Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

KetevaN
- 2
Utwierdziłem się w przekonaniu że inpost to podfirma. Zamówiłem z Xkoma po ostatniej wyprzedaży parę rzeczy. Dziś zastałem paczkę "doręczoną" za ogrodzeniem mojej posiadłości. Bez żadnego podpisu pokwitowania doręczenia. Ot leżała sobie na ziemii. Tak jak pisałem na szczęście nie był to np. dysk lub coś bardziej wartościowego, wtedy albo dostałbym wyziębiony dysk albo jeszcze czekał na paczkę. #xkom #inpost #podfirma #gorzkiezale

Marellion
- 0
@yeloneck: z jednej strony powinienem, ale z drugiej w sebków nie będę się bawił + jeszcze teraz napisałem że dostałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

thymusPL
- 0
@Marellion: Może to halucynacje z niedożywienia i zamiast paczki był ziemniak. Lepiej sprawdź.