Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Fran_Bow: jesteś pewien, że czyścisz bombille? XD
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Jaką yerbę polecacie po dłuższej przerwie od picia? Zalewałem głównie jakąś green (i taką preferuję, nie lubię bardzo gorzkich). Myślę nad Amanda Limon, ponoć bardzo dobra.
#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub
#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub
- 1
- 2
@brudaspriest: @Velion: Dzięki wielkie za pomoc, obydwie są pyszne!
- 16
- 5
- 10
kiedyś to było.....
źródło: comment_TdXJh9wSnINZyNSwiZGO1SnNX6OKduAV.jpg
Pobierz- 12
Amanda despelada z Łomżą. Pierwsze zalanie nawet dobre, drugie to straszna padaka, ogółem nie polecam. #yerbamate
źródło: comment_nYsZ1YLQF9likEuQtiwioBRg0yOdhKnI.jpg
Pobierz@bartels4: zaraz zaraz zalewałeś yerbę browarem?
@bartels4:
Łomża to zły wybór( ͡° ͜ʖ ͡°), polecam jakieś ciemne piwa, opcjonalnie APA/IPA, jeśli nie znasz Pan zbytnio kraftów, to za 3zł masz Pan w Biedronce "Cisze Nocną", yerba po zalaniu takim piwem, nabiera lekkiego posmaku czekolady/kawy.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
@CzarnyOwiec:
Mi się tak zdarza czasami pić, polecam szczególnie ciemne piwa, opcjonalnie IPA/APA. Yerba zaczyna mieć lekki posmak kawy/czekolady,
Łomża to zły wybór( ͡° ͜ʖ ͡°), polecam jakieś ciemne piwa, opcjonalnie APA/IPA, jeśli nie znasz Pan zbytnio kraftów, to za 3zł masz Pan w Biedronce "Cisze Nocną", yerba po zalaniu takim piwem, nabiera lekkiego posmaku czekolady/kawy.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
@CzarnyOwiec:
Mi się tak zdarza czasami pić, polecam szczególnie ciemne piwa, opcjonalnie IPA/APA. Yerba zaczyna mieć lekki posmak kawy/czekolady,
Jakie polecacie mietowe yerby? Zawsze pilem dymne siekiery i tylko w tych sie dosc dobrze orientuje. Z tych ktore pilem mietowe to bardzo mi smakowalo pajarito hierbas. Pilem jeszcze amande hierbas ale dla mnie te ziola sa tam za malo wyrazne. Z kolei kurupi katuava byla dla mnie obrzydliwa bo zwyczajnie gorzka. Pls polecie cos mocno ziolowego, najlepiej mietowego(ale sie nie zamykam). Preferuje styl paragwajski ale jak sa jakies dobre inne to
- 1
@DonislawDev: tym ze jeszcze siedze w pracy :p
@TurboDynamo: Pata de Buey od FeDe Rico, albo Kurupi Menta Boldo - mocno miętowe paragwajskie yerby.
- 2
- 34
@kamixus7:
Pierwszy raz widzę mem z Yerbą (nie licząc memów z Cejrowskim), dostrzegam autorską robotę, leci +.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
Pierwszy raz widzę mem z Yerbą (nie licząc memów z Cejrowskim), dostrzegam autorską robotę, leci +.
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia :-}
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mircy,
planuje spróbować wznowić moją przygodę z yerbą. Piersze próby wyszły o tyle dobrze, że zdążyłem się już jako tako przy regularności przyzwyczaić do smaku, ale potem jakoś to zarzuciłem.
Możecie polecić jakąś konkretną, która mnie nie odrzuci i będzie dobrym wstępem do kolejnej próby?
#yerbamate #yerbamatewykopclub
planuje spróbować wznowić moją przygodę z yerbą. Piersze próby wyszły o tyle dobrze, że zdążyłem się już jako tako przy regularności przyzwyczaić do smaku, ale potem jakoś to zarzuciłem.
Możecie polecić jakąś konkretną, która mnie nie odrzuci i będzie dobrym wstępem do kolejnej próby?
#yerbamate #yerbamatewykopclub
@Dzej_Kej: każda lepsiejsza może odrzucić, te początkowe są nijakie.
weź jak człowiek zamów sobie próbki, od pajarito, cbs, amanda, rosamonte, taragui w różnych odmianach i próbuj/testuj
weź jak człowiek zamów sobie próbki, od pajarito, cbs, amanda, rosamonte, taragui w różnych odmianach i próbuj/testuj
- 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Dziś był mój pierwszy dzień z #yerbamate i powiem wam że się zakochałem. Fajnie działa i w końcu mogę iść spać o normalnej porze ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
#yerbamatewykopclub #yerbamate #zdrowie Mirki o co chodzi z tą rakotwórczością yerby? Chciałem sobie zakupić pierwszy kubeczek i bombille z próbkami yerby a wszędzie jakies artykuly o rakotwórczości tej herbatki znajduje...
Pytanie mirki. Gdzie kupie w #gdansk #wrzeszcz jakis w miare tani zestaw tykwa+ bombilla lub sama tykwa? Mam malo czasu. Jakis sklep blisko pkp. I czy znajde cos do 3 dyszek?
Widziałem, ze w Bałtyckiej był jakis sklep z herbatami kolo kerfura, ale ceny pewnie kosmiczne mają. Pomocy
#yerba #tykwa #bombilla #yerbamate #kiciochpyta
Widziałem, ze w Bałtyckiej był jakis sklep z herbatami kolo kerfura, ale ceny pewnie kosmiczne mają. Pomocy
#yerba #tykwa #bombilla #yerbamate #kiciochpyta
@poiuytrewq1: raczej sama bombilla jak coś, najtaniej wyjdzie z popielniczek kiepy zbierać i zalewać skoro smak identyczny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Z allegro najbardziej opłaca się kupić zestaw plus próbki yerby
Z allegro najbardziej opłaca się kupić zestaw plus próbki yerby
- 1
@Qardius to na prezent dla hipstera. Ja pije sage z kubka.
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 1
Komentarz usunięty przez moderatora
@bartels4: pszeniczne grapefruit




























źródło: comment_MjwquKixKWheQvJhn0jhhJhHAexVRYRV.jpg
Pobierzźródło: comment_a1AMMD5HVWXwOrBUPVUpQDOr2WOzQVXd.jpg
Pobierz