Wpis z mikrobloga

Mirki!

Czy jest jakiś wyższy poziom #friendzone ?! Spotykam się z #rozowypasek który niby jest w separacji potem mówi mi że to jednak jej były i pyta czy pójdę z nią na osiemnastkę do kogoś z rodziny. Zgadzam się, nawet zadowolony jestem że mi takie coś zaproponowała, widać jej się podobam. Na następnym spotkaniu temat schodzi na jej studniówkę. I uwaga! Mówi że nie może iść z tym chłopakiem bo nie ma garnituru, myślę sobie wtf?!

-Przecież z nim zrywasz...

-No nie do końca, szkoda mi go, ma trudną sytuację nie mogę mu tego teraz zrobić.

-To z kim chcesz iść?

-No wysyłałam koleżance takiego rafała, huberta (przestałem słuchać więc nie pamiętam jak się nazywa a moje #!$%@? over 9000)

To po to wymienia ze mną 500 smsów w 4 dni pyta co u mnie (ona zaczyna rozmowy, ja podchodzę do tego na zasadzie "a może sie uda" choć spotkania w sumie wychodzą z mojej inicjatywy) żeby dać mi takiego kopa w ryj?

Nosz kuźwa jasna to po to ja się godziłem iść z nią na imprezę by potem wychodzić na #!$%@?? Gdyby to była moja kobieta to nie ma szans bym puścił ją gdzieś na imprezę z innym typem. Nie mam zamiaru kończyć jak jakiś przyjaciel Pawełek "na zapas"

Niży #!$%@? nawet nie bordo a tu takie jaja, hah. Czuję że to się skończy lepiej niż słynna tutaj akcja z grillem :D Jeszcze wyjdzie na to że spyta się mnie czy mu garniak pożyczę.

Co robić mirki? Walczyć? Bo w sumie podoba mi się i dobrze czuję się w jej towarzystwie i w ogóle myślę że razem spędzamy fajnie czas. Czy dać do zrozumienia że chce czegoś więcej i nie chcę być wyjściem awaryjnym, jeśli tak to w jaki sposób? Czy też może po prostu olać to wszystko?

#twnogf
  • 9
@paczekzmaslem: musisz pogodzić się z faktem, ze jesteś kołem.zapasowym. ciągle jest szansa na seks, w końcu przecież rozgląda sie za innym, prawda ? :-) ja bym poczekał jeszcze trochę, ale na Twoim.miejscu przyjalbym postawę bardziej olewajaca. To zawsze działa :) Pamietaj, ze kobiety nie wiedzą czego chcą, zazwyczaj jest to to czego nie mogą.mieć. więc lepiej się tak.nie stataj i nie wymieniaj 500 smsow w 4dni ;)
@Howkin:

Znajomy ma teraz dziewczynę która z początku też miała innego, utrzymywał z nią kontakt przez 3 miesiące a potem samo poszło i teraz są razem już długi czas i wydaje mi się że są szczęśliwi, zresztą on też mówi że mu dobrze z nią ;)

@MaDChipmunk:

Zawsze jak dziewczyna jest zajęta to trzeba się pogodzić że jest się tym trzecim, i ja się na to pisałem bo wiedziałem że
@paczekzmaslem: podejrzewam ze tak latwo nie przyjdzie Ci ja "olac" dlatego walnij jej prosto z mostu i wyloz jej wszystko tak jak Ty to widzisz.

Zapytaj wprost "czego ona od Ciebie chce i bo nie bardzo rozumiesz swojej roli w tym dziwnym trojkacie".

Niech Ci sama wytlumaczy.

Żadnych gierek podchodow, itp. bo to tylko strata czasu, a najprostsze rozwiązania sa najlepsze.

Jak będzie chciała traktować Ciebie jak przyjaciela to powiedz jej
@paczekzmaslem: Wnioskuje żeś młodego wieku jeszcze, każdy chce uczyć się na swoich błędach, lecz weź sobie do serca opinie cumpli z mikro i nie staraj sie być piątym kołem u wozu. Pamiętaj że na koniec to Ty będziesz tym najgorszym, który rozbił związek. Jaki on by nie był poczekaj z boku jako kolega określ jasno swoje warunki waszego zbliżenia jeżeli się zgodzi wygrałeś, jeżeli nie też wygrałeś bo nie zainwestowałeś 100