Wpis z mikrobloga

@Altru: Bezpiecznie to 0.5% masy ciala na tydzien, wiec z 0.8kg na tydzien.

Jak bedziesz chcial zrzucic wiecej, to zniszczysz zdrowie, zesrasz sie, a jak skonczysz glodowke i meczarnie (bo 1 kg na minusie to ok 8000 kcal deficytu, czyli przy spozyciu normalnym, zrzucenie jednego to odmawianie posilkow przez 4 dni), to zaczniesz zrec jak szalony i szybko przybedzie ci kilogramow.

Oblicz swoje zapotrzebowanie kaloryczne, to jest ile kalorii mozesz zjesc dziennie, zeby nie przytyc ani nie zrzucic chocby 0.001 kg ( w internecie sa specjalne kalkulatory, jedz tak przez tydzien, sprawdz wage, jak przytyjesz, to zmniejsze kalorie i
  • Odpowiedz
@Altru: Nie wiem ile ważysz, ale ja ostatni raz ważyłem się gdy dobijałem do 130 kg. Zacząłem odchudzanie gdy kilkakrotnie porzygałem się ze zmęczenia. Do tego kłopoty z nadciśnieniem. Moja rada, to przestań jeść śmieciowe żarcie i unikaj cukru. Najlepiej jakbyś zaczął coś ćwiczyć, ale na początek nie przesadzaj. Ja nie miałem motywacji i poddałem się po miesiącu, a moje dieta, to jedzenie wszystkiego (oprócz tego co [pisałem wcześniej), ale w zmniejszonej ilości. Żeby się przyzwyczaić do mniejszych porcji najpierw dzieliłem wszystko na trzy części i nie zjadałem trzeciej. Po jakimś czasie dzieliłem na połowę. Potem żeby się najeść wystarczało mi jedna trzecia tego co zjadałem wcześniej, chociaż teraz też potrafię zeżreć dużo. Aha i głodzenie się, to najgorszy pomysł na jaki można wpaść.

Po drugie jeśli za pierwszym razem Ci się nie uda i znowu zaczniesz żreć, to się nie poddawaj. Ja dopiero za trzecim razem dałem radę, chociaż moje załamania i powrót do żarcia były krótkie.

Stary dasz radę tylko musisz uwierzyć w siebie. Kurde zobaczysz jak po pewnym czasie wbiegniesz na schody i nawet się nie zasapiesz.
Blaskun - @Altru: Nie wiem ile ważysz, ale ja ostatni raz ważyłem się gdy dobijałem d...

źródło: comment_D0JLrFKmaQbcuEXPqKQ0J8bjeEbwB4VA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Podpiął bym się pod to, 125kg i 187 cm ale aż tak źle nie wygladam, aktywność fizyczna u mnie jednak była dość duża i jak przestałem ćwiczyć to poszło niestety. Siła pozostała ale kondycji za grosz.. :( siłownia to pewnie aeroby na poczatek? Co jeść, czy raczej czego nie jeść..? Czy moze isc do dietetyka i oddać sie pod opieke specjalisty? Prolemow ze zdrowiem nie mam na szczescie..co lepsze, rower , silka,basen
  • Odpowiedz