Największy cringe tej gali mistrzów sportu to notoryczna obecność w czołówce jakiegoś żużlowca. Zmarzlik jest cały czas w top3 za zdobycie mistrzostwa świata przeciwko Wyspom Zielonego Przylądka, bo poza kilkoma miastami w Polsce każdy ten sport ma w dupie, nie mówiąc w ogóle o innych krajach.

#galamistrzowsportu #sport #zuzel #mecz #pilkanozna
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@music_has_the_right_to_children:

Żużel to jest sport nr 2 w Polsce


LOL, jak kiedyś jakieś wydarzenie w żużlu obejrzy kilkanaście milionów Polaków w telewizji, tak jak w przypadku piłki nożnej, skoków narciarskich czy siatkówki, to może w to uwierzę.

Żużel jest popularny tylko w kilku miejscach w Polsce, a nie w całym kraju. A poza granicami Polski ten sport nie istnieje, dlatego śmieszy to pchanie Zmarzlika, który zdobył mistrzostwo świata w sporcie,
  • Odpowiedz
Te Motory Lublińskie znów po cichu jakiegoś masowego planu trolololo nie było aby Bajtek wygrał? :D
#zuzel
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE ROCZNE #wykokibice (2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):


1. Wisła Kraków (141) -1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PODSUMOWANIE MIESIĘCZNE #wykokibice (grudzień 2022)
-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):


1. Wisła Kraków (141) =0
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za moment nowy rok, czas świętować. Jeżeli odpalicie ten filmik o 23:51:05, to o północy Ryszard Holtański ps. Holta zaliczy legendarny defekt, o czym poinformuje was miłośnik rosyjskich żużlowcow Tomasz "Kloszard" Dryła
#zuzel
Komisarz_Ryba - Za moment nowy rok, czas świętować. Jeżeli odpalicie ten filmik o 23:...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuzwa syfy przekroczyly nastepna granice, bigos to jakas pomylka w glosowaniu na najlepszego zuzlowca, gosc nie ma glowy, nic nie wygralw tym roku, w lidze widac staty, jeb najlepszy zuzlowiec roku( ) #zuzel #sportowefakty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem mirki żużlowce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałem się tylko pochwalić, że z palcami co raz lepiej, czuję, że mógłbym już wcisnąć sprzęgło i jechać. Ostatnie usztywnienia ściągam w okolicy sylwestra :)
Tło przypadkowe.
#mirekzuzlowiec #zuzel

cinek687 - Czołem mirki żużlowce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chciałem się tylko pochwalić, że z palc...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Duński związek motorowy ogłosił, że Nicki Pedersen został nowym trenerem żużlowej reprezentacji Danii. Zastąpił na tym stanowisku Hansa Nielsena.
#zuzel
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest gdzieś możliwość obejrzeć To jest żużel poza canalem plus? To jedyna platforma jakiej nie mam wykupionej.
Na chomiku spadły wszystkie odcinki.
#zuzel
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koldinho: lepszy taki protest niż obietnice patologi z włókniarza, która ostrzegała, że jak Sajfutdinov przyjedzie do Częstochowy to spalą mu busa.
  • Odpowiedz
@GoodLikE: wydaje mi się że po prostu 1L byłaby bez Gdańska.

Ale to i tak gdybanie, patrząc na przeszłość to zarówno Gdańska jak i Rawicz dostana licencje. Piła jak złoży to raczej też. W 2L łatwej o licencję.
  • Odpowiedz
@Franzowaty: Powiem tak - z doświadczenia wiem, że jak GKSŻ chce kogoś uwalić to uwali. W 2015 roku w Rzeszowie było ponad 600 tys. zł długu i licencja była. Irka Nawrockiego uwalili za ok. 50 tys. Kwestia w czym tak na prawdę jest problem, to nie jest upubliczniane. Background jest najważniejszy. Osobiście kibicuje wszystkim ośrodkom i trzymam kciuki za przyznanie licencji.
  • Odpowiedz