via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@regal20: Haha, jakieś rozmowy o 16. Które pewnie nic nie wniosą na tym etapie sprawy, ale ludzie robią szum więc coś się może zadziać, kierunek pewnie losowy z większą szansą na dump. Szczególnie że dzisiaj ładnie przyrosło pewnie pod to wydarzenie. Oczywiście to nie jest porada inwestycyjna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@regal20: Nie no, tego nikt nie wie oprócz wielorybów. Może spaść może wzrosnąć może pójść w prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Cerm3r: sądny, zobaczymy jak bardzo XD

Ja weszłam wczoraj wieczorem, w nocy jeszcze dokupiłam i faktycznie czas myśleć nad garażem bo lambo już wybrane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No ja kupilem na taki szybki mały zarobek tbh więc zastanawiam się kiedy s--------c. Ale kogo ja oszukuje. Pewnie zostanę z tym i będę czekał. Nie umiem spieniezac zarobkow
@sneznykockodan:
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

30 kwietnia o godzinie 16 (naszego czasu) rozpoczyna się "sprawa" jakby ktoś pytal
#xrp
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ehh ale bym szortów dobrych zrobiła z #xrp teraz ale znając życie to jak sprzedam to zacznie rosnąć do 2 dolarów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, zachęcony przez kolegę @t4ko, a także wcześniejszą akcją "zbieramnateslę" postanowiłem zrobić coś podobnego, ale skupiając się na rynku kryptowalut. Startując tag #nierozsadnyinwestor chcę sprawdzić jak będzie wyglądało w dłuższej perspektywie pasywne inwestowanie na tym rynku - w dodatku zaczynając od potencjalnej górki.
Założenie to, niezważając na cenę, regularne kupowanie tych samych krypto - będzie to ostatni dzień każdego miesiąca +- 1 dzień.

Dodatkowo, w ramach porównania i
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voximodo: też zaczynam miesięcznie inwestować na tej samej bazie, i tak hajs traci na wartości a tu są realne szanse na jakieś procenty. Ale moje longi będąc leżeć pewnie parę lat
  • Odpowiedz
@Tatankajotanka: nie wiem, ale nie miał jeszcze ATH, startowa za $3, jak porównasz to z takim np Cardano (ADA) (bo jest nastepny w kapitalizacji na rynku) to pierwszy ATH mial +50%, wiec tu by było ok $4,5 za szt. co by byo fajne na start :D.
równie dobrze może przegrać i szorować po dnie. i 3 opcja to the moon bo w końcu to coin z 4 kapitalizacją teraz, a
  • Odpowiedz