Wpis z mikrobloga

@Adaslaw: Ja widziałem na wykopie reklamę spiderswebu z tytułem że rozdają, wysłałem po północy maila, i dostałem za drugim razem, jak naprawili serwery, bo za pierwszym mailem był zwrot ;)

Ma być jeszcze jedno #rozdajo podobno w godzinach bardziej europejskich.
@WillBurrows: jakoś liczyłem na więcej jeśli chodzi o inboxa. Do tego miałem problem z "gubieniem" wiadomości przez to klasyfikowanie + wyświetlanie starych z danej kategorii (jeżeli było to zaproszenie).

Inbox - zmiana nazwy sugeruje trochę, że chodzi o zupełnie nowy produkt kiedy dla mnie to trochę odświeżony gmail. No i upierdliwe jeżeli na gmailu używało się kilku kont, na jedno z nich dostałeś zaproszenie z inboxa, ale w samym inboxie nie
ale w samym inboxie nie możesz już przełączyć na pozostałe konta. Muszę mieć zatem i gmaila i inboxa zainstalowanego do momentu pełnego udostępnienia tego drugiego.


@wiesz_jak_jest: dodaj konto na telefonie, przełącz się w inboxie (na telefonie) na to drugie konto i automatycznie dostaniesz zapro. Nic nie stoi również na przeszkodzie żeby dodać na chwilę konto koleżanki/kolegi żeby im załatwić zaproszenie w ten sposób.