Wpis z mikrobloga

Dialog z moją babcią a'propos wyborów:

[Ja] Na Korwina babcia zagłosuj

[Babcia] A idź z tym Korwinem, on jakiś taki pokrzywiony...

[Ja] No Kaczyński za to model

[Babcia] A CO WYŚCIE SIĘ WSZYSCY NA TEGO KACZYŃSKIEGO UWZIĘLIŚCIE CO ON WAM ZROBIŁ MATKA WAM PEWNIE NAGADAŁA

[Ja] o_O

PS

musiałem babci pokazywać gdzie są listy PiS, bo inaczej zaznaczyłaby PSL. Gdybym powiedział, że lista nr 7 to PiS to by uwierzyła, ale jeszcze mam godność człowieka ;p


#truestory #heheszki #wybory #manipulujbabciadlakorwina
  • 35
@accio: to raczej nie o to chodzi, bo na świecie nie było, nie ma i nie będzie równości między poszczególnymi jednostkami czy grupami statystycznymi...

Problem Korwina jest taki, że są granice dobrego smaku i pewnych rzeczy się na głos nie wypowiada by nie nadepnąć na czyjeś uczucia. Korwin tymczasem depcze po nich jak słoń, uważając się za jednostkę wybitną.
@IdeaGames: Z KNP pasuje mi kilka osób, ale #!$%@? w Korwina. Pomimo jego niektórych dobrych argumentów robi z siebie często debila, który nie umie przytrzymać języka za zębami. Chyba na starość #!$%@?. Nie dziwię się, że taki jest potem odbiór jak jeszcze nagadają na niego w TV. Sam ściąga na siebie problemy. Przyznaję, w szkole średniej byłem fanem, ale wtedy myślałem głupio i za dużo wypoku. Wipler nie gada takich głupot
@XpedobearX: dokładnie, nie mam nic przeciw KNP, ale mam głęboko w dupie JKM i póki on będzie kierował tą partią czy reprezentował idee wolnościowe, nic się nie zmieni. To Korwin jest cholernym problemem wolnościowców.
@accio: jak "robi ci się gorąco ze złości" na widok Korwina, to może poczekaj jeszcze z 10 lat, jak dojrzejesz do polityki. Wyboru dokonuje się na zimno, analizując korzyści. Głosowanie na PO, PSL, PiS, SLD korzyści nie przynosi, na TR - bo jest antydemokratyczny próg wyborczy, więc zostaje KNP.
@Matyson: Ja moją babcię już od dawna namawiam do Korwina. Tyle, że nie robię tego w stylu

Babcia, na Korwina głosuj!


Z babciami trzeba powoli, stopniowo. Zawsze jak u niej jestem i tego dnia jest jakiś program z Wiplerem, to jej mówię, że chcę obejrzeć. W czasie programu zawsze przytakuje Wiplerowi i mówię babci:"Zobacz jak ten człowiek im inteligentnie odpowiada. I zawsze taki spokojny, nie to co ta reszta hołoty, którzy
@accio: a co mnie obchodzi, co sobie Korwin powie?

Korwin tak ma, że lubi gadać i cieszą go kontrowersje. Ale żeby się tym #!$%@?ć, trzeba być skrajnie niedojrzałym albo idiotą albo feministką (chociaż to ostatnie zwykle wynika z dwóch poprzednich). Sam czuję czasem pewne zażenowanie, a innym razem z kolei - pewien podziw, a to, że prognoza się sprawdziła, a to z powodu doskonałego wytłumaczenia jakiegoś zjawiska etc.

Ostatecznie w Korwinie
@accio: ależ oczywiście, że nie, bo KNP to nie sam Korwin. W dodatku Korwin często sobie snuje po prostu rozważania - ja za rozważania obrażać się nie będę, jego sprawa, akurat sam uważam, że to, że ktoś jest politykiem nie powinno odbierać mu prawa do wyrażania swoich poglądów do woli - facet jest szczery i to jestem w stanie docenić - przynajmniej, w odróżnieniu od innych polityków, wiadomo dobrze, jakie ma