Wpis z mikrobloga

@siwymaka: Niestety zjebią się do 2 ligi... Cacek już zapowiedział, że będzie drużyna taka na jaką fundusze pozwolą czyli żadna :| Dziś 1 raz odkąd chodzę na mecz wyszedłem przed końcem :( Po 3 bramce. Tak już bolało serce, że nie mogłem tam wysiedzieć ani chwili dłużej... Jeszcze teraz wqrwił mnie pawlak p---a... jedzie krytycznie po piłkarzach, ale w tym co sam robi nie widzi nic złego. Święty pajac...
  • Odpowiedz
@JK660: No i h-j nawet o dymisji nie wspomni.Ja wiedziałem, że po spadku będzie źle, ale, że będzie tak hujowo, to w najczarniejszych snach nie przwidywałem. Nie ma nawet jednego dobrego piłkarza. Dramat.
  • Odpowiedz
@siwymaka: Teraz wychodzi wspaniały nowoczesny warsztat trenerski pawlaka... gra 3 w obronie gdzie wspierające skrzydła nie mają siły po 20minutach gry, przy stałych fragmentach obrona strefą która w kolejny raz nie wychodzi.. tyle raz wtapiając poważny trener próbował by czegoś nowego a Pawlak brnie w swoje g---o coraz głębiej :|
  • Odpowiedz
@JK660: Do tego tacy zawodnicy jak Ryba, Kaszprzak, Batro, Duda zawodzą na całej linii. Nie ma obrony, nie ma gry ofensywnej. Cienko to widzę, nie ma co liczyć wzmocnienia. Tak źle odkąd kibicuje Widzewowi jeszcze nie było.
  • Odpowiedz
@siwymaka: Ogólnie jestem pokojowym człowiekiem i niewielu życzę źle, ale żeby ten s-------n z Piaseczna skończył jak ostatni żebrak w nędzy i w ogóle... co ta k---a zrobiła z tym klubem
  • Odpowiedz