Wpis z mikrobloga

1. Pójdź kupić spodnie

2. Znajdz najluźniejszy model w twoim rozmiarze który w miarę fituje

3. Dowiedz się, że niedługo nie będzie już tak luznych dostepnych, bo nikt takich krojow nie kupuje

4. Zaplacz nad losem meskosci

5. ???

6. Brak profitu

Cytujac ekspedientke "takie czasy, ze kobiety chodza w dresach, a faceci w rurkach".

#problemypierwszegoswiata #jakzyc #modameska #zakupy #mikrokoksy #zalesie
  • 15
@ReaSSe: Ci co chodzą w rurkach chyba nie widzieli siebie w lustrze - chodzi mi o ten wór na dupie jaki powstaje gdy facet który ma anatomicznie nieco inną budowę tej cześci ciała wejdzie w spodnie przeznaczone dla kobiet które właśnie tam są najobfitsze.
@biadolique: Być może masz rację, nie interesowałem się tym nigdy ponieważ nie chodzę w rurkach. Nie zgadzam się tylko ze stwierdzeniem że prawdziwy mężczyzna nosi spodnie o takiej szerokości nogawki bądź innej.
@biadolique: ta, bo to są spodnie dla przeznaczone dla kobiet. #!$%@?, co za bzdura. spodnie dla kobiet są zupełnie inaczej szyte. nawet kompletny debil i laik to potrafi rozróżnić, po górnej części spodni. damskie są zawsze trochę zaokrąglone, a męskie proste. to raz. dwa, gnije z takich ignorantów, co #!$%@? nie rozumieją, że w regularach czy innych "normalnych" spodniach, nie każdy wygląda dobrze. niektórzy muszą mieć węższe, czy nawet skinny, bo
@ReaSSe: tak, wiem, trochę wyolbrzymiłem, wybacz

@Szaft: ktoś chyba dawno nóg nie robił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Furius: @ponton: dokładnie jest tak jak mówisz, zgadzam się z tym w pełni. Problem w tym, że tak kupić dopasowane spodnie dla kogokolwiek co cokolwiek jeździ dłużej na rowerze lub odwiedza od czasu do czasu siłownie jest nie lada wyzwaniem. Jedyne dostępne to prosty krój, który w
@vechi: nie chodzi o ignorancję, tylko o to, że producenci popadają w taką skrajność, że tych drugich nie można prawie kupić, gdzie kilka lat temu było to bezproblemowe
@shdw: ciekawe, bo kiedy ja raz na jakiś czas chodzę sobie po galerii i szukam spodni, to mam problem ze znalezieniem dobrych slimów, bo zdecydowana większość to normalne spodnie (regular, straight). slimy to zazwyczaj 1-2 modele, 1 jakieś pedalskie rurki (obcisłe jak leginsy, nie skinny), a reszta to normalne modele. wiem, że w dzisiejszych czasach to może się wydać niewiarygodne, ale tak właśnie jest w moim przypadku. sam mam problem ze
@shdw: kolejny prawilny mirek który zawołał #modameska i poległ w zalewie pedalstwa xD

Nie powtarzaj wiecej tego błedu, oni noszą spodnie podwinięte do kostek i uważają to za modne xD
@vechi: też to mam. Ze skrajności w skrajność - jestem na tyle "szczupły" że regulary i straighty (#!$%@? wie czym się różnią) leżą na mnie średnio, a na tyle gruby że większość krojów slimów mi nie leży, mają dziwnie umiejscowiony krok albo jajognioty jak #!$%@? i ciężko znaleźć mi dobre slimy, które po prostu będą dobrze dopasowanymi spodniami do mojej nogi.