Wpis z mikrobloga

@henk: ale skojazenie :-). W ogóle to chore że muszą naklejać takie znaki. Ludzie mają za mało taktu i kultury by samemu sie domyślić, że ciężarnej lub osobie z dzieckiem należy ustąpić miejsca. Chociaż nie zawsze takie oznaczenia coś dają. Sama stojąc pod takim znaczkiem musiałam się prosić by mi ustąpili ;-)
  • Odpowiedz
@zona-szefa: Wszystko zależy od regulaminu przewoźnika, ale standardowo wygląda to tak: Oznaczenie wprowadzono dlatego, że osoba siedząca na takim miejscu MUSI Ci ustąpić miejsca, widywałem przypadki kiedy jakaś babcia prosiła gnojka o ustąpienie tego miejsca, a on miał to w nosie (sporo ludzi, młodych ludzi nawet nie wie o czym informuje ta naklejka). W takim wypadku kanar ma podstawę do wystawienia mandatu za łamanie regulaminu przewoźnika. Oczywiście dodam, że w
  • Odpowiedz
W ogóle to chore że muszą naklejać takie znaki. Ludzie mają za mało taktu i kultury by samemu sie domyślić, że ciężarnej lub osobie z dzieckiem należy ustąpić miejsca


@zona-szefa: One są po to, by chory szybciej wypatrzył szersze miejsce. Przynajmniej w innych miastach.
  • Odpowiedz