#xrp Przeglądam transakcje na #bitbay najpierw ktoś kupuje za kilkaset PLN a potem ktoś sprzedaje za kilkadziesiąt tysięcy pln. Jest odpływ kapitału także do wieczora poleci
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak całkiem poważnie... Jak wy to sobie wyobrazacie, że Ripple dojdzie do 10 USD? Przecież wtedy kapitalizacja byłaby większa od ETH i bliska BTC XD.
Nawet 2 USD przy takiej ilości tokenów w obiegu jest absurdalnie wysoka.
Chyba, że jakieś potężne palenie tokenów jest zaplanowane?
#kryptowaluty #xrp
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@regal20: jprdl to sprzedaj wszystko i zajmij się układaniem pasjansa... panikujecie jakby kurva wojna wybuchła a to zwykła rozmowa między prawnikami a sądem która już miała miejsce kilka razy...
  • Odpowiedz