Teraz gangus, za chwile katotalibańska koalicja pisu i konfy. Domykamy system węgierski i białoruski, tym razem się uda, bo przecież wielu rzeczy jeszcze nie udało się naprawić po pisowcach, patrz sądy.
Ludzie szli na być może ostatnie uczciwe wybory w swoim życiu i zagłosowali tak, żeby kolejnych już nie mieć, bo geje się trzymają za rękę a nie siedzą 5 pięter pod ziemią w piwnicy xD
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@KotZWorka: Zbrzydło ziomeczku, ale mam w sobie trochę godności i nie potrafię tak szczuć jadem jak druga strona. Tym się różnimy, że my potrafimy podać rękę i pogratulować wygranej. Kiedyś będzie dobrze.
  • Odpowiedz
#wybory naprawdę wierzycie w to, że inny kandydat KO cokolwiek by tu zmienił? Mieli przeciw sobie skompromitowanego gangusa i wy naprawdę myślicie, że to chodzi o człowieka? xD
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@St4nleys: Dokładnie, ludzie nie rozumieją że jest odchył "prawicowy" i Trzaskowski by przegrał z psem wystawionym przez PiS, tylko żeby do elektoratu trafiłą informacja że pies będzie antyimigrancki. Kandydat prawicowy ma wygrane wybory, choćby był przestępcą i dnem społecznym. To się wyklarowało w 2014, wtedy platforma przegrała te wybory dzisejsze.
  • Odpowiedz
@GrammarNazi robiłem w Szwecji z ludźmi ze Slopnic. Totalnie PiSowi, a jak im mówiłem, skoro taki dobry jest to czemu tu siedzicie, to od razu nerwy i hurr durr. Naród skończony. Stonoga miał rację
  • Odpowiedz
To już 2 wybory prezydenckie, gdy wykop się napina i wychodzi tylko zesrańsko potężne. Przynajmniej się główna oczyści. Dziesiątki wrzutek dzień w dzień anty-Pis. I przegranko. Poezja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirko pewnie się nie ogarnie. Całościowo portal nie jest do odratowania niestety.

#wybory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jako wyborca Karola, niezależnie od rezultatu, wieczna beka z KO która wystawia najgorszego bezjajecznika, zamiast wystawić Sikorskiego i załatwić temat w 1 turze xD
#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pepega: to beka z Polaków, że nie zasługują na prezydenta godnego tego stanowiska i są idiotami i idą wybierać patusa, kibola i niewiadomo co jeszcze ma na sumieniu. Ten kraj to jest jednak kraj debili i tyle. Podzielić ten kraj i niech każdy żyje w swojej rzeczywistości szczęśliwy.
  • Odpowiedz

co pogrążyło trzaskowskiego?

  • Lgbt 30.2% (68)
  • dynamiczne zmienianie poglądów 29.8% (67)
  • poparcie od murana 18.7% (42)
  • dosłownie nasranie do Wisły xD 21.3% (48)

Oddanych głosów: 225

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach