Żelazne elektoraty głosowały by tak samo niezależnie od kandydatów. Tu się rozchodziło o niezdecydowanych i konfiarzy. A taki Sikorski jako konserwatywne skrzydło Platformy miałby jednak szansę ukraść dużo więcej z Konfy niż Rafałek, który uciułał tam 10%. Wychodzi na to, że akurat o tyle więcej ile zapewne zabraknie do wygranej. #wybory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory tylko nie miauczcie jak do Helmuta co niektórzy będą musiały na szparagi jechać do tego złego niemca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory Rafał, już dwa razy prawie wygrałeś. Za trzecim razem się uda! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
Nie no Trzaskowski szef, nawet gdyby Kaczyński wystawił Tomasza Hajte to by z nim p-------ł i to dość pokaźnie XDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory PO obiecywało zmianę a dostaliśmy zamianę u koryta. Dzisiaj Polacy pokazali czerwoną kartkę a po parlamentarnych czeka nas rząd Konfederacko-Pisowski i raczej nic tego nie zmieni
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
ja proponuje ja proponuje teraz na cześć pierwszej damy GOSIA GOSIA GOSIA, drodzy państwo zwyciężyliśmy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprawa jest prosta, przestać dotować rolników. Albo wieśniaki się ucywilizują albo nie ma sensu sztucznie przedłużać egzystencji polskiej wsi która niszczy ten kraj swoimi wyborami.
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Protectorx: No tak, ale można zarządzać nimi tak jak w Niemczech, tak jest dużo wydajniej. Masz wielki ośrodek rolniczy który zarzadza setkami hektarów pola, a u nas ten sam obszar jest pod zarządzaniem 30 tysięcy darmozjadów którzy sieją te 3 kukurydze i 2 buraki od 100 lat i dalej funkcjonują
  • Odpowiedz
#wybory Niestety miałem racje, chociaż wziąłem udział w drugiej turze oddając głos na Czosnkowskiego to spodziewałem się, że tak może być. Drugi Komorowski i tyle.
https://wykop.pl/wpis/81152831/na-pewno-wezme-udzial-w-pierwszej-turze-ale-druga-
@Chlebek_Pyszny +25
Na pewno wezmę udział w pierwszej turze, ale druga już mnie nie obchodzi i mam wrażenie, że wielu moich znajomych ma podobnie. Głosowanie na PiS czy Konferencje jest nam nie po drodze a Trzaskowski siedzący w kieszeni deweloperów wcale nie jest w naszym oczach lepszy. Może za drugim
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W ramach testowania, gdzie leży granica polskiego społeczeństwa, Prawo i Sprawiedliwość powinno następnym razem wystawić konia w wyborach.

#wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory w telewizji jeszcze się łudzą opierając się o jakieś guwnianie late polle XD profesjonaliści z wykopu już wiedzą że trzasku p-----------ł koncertowo te wybory i nie powinien wystawiać nosa poza waszafkę
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@idzpanwuj: bo wystarczyło żeby głosił dwa slogany każdy nielegalne imigrant zostanie odesłany jak i każdy który nie przestrzega prawa. To rodzice decydują o wychowaniu swoich dzieci posyłania na lekcje dodatkowe tyle te dwa punkty by wygrał
  • Odpowiedz
#wybory Z czystej ciekawości, pytanie do młodych level 18 - 39 - dlaczego głosowaliście na Nawrockiego? Jakie powody wami kierowały? Pytam serio, bez przekąsu i robienia sobie heheszków.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gleacher: ja nie głosowałem, ale już taka średnio ogarnięta znajoma twierdziła, że "rafałek to pe$%ł i migrantów chce sprowadzać". Myślę, że to jest główna retoryka młodych xd
  • Odpowiedz
Imigranty, pedały i tak w kółko straszenie tym samym przez kanały ziobro, konfederosję i inne tiktoki.

Nie widzę innego powodu dla którego mieliby wybierać patoprawactwo, niż urojona obawa przed tym.
  • Odpowiedz