#wybory ma ktoś jakąś stronę która na bieżąco wrzuca dane o policzonych głosach bo ta strona PKW to g---o.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
CrytekPL
- 0
chvakel
via Wykop- 1
@CrytekPL: https://polandelects.com/

Throk
via Wykop- 1
@CrytekPL: https://polandelects.com/
Jezu, ludzie..co wyście zrobili....
#wybory
#wybory
Komentarz usunięty przez autora
@MakiawelicznyAltruista w sensie że za mało na Rafaello?
- 2
- 12
#wybory .
Jeśli trzasku faktycznie wygra to wszystkie afery alfonsa powinny zostać rozliczone?
- Tak 84.9% (180)
- Nie no tyle to nie, już po wyborach 15.1% (32)
Podobno Łódzkie będzie decydowało. Nawocki potrzebuje 51,5 %, a według sondaży dostał 50,8 % #wybory
@fornson23: no to na luzie wygra, jeżeli chodzi o wiochy
- 7
#wybory Najbardziej przeraża to jak bardzo ten kraj jest podzielony, nic się tutaj nie zmieni z takim podejściem
- 534
- 1
czy stworzył ktoś stronę sumującą głosy na kandydatów ze strony https://wybory.gov.pl/prezydent2025/pl/2/wynik/pl #wybory ?
- 0
Co myślicie o znajomych, którzy ogłaszają, że jak wygra X to wyjeżdżam z kraju #wybory
Ten wynik wśród wyborców 18-29 lat to w głównej mierze zasługa Stanowskiego i Kanalu Zero.
W 2020 Duda osiągnął ~35% w tej samej grupie wyborców.
#wybory
W 2020 Duda osiągnął ~35% w tej samej grupie wyborców.
#wybory
źródło: Zrzut ekranu 2025-06-01 213219
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@Lieutenant_Kim: Dobra robote robia chlopaki. Pozdrawiam z Brighton
#wybory Jak odczucia u wyborców Trzaska?
Chillout?
- Tak, wygranko 18.5% (30)
- Nie, stresuję się, bo zbyt mała różnica 66.0% (107)
- Ugabuga Nawrocki team 15.4% (25)
@Bardzo_Suabe_Rymy: wszystko może się zdarzyć ale bardziej w stronę spokoju widząc miny PiSowców a KO
- 3
Za maseczki, respiratory i propagandę do porzygu. Gońcie się.
#wybory
#wybory
#konfederacja #wybory brawo wyborcy Mentzena 88% inteligentnej młodzieży wywracającej stolik zagłosowała na kibola xD
@excelfinance: Więcej to mówi o Tusku i jego rządzie, że wyborcy Konfederacji byli tak bardzo przeciwko niemu, niż o samych wyborcach Konfederacji.
- 0
@m4r_: 50% o 23:00 a 90% o 1:00
- 2
- 2
#wybory kurczę oby wynik się utrzymał
- 7
#wybory 0,6% przewagi dobra nad złem to niewiele, ale zawsze coś xd cała nadzieja w tym, że te późniejsze głosy są na Trzaskowskiego
dla wszystkich głosujących na Trzaska - CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM
dla wszystkich głosujących na Trzaska - CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM
@Lefty: idź na tory, może pociąg będzie jechał
- 1
W 2020 też była marginalna różnica mimo braku pod sobą aparatu państwa i telewizji publicznej. Na nieszczęście od tamtej pory rozwinęło się AI i spamowanie obrazkami RT i DT w milionie różnych odmian zależnie od kontekstu.
Sztab KO nie odrobił lekcji.
#wybory
Sztab KO nie odrobił lekcji.
#wybory



























