Czyli czekajcie, nie spodobalo wam sie ze moderacja utrzymuje porzadek usuwajac duplikaty, wiec teraz w ramach protestu zalejecie caly serwis nic nie wartym contentem przy okazji zakopujac wartosciowe znaleziska? #wykopfejs #4konserwy #neuropa
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zalejecie caly serwis nic nie wartym contentem

contentem


@Kacc: za używanie tego słowa powinno się dostawać rok gnicia w pierdlu w sztumie
  • Odpowiedz
@Kacc: jakie chcesz argumenty? Użytkownicy wobec k------a moderacji wyrazili swój sprzeciw. Zrobili to w taki sposób jaki zwykle przynosił efekt. To głos użytkowników, z tym należy się liczyć i go szanować.
Powtarzam zatem, kto ma z tym problem, jest za cenurą "niewygodnych" treści albo odczuwa dyskomfort siedzenia powinien zaradzić temu w prosty sposób, nie wchodzić tutaj, usunąć konto. Ewentualnie zebrać swoją grupkę tych 50-80 aktywistów i zrobić swój wykop, gdzie
  • Odpowiedz
  • 42
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zerozero7: Widzę, ale jakie to ma znaczenie?
- Twierdzisz, że Breivik nie jest chrześcijaninem bo nie działał zgodnie z naukami chrześcijaństwa.
- Twierdzisz, że Islamscy terroryści są muzułmanami choć nie działają zgodnie z naukami Islamu.

Ale to innym zarzucasz brak logiki...
  • Odpowiedz
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wykopfejs #logikawykopkow #bekazkuca

Córka Korwina kradnie coś ze sklepu? Aaa zakopmy to wpizdu, w końcu to nie jego wina, że ma taką córkę.

Syn ministra ma przy sobie marichunaen, którą wszyscy chcą zdepenalizować na wykopie? Łoo jezu, do łagru i dożywocie, główna z płomieniem.

Nie polecam wchodzenia na główną xD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mam beke po tych znaleziskach o cejrowskim. Nigdy go nie lubilem za te obgadywanie obcokrajowcow. No ale te laurki pisane przez niektorych uzytkownikow to masakra... Czlowiek honoru... XD

Chcialbym zobaczyc te wykop-fejsy u niektorych.

#cejrowski #wykopfejs
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@katinka: ale czy nie ma zadnej granicy przyzwoitosci i wstydu? Ludzie tutaj czesto smieja sie z filmikow typu "otwarcie biedronki", a pozniej robia dokladnie to samo. Kto tu robi k---e z logiki, cytujac popularny komentarz?

Wykopfejs to mistrzowski obrazek, wyraza wszystko na temat tego portalu w kilku kreskach :D
  • Odpowiedz