Kupuje pierwsze palo santo i ciekaw jestem jak dlugo czuc ten aromat drewna w yerbie? W sensie chodzi mi o to kiedy sie wyplukuje po jakim czasie. I na ile prawda jest ze trzeba robic z nim jakies cyrki zalewanie woda na noc albo nacieranie olejem? Jesli nie ma roznicy w smaku i powoduje tylko pekanie (co w przypadku okucia nic nie zmieni) to ja bym to olal. Jakie macie opinie?
#
#































#yerba #yerbamate #yerbamatewykopclub
źródło: comment_ByyWN5JZIxj0N0AW76JZsyvfxLRMp94j.jpg
Pobierz