Wpis z mikrobloga

Wiecie czemu KNP to partia aspirująca w 8-10% w wyborach do Parlamentu? Ja nie do końca, ale:

- Przy wejściu do EP przy frekwencji 22.7% mieliśmy 7.2%

- W tych wyborach co były - frekwencja była 2x wyższa 46.4%; co tak średnio oznacza 2x więcej

- Jeśli przekładamy wynik EP na wynik sejmików - to z 3.6% jest progres do 4.1% (oczywiście jeśli wyniki się potwierdzą, ale raczej dużych odchyłów nie będzie)

- Jeszcze do EP mogli głosować ludzie z zagranicy

Więc #neuropa #neuropacwel - Tej siły nie powstrzymacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#knp #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mysteriousnotme: Poważnie? Argumentum ad trollum jest tak samo bezsensowny jak sprowadzanie dyskusji do Hitlera. Najłatwiej jest komuś napisać "hehe, jesteś trollem" i uważać, że dyskusja jest zakończona.

Wybacz, ale OP pierdzieli głupoty. Zażartowałem sobie z jednego zdania. Ty chyba zbyt osobiście to odebrałeś, w takim razie PRZEPRASZAM, następnym razem zaznaczę, że żartuję.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@SirPsychoSexy: Dlatego napisałem "jakiś" sens

Ogólnie trzeba wprowadzić podział (najlepiej gospodarczy) czy dana partia jest prawicowa czy lewicowa

Przykład - Ruch
  • Odpowiedz
@mysteriousnotme: W zasadzie tak, ale taka tablica powinna być uaktualniania co tydzień (według głosowań sejmowych, a nie idei programowej, która nie jest zazwyczaj respektowana)

No i bym się zastanawiał nad podziałem bliżej ideowym.

Ale przede wszystkim aktualizacja, bo całe centrum by zeszło w dół na dzisiejszych czasach
  • Odpowiedz