Mirki, kilka dni temu wujek podrzucił mi swoja #ps3 bo on nie gra od dawna a przy przeprowadzce chce sie pozbyc niepotrzebnego sprzetu i mam se zrobic z nia co chce.

Wiec robie #rozdajo bo gardze ps3 od kiedy mam ps4.

Aby ja otrzymac dajesz mi suba i piszesz komcia dlaczego Ty masz ja dostac.

Ja
PanKara - Mirki, kilka dni temu wujek podrzucił mi swoja #ps3 bo on nie gra od dawna ...

źródło: comment_tObcqJuDwFBn7xFmaXAzX6m0yD9qGCkB.jpg

Pobierz
  • 545
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirki ( ͡º ͜ʖ͡º) Pojawiliśmy się na wykopie chcąc was zainteresować naszą nową inicjatywą studencką, dlatego postanowiliśmy zorganizować prawilne #rozdajo.

Przy pomocy naszych chińskich przyjaciół wypełnimy brzuch każdego #rozowypasek i #niebieskipasek. Wśród plusujących rozlosujemy przy pomocy #mirkorandom zestaw chińskich słodyczy o wartości 100 zł, niedostępnych w Polsce, zwiezionych prosto z kraju kwitnącego ryżu. ( ͜͡ʖ ͡€)

Plusowanie trwa do
CEPD_Forum - Czołem Mirki ( ͡º ͜ʖ͡º) Pojawiliśmy się na wykopie chcąc was zainteresow...

źródło: comment_qjcp4RzyovNxuusrnB70vDLcEdyAt6kp.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, zwłaszcza Ci, których interesuje #bieganie i #survival - mamy dla was #zadarmo 7 dowolnych pakietów startowych na Survival Race w #warszawa w najbliższą Niedzielę - 19.06.2016.

Akcja jest dość szybka więc pakiety rozdajemy wg. zasady kto pierwszy ten lepszy - wystarczy napisać komentarz o treści BIERE PAKET i podać liczbę KM - 3, 6 albo 12...

Uwaga - nie ma możliwości wyboru godziny startu
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sowacx: dokładnie tak, przy czym płatność kartami wbrew pozorom jest często bezpieczniejsza niż przelewy pay-by-link. Dlaczego? Zawsze możesz zrobić chargeback na niezgodność towaru z usługą. Ja już robiłem kilkukrotnie, zwłaszcza przy okazji zagranicznych wypadów (płacąc kartą walutową akurat w aliorze) - np. linia lotnicza nie chciała zwrócić pieniędzy za odwołany lot, hotel ściągnął sobie niewiadomo za co pieniądze 3 tygodnie po wymeldowaniu itd. Gdybym zapłacił za te usługi przelewem, to
  • Odpowiedz
Dobra robie pierwsze rozdaje w życiu, byłem z kolegami na filmie Warcraft i mam kilka kodów do wow'a na 30 dni + skiny no i to rozdam wam. Raz w życiu wygrałem #rozdajo na jakieś 0,2 centów (xD) Tak więc do jutra do powiedzmy 20-21 plusujemy i jak tych plusów będzie z 500 to rozdam 2 kody jak troche więcej to ze 3 (TAKI ZE MNIE ROZRZUTNIK). no i chyba
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, dobra akcja.
W prosty sposób można zmienić kolor wieży Eiffla na biało-czerwony KLIKNIJ PO WIĘCEJ.
Spróbujemy?
Jeśli się uda to obiecujemy fajne #rozdajo spośród plusujących ( ͡º ͜ʖ͡º)

Lubimy wszystkie akcje gdzie Polacy mogą się pokazać :)
#polska #solgaz #euro2016 #kubki #zadarmo #kibice #twitter @OrangeEkspert #pol
SOLGAZ - Mirki, dobra akcja.
W prosty sposób można zmienić kolor wieży Eiffla na bia...

źródło: comment_MCywPhTyS2PrwihHWL6zyIiAe9TlsHhA.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lewy__sierpowy: p---------e straszne, jako mieszkaniec centrum płace abonament postojowy. Miejsc parkingowych jak nie było tak nie ma. Kasa w------a. Do tego jak jadę sprawe załatwić w inne miejsce miasta jest strefa parkowania. tzn płace dwa razy za to że mam możliwość zostawić swój samochód w tym samym mieście.

  • Odpowiedz
2 miejsca za free autokarem do Heide
Park w obie strony z Poznania, gdyby ktoś miał ochotę.

Wyjazd za 2h o 2:00 z dworca PKS Poznan. Autokar *****

200zl w kieszeni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#cebuladeals #oddam #zadarmo #poznan
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Niestety sierotki pojechały na zły dworzec, mimo moich dokładnych instrukcji (,) Bilety sie zmarnowały, a szkoda.
  • Odpowiedz