Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Tak całkiem poważnie... Jak wy to sobie wyobrazacie, że Ripple dojdzie do 10 USD? Przecież wtedy kapitalizacja byłaby większa od ETH i bliska BTC XD.
Nawet 2 USD przy takiej ilości tokenów w obiegu jest absurdalnie wysoka.
Chyba, że jakieś potężne palenie tokenów jest zaplanowane?
#kryptowaluty #xrp
Nawet 2 USD przy takiej ilości tokenów w obiegu jest absurdalnie wysoka.
Chyba, że jakieś potężne palenie tokenów jest zaplanowane?
#kryptowaluty #xrp
Przecież wtedy kapitalizacja byłaby większa od ETH
@sneznykockodan: no to będzie po raz kolejny w historii rynku kiedy to się stanie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) wielkie mi halo , długo to nie będzie trwało , a kto wtedy sprzeda ten zarobi
źródło: comment_1619798009qYzB1ZqWHhSISmCiS9OzeB.jpg
Pobierz@sneznykockodan: a xrp ath nie miał na poziomie około 3,4 USD?
i co z tym xrp ?
#xrp
#xrp
- 0
@policeman123: hold
już po rozprawie, rozejść się
#xrp
#xrp
@BlackShawarma: i jak ??
- 1
@policeman123: ze względu na silne argumenty obu stron sędzia nie wydał orzeczenia. Potrzebuje kilku dni na namysł i prawdopodobnie orzeczenie pojawi się w przyszły tygodniu
#xrp jak mam 4500 xrp to myślicie że warto to jakoś rozdzielic i np teraz sprzedać 3000 a reszta grać?
- 2
@AlfredoDiStefano: zawsze warto realizować zyski, podziel to na 3 czesci
@regal20: potężne jebniecie co łamie duże drzewa, trzciną zaledwie tylko kołysze
#xrp Ależ buja
- 1
Komentarz usunięty przez autora
@KNOUDI: ?
- 1
i co?
#xrp
#xrp
- 21
#xrp
live:
https://www.youtube.com/watch?v=wGZRGS-HLM0
z objasnieniem/komentarzem:
https://www.youtube.com/watch?v=Uj7FZSVJOmA
live:
https://www.youtube.com/watch?v=wGZRGS-HLM0
z objasnieniem/komentarzem:
https://www.youtube.com/watch?v=Uj7FZSVJOmA
- 1
@CaptainPowerRanger: sytuacja jak na tę chwilę bez zmian, kurs się trzyma ok 1.6
- 1
: @CaptainPowerRanger: jeb poszło w dół 1.5 i leci
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
#xrp
Ile potrwa ta akcja?
Ile potrwa ta akcja?
#xrp
- 7
@Ki3mon czyli co? Mnóstwo ludzi obstawialo że jebnie?
- 8
@AlfredoDiStefano: że wzrośnie
#xrp chyba na 100% poleci w dół? Już leci. Raczej niema szans na rakietę?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@AlfredoDiStefano: patrz też na BTC bo to powiązane.













#shitcoin #kryptowaluty
źródło: comment_1619799017gznoZzuu1kHjy8GvXTH81Q.jpg
Pobierz