Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@regal20: Haha, jakieś rozmowy o 16. Które pewnie nic nie wniosą na tym etapie sprawy, ale ludzie robią szum więc coś się może zadziać, kierunek pewnie losowy z większą szansą na dump. Szczególnie że dzisiaj ładnie przyrosło pewnie pod to wydarzenie. Oczywiście to nie jest porada inwestycyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@regal20: Nie no, tego nikt nie wie oprócz wielorybów. Może spaść może wzrosnąć może pójść w prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dokładnie za godzinę #xrp #kryptowaluty
źródło: comment_1619787611482vzU9dbFEtrZZ8l1L1ov.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zielone_drzewo_hehe: ja moze wyjde na zero :) srednio po 6,42 sie zaladowalem ale trzymam co by nie bylo :p
- 2
@Accidentally: ja niedawno odkryłem magiczną funkcję stop lossa, już nie dam się wydymać przez jakieś śmieszne spadki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 65
- 13
co to trzeba mieć we łbie żeby coś takiego stworzyć? xD
@drippinsauce: XDDD
źródło: comment_1619784564lf6KdAXQM1sUHtYoI50A5r.jpg
Pobierz- 1
#xrp
Jeszcze chwila i będzie leciało, kto zarobił ten zarobił
Jeszcze chwila i będzie leciało, kto zarobił ten zarobił
@pangkor już leci?
Znając życie będzie pump and dump na XRP jeszcze przed procesem XD
Oby tylko nie zrównał się z XLM cenowo
#kryptowaluty #xrp
Oby tylko nie zrównał się z XLM cenowo
#kryptowaluty #xrp
@Nutellowa no miałem to samo jak dwa tygodnie temu kasa urosła mi z 20tys na 45tys. Nic nie robiłem tylko odświeżalem giełdę.
Ale dzisiaj raczej nie będzie już takiej pompy
Ale dzisiaj raczej nie będzie już takiej pompy
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
- 2
- 5
30 kwietnia o godzinie 16 (naszego czasu) rozpoczyna się "sprawa" jakby ktoś pytal
#xrp
#xrp
@Mershi dzięki za info bo to mnie właśnie zastanawiało czy nie będę musiał w nocy czatowac
- 1
Czy XRP przebije ath z 2017 ?
- Tak 71.4% (85)
- Nie 28.6% (34)
Nie wierzę w aż tak ogromne wzrosty.
@kamil-wasniewski: i pewnie właśnie dlatego to się wydarzy. (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
@kamil-wasniewski: jak dla mnie ripple robi $4 a póżniej leci na 20$
- 10
Kupiłam za tysiaka pod wpływem chwili, albo będę pić kompot albo nie, zobaczymy xD
#xrp #kryptowaluty
#xrp #kryptowaluty
@theromanpolan: Trzymam twardo.
- 2
@public_html: nie , autyzm mi się dzisiaj włączył , ale twoje też ładne
ehh ale bym szortów dobrych zrobiła z #xrp teraz ale znając życie to jak sprzedam to zacznie rosnąć do 2 dolarów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Raisei-chan: oj kusi kusi
- 1
@Raisei-chan: no chej też masz xrp?
- 70
Cześć, zachęcony przez kolegę @t4ko, a także wcześniejszą akcją "zbieramnateslę" postanowiłem zrobić coś podobnego, ale skupiając się na rynku kryptowalut. Startując tag #nierozsadnyinwestor chcę sprawdzić jak będzie wyglądało w dłuższej perspektywie pasywne inwestowanie na tym rynku - w dodatku zaczynając od potencjalnej górki.
Założenie to, niezważając na cenę, regularne kupowanie tych samych krypto - będzie to ostatni dzień każdego miesiąca +- 1 dzień.
Dodatkowo, w ramach porównania i
Założenie to, niezważając na cenę, regularne kupowanie tych samych krypto - będzie to ostatni dzień każdego miesiąca +- 1 dzień.
Dodatkowo, w ramach porównania i
- 3
@Tatankajotanka: nie wiem, ale nie miał jeszcze ATH, startowa za $3, jak porównasz to z takim np Cardano (ADA) (bo jest nastepny w kapitalizacji na rynku) to pierwszy ATH mial +50%, wiec tu by było ok $4,5 za szt. co by byo fajne na start :D.
równie dobrze może przegrać i szorować po dnie. i 3 opcja to the moon bo w końcu to coin z 4 kapitalizacją teraz, a
równie dobrze może przegrać i szorować po dnie. i 3 opcja to the moon bo w końcu to coin z 4 kapitalizacją teraz, a
@luukasek: dziękuję za odpowiedź




















@AlfredoDiStefano: albo chyba, albo na 100%, zdecyduj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)