapecie sam spadl pare metrow dalej, czuje czyjas
  • Odpowiedz
@luka93: brzmi jak scenariusz horroru. I zawsze jestem ciekaw jak wyglądają oczy osoby naćpanej, przecież po kokainie czy innych "przyspieszaczach" człowiek ma całkiem inne oczy niż po marihuanie. Ogólnie to nie wierzę, musiałbym zobaczyć na własne oczy
  • Odpowiedz
@luka93: Radziłbym zacząć od Biblii na której, jak twierdzi, opiera się KK. Jeśli jesteś leniwy możesz zacząć od NT. Dopiero wtedy zdecyduj czy na pewno chcesz iść do kościoła.
  • Odpowiedz
@luka93 pamiętaj - Bóg jest miłością. nie daj się zastraszyć. Jak oddasz życie Jezusowi (jak to zrobić - poczytaj Biblię) to żadne demoniczne cholerstwo nie będzie Cię mogło opętać.
  • Odpowiedz
@sumieniem: Której części "Nie ma Boga prócz Allaha, a Mahomet jest jego prorokiem" nie rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@luka93 Nie otrzymałem też odpowiedzi nt lokalizacji ów "opętanej" dziewoi, dlatego wystarczy, że uzupełnisz tylko nazwę w źródle wyszukiwania: link go pomocy
  • Odpowiedz
Więc jest zdrowa i zmyśla. Osoba, która bawi się w okultyzmy, tatuuje sobie pentagramy itd. najwidoczniej bawi się w takie rzeczy i szuka uwagi. Jej opętania to albo próba zwrócenia na siebie uwagi (niedojrzałe zachowanie) albo choroba psychiczna. Innej możliwości nie ma.

Ile małych dzieci po przeczytaniu Harrego Pottera twierdziło, że są czarodziejami? W p---u.

Opętania demoniczne nigdy nie zostały potwierdzone.

Może
  • Odpowiedz