Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w Auchan i chodząc po sklepie od kilkunastu minut słyszałem głośno płaczących dwóch chłopców. Jako, że zgłodniałem postanowiłem sobie kupić kurczaka. Traf chciał, że obok przechodziły obie beksy z rodzicami. Gdy zobaczyli kurczaki z rożna uspokoili się i z radości skakali prawie pod sufit ( ͡° ͜ʖ ͡°) "mame, tate my chcemy kurczaka". Rodzice zadowoleni, że młodzi w końcu przestali wyć ustawili się za mną w kolejce. Chłopcy wybrali sobie po kawałku kurczaka i nie było mowy żeby wziąć inne. I w tym momencie przychodzi moja kolej i jako kawał #!$%@? wybrałem specjalnie te kawałki, które oni chcieli. Jaka inba się rozkręciła momentalnie. Chłopcy w płacz i krzyk, ojciec pchnął wózek po czy odwrócił się i #!$%@? gdzieś poszedł, a matka do mnie z mordą co ja robię, że zabieram im jedzenie, że znowu będą wyć. Na koniec #!$%@?ło mnie jej pytanie "jesteś z siebie dumny #!$%@??" Odpowiedziałem grzecznie "miłego dnia" a chłopcom "smacznego" ( ͡° ͜ʖ ͡°) #truestory #coolstory #heheszki
  • 114
  • Odpowiedz
@Marek_Aureliusz: no i ja się pytam człowieku dumny ty jesteś z siebie zdajesz sobie sprawę z tego co robisz?masz ty wogóle rozum i godnośc człowieka?ja nie wiem ale żałosny typek z ciebie ,chyba nie pomyślałes nawet co robisz i kogo obrażasz ,możesz sobie obrażac tych co na to zasłużyli sobie ale nie naszego papieża polaka naszego rodaka wielką osobę ,i tak wyjątkowa i ważną bo to nie jest ktoś tam
  • Odpowiedz
ta rodzina to debile bo odkryli wszystkie karty i myślały że wszystko się ułoży. Będzie nauczka dla dzieciżeby nie klekotac swoich zamiarów całemu swiatu.

Przypomina mi się sytuacja gdzie jakiś ziomek na forum pytał czy motogeneracja.pl to dobry adres na stronke, bo jest akurat wolny, po chwili wyskoczył mu ktoś że adres dobry i on mu go może właśnie odsprzedać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz