#wybory i co? Trzaskowski wróci do Warszawy z podkulonym ogonem?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

LuzikSebastian
- 1

wuadek
via Wykop- 1
@LuzikSebastian: Za 5 lat trzecia runda.
f9JXBEArQ2H4TKl
via Android- 2
@LuzikSebastian jane ahonen na nastepnych zawodach cie pokonam
@heartbroken: "koniec, giniemy" xD
Żelazne elektoraty głosowały by tak samo niezależnie od kandydatów. Tu się rozchodziło o niezdecydowanych i konfiarzy. A taki Sikorski jako konserwatywne skrzydło Platformy miałby jednak szansę ukraść dużo więcej z Konfy niż Rafałek, który uciułał tam 10%. Wychodzi na to, że akurat o tyle więcej ile zapewne zabraknie do wygranej. #wybory
@MikoBalagany: dokładnie, ale cóż, może za 5 lat pomyślą, chyba że będą Rafała po raz trzeci forsować xD
- 4
#wybory tylko nie miauczcie jak do Helmuta co niektórzy będą musiały na szparagi jechać do tego złego niemca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 5
#wybory
Nie no Trzaskowski szef, nawet gdyby Kaczyński wystawił Tomasza Hajte to by z nim p-------ł i to dość pokaźnie XDDD
Nie no Trzaskowski szef, nawet gdyby Kaczyński wystawił Tomasza Hajte to by z nim p-------ł i to dość pokaźnie XDDD
#wybory PO obiecywało zmianę a dostaliśmy zamianę u koryta. Dzisiaj Polacy pokazali czerwoną kartkę a po parlamentarnych czeka nas rząd Konfederacko-Pisowski i raczej nic tego nie zmieni
- 36
Najbardziej w-------i muszą być warszawiacy, już wam się prawie udało go pozbyć XDD
#wybory
#wybory
@Nighthuntero: Przecież sami go sobie wybierają xD
@Nighthuntero: sct będzie zaraz wjeżdżało na grubo za karę
- 13
#wybory
ja proponuje ja proponuje teraz na cześć pierwszej damy GOSIA GOSIA GOSIA, drodzy państwo zwyciężyliśmy
ja proponuje ja proponuje teraz na cześć pierwszej damy GOSIA GOSIA GOSIA, drodzy państwo zwyciężyliśmy
@insp2025 XD muszę to obejrzeć
Sprawa jest prosta, przestać dotować rolników. Albo wieśniaki się ucywilizują albo nie ma sensu sztucznie przedłużać egzystencji polskiej wsi która niszczy ten kraj swoimi wyborami.
#wybory
#wybory
- 0
@Protectorx: No tak, ale można zarządzać nimi tak jak w Niemczech, tak jest dużo wydajniej. Masz wielki ośrodek rolniczy który zarzadza setkami hektarów pola, a u nas ten sam obszar jest pod zarządzaniem 30 tysięcy darmozjadów którzy sieją te 3 kukurydze i 2 buraki od 100 lat i dalej funkcjonują
@Protectorx: wieś != tereny rolne baranie xD
#wybory Niestety miałem racje, chociaż wziąłem udział w drugiej turze oddając głos na Czosnkowskiego to spodziewałem się, że tak może być. Drugi Komorowski i tyle.
https://wykop.pl/wpis/81152831/na-pewno-wezme-udzial-w-pierwszej-turze-ale-druga-
https://wykop.pl/wpis/81152831/na-pewno-wezme-udzial-w-pierwszej-turze-ale-druga-
Na pewno wezmę udział w pierwszej turze, ale druga już mnie nie obchodzi i mam wrażenie, że wielu moich znajomych ma podobnie. Głosowanie na PiS czy Konferencje jest nam nie po drodze a Trzaskowski siedzący w kieszeni deweloperów wcale nie jest w naszym oczach lepszy. Może za drugim
@Chlebek_Pyszny: mówiłem, że tak będzie:) komór 2.0
- 1
#wybory ja po ogloszeniu wyniku wyborow

- 47
W ramach testowania, gdzie leży granica polskiego społeczeństwa, Prawo i Sprawiedliwość powinno następnym razem wystawić konia w wyborach.
#wybory
#wybory
Polski Donald Trump #wybory
@DzikiJelonek: amerykański Nawrocki
@DzikiJelonek
No gdzie. Trump na ustawce? Nawet rednecki nie zachowują się aż tak zwierzęco.
No gdzie. Trump na ustawce? Nawet rednecki nie zachowują się aż tak zwierzęco.
#wybory jakies pojedyncze przegrywy jeszcze pisza o sutenerze kibolu itd idzcie juz spac frajerzy
@LukaszLukasz7 Trudno nie pisać kiedy prawdopodobnie prezydentem III RP będzie sutener, kibol, ale zapomniałeś dodać że też krętacz, złodziej i ćpun.
@LukaszLukasz7: bo to prawda, to każdy myślący wie, po prostu platforma wybrała złego gościa
#wybory brawo ALFONS!!!
#wybory w telewizji jeszcze się łudzą opierając się o jakieś guwnianie late polle XD profesjonaliści z wykopu już wiedzą że trzasku p-----------ł koncertowo te wybory i nie powinien wystawiać nosa poza waszafkę
- 20
@JPRW: to dlaczego warszawa placze
- 33
#wybory Z czystej ciekawości, pytanie do młodych level 18 - 39 - dlaczego głosowaliście na Nawrockiego? Jakie powody wami kierowały? Pytam serio, bez przekąsu i robienia sobie heheszków.
@Gleacher: ja nie głosowałem, ale już taka średnio ogarnięta znajoma twierdziła, że "rafałek to pe$%ł i migrantów chce sprowadzać". Myślę, że to jest główna retoryka młodych xd
Imigranty, pedały i tak w kółko straszenie tym samym przez kanały ziobro, konfederosję i inne tiktoki.
Nie widzę innego powodu dla którego mieliby wybierać patoprawactwo, niż urojona obawa przed tym.
Nie widzę innego powodu dla którego mieliby wybierać patoprawactwo, niż urojona obawa przed tym.
- 29
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LisekUrwisek: mozesz jeszcze w------ć granice otwarte tylko zabierz rodzinę
@LisekUrwisek: ale gdzie? Cała Europa się radykalizuje





























