31 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020, Bielsko-Biała - Minionej nocy za naszym pośrednictwem mundurowi przekazali noworoczne życzenia. - Życzymy spokoju, mniej zdarzeń drogowych. Żeby wszyscy bezdomni mieli domy, a mieszkańcy osiedli - mieli gdzie parkować i czuli się bezpiecznie. O oczywiście jak najmniej mandatów - życzyły strażniczki Straży Miejskiej. Więcej: http://bit.ly/39vBW16

#bielskobiala #strazpozarna #jrg #osp #policja #pogotowieratunkowe #strazmiejska
grishko - 31 grudnia 2019 - 1 stycznia 2020, Bielsko-Biała - Minionej nocy za naszym ...

źródło: comment_Gv2CEjKabcGoRL0DkD4vc4QcsfX9FhIi.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam Murki (ʘʘ), chciałam życzyć Wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, spełnienia marzeń oraz żeby każdy dodawał coś fajnego i znajdował coś czego szuka pod Swoim tagiem, a i żeby Michau naprawił te tagi ()( ͡~ ͜ʖ ͡°). #zyczenia #nowyrok
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, życzę Wam aby 2020 był tak wspaniały dla Was jak dla mnie 2019.
Jakby 3 lata temu ktoś mi powiedział jak będzie wyglądało moje życie teraz to bym go wyśmiała. Byłam w totalnym dołku, zarobki lekko powyżej minimalnej, po zakończeniu związku z psychopatą, z długami, ciężko z miejscem do mieszkania. Totalna #depresja i #przegryw.
Na początku tego roku mój niebieski ze snów oświadczył mi
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Już chyba wiem co mogę Wam życzyć :

- zdrowia - bo wielu z nas boryka się z problemami zdrowotnymi, niekiedy takimi, które potrafią skutecznie obrzydzić życie i codzienne funkcjonowanie
- wytrwałości - by mimo przeciwności losu przeć przed siebie niczym lodołamacz przez zamarznięte oceany
- szczęścia - bo chyba przede wszystkim tego nam zabrakło

#przegryw #sylwesterzwykopem #zyczenia #wychodzimyzprzegrywu #depresja #fobiaspoleczna
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach