Wpis z mikrobloga

@D4kai: znajomy na Targówku trochę narzekał na UPC bo mu założyli limit urządzeń podłączonych naraz do wifi (chyba max 5 urządzeń - mieszkają we dwójkę z #rozowypasek : dwa komputery, dwa telefony, tablet i wifi z------e..). Za to net UPC jest stosunkowo tani i ma dobrą jakość.
  • Odpowiedz
@D4kai: teraz Cię nie stać a kto wie co będzie za rok? Tak czy owak UPC wydaje mi się spoko opcją cenowo i jakościowo aczkolwiek nie wykluczam że jakiś mniejszy osiedlowy operator kablowy da jeszcze lepszą cenę. Najlepiej zorientuj się co masz dostępne w bloku i porównaj ceny, podzwoń do przedstawicieli, ponegocjuj. Nie każda sieć jest dostępna w każdym bloku / osiedlu.
  • Odpowiedz
@D4kai: tym bardziej posprawdzaj dostępność usług, popytaj sąsiadów skąd mają internety. Na stronach operatorów są formularze gdzie wpisujesz adres i wyświetla Ci się czy w ogóle taka usługa jest dostępna w Twojej lokalizacji.
  • Odpowiedz
Ziomeczku, ogarnij Netię. Jest totalnie spoko. Mam Internet i TV i wszystko działa cud miód. Namówiłem kolegę, żeby wziął u nich umowę. Dostał rabat na telewizor Samsunga i teraz śmigamy na plejaczu na wielkim, zakrzywionym ekranie ;)
  • Odpowiedz