Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kidi1: ja wziąłem sobie te saszetki w delegację. Nie chciałem na spotkaniach i szkoleniach nosić termosów i materek bo zawsze jest jakiś warnik z wodą do herbaty. Saszetka Malwy na małą filiżankę ujdzie.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Velion jedno mnie zastanawia, skoro Leszke lubił wykop, to czemu P. Cejrowski nie zajrzał nigdy na tag yerba mate? Ktoś coś ma kontakt, fajnie by było pogadać z nim tylko o yerbie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
#yerbamate
Jaką smakowa yerbe polecacie na pierwszy raz? Normalna za cholere mi nie podchodzi, a przez "lepszą kofeinę" by się yerba przydała.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach