Wpis z mikrobloga

@Altru: Do końca roku? Dla zdrowia najlepiej 1/tydzień max 2/tydzień. Więc 6-8 wystarczy, co i tak będzie trudne biorąc pod uwagę swięta i +2-3 kg w ten radosny czas.
  • Odpowiedz
@Altru: Nie wiem czy trolujesz czy serio chcesz wziąć się za odchudzanie... ale jeśli serio wyglądasz jak na zdjęciu to jesteś w troche lepszej sytuacji niż ja byłem 2 lata temu. Ważyłem 125 kg, nie miałem szyi, cycki miałem większe niż moja laska... a ta nie mogła narzekać na ich brak. Porada człowieka, który obecnie waży 85 kg i ma (uwaga, brak skromności) sylwetkę sportowca :) ZMIEŃ CAŁKOWICIE STYL ŻYCIA!
  • Odpowiedz
@bankcentralnyII: Kurcze u mnie pokazywało się dwa razy, usunąłem jedno i po odświezeniu strony zniknęły dwa. Nieważne...

Mnie temat obwisłej skóry i rozstępów ominął na szczęście. Mój kolega, który startował razem ze mną z podobnego stanu wygląda dużo gorzej - myśle, że to osobista sprawa organizmu. Kaloryfer już mam, teraz pracuję nad utrzymaniem formy. Napisałem nie o diecie, a o zmianie stylu życia! Na stałe! osobiście nie wyobrażam sobie powrotu
  • Odpowiedz
Nie mogłem się schylić bez wysiłku, wejście na piętro powodowało zadyszkę, po nocy budziłem się niewyspany jakbym nie spał 3 doby, nie widziałem swojego siusiaka, etc.


@nadmuchane_jaja: hahahaha, jakbym sam Ci to opowiadał, wiązałem buty na dwa razy, bo musiałem robić to na bezdechu

chociaż ja po prostu zacząłem ćwiczyć i trochę mniej jeść, ale niczego sobie nie żałowałem
  • Odpowiedz