Trzeba czekać do rana. W 2020 Duda porównując do exit poll zyskał 0,6% więc nic nie wiadomo. Szczególnie że była duża odmów u ankieterów.

#wybory
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
W sumie dobrze, ze jest niż demograficzny, będzie mniej przygłupów otumanionych przez tik toki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Będzie jak z Wałęsą i Kwaśniewskim w 1995 roku?
#wybory

Czy "zaśniemy z jednym kandydatem, a obudzimy się z drugim"?

  • Tak 38.9% (74)
  • Nie 61.1% (116)

Oddanych głosów: 190

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach