Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki polecacie zamienić się na resto shamana, czy dalej być enchantment? Powoli mam dość tego że jestem nijaki w dungeinsch bo dmg ok, armor ok tylko to za mało by się przebić przez tabuny magów i warriorów. Wgl enchantment szaman ma rację bytu w end game? Aktualnie poziom 47,mowa oczywiście o classicu
#wow #worldofwarcraft
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lonate: wiem słyszałem ale nie chce być zwykłym spell casterem - albo ench albo resto. I tu pytanie czy ench szaman ma rację bytu na 60 poziomie, bi gdzieś czytałem, że to "meme" klasa jest wtedy XD
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Podobno średnio, nie wiem szczerze. Grałam tak normalnie od TBC i od początku mam shamana, którego po 40lvl zmieniłam w ele/resto.
Fajnie się heala shamem, mi się podoba ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lonate: @wtRCH: szkoda ze człowiek wcześniej nie wiedział i sobie młota już nie kupił dobrego ( ͡° ʖ̯ ͡°) no nic, może jeszcze trochę wytzrymam i pójdę leczyć ludzi, na 50 zamienić się w resto, czy wstrzymać się aż do 60?
  • Odpowiedz
@OmarBongo: Ja szamana do 40lvla ogrywałem w enhu, potem przy zmianie gearu na maile zmieniłem na ele i na 60 po ogarnieciu kilku przedmiotów zmienilem na resto. Co do Twojego przypadku jesli nie chcesz ele do 60, to levelowalbym dalej w enhu - na pewno pójdzie szybciej niż resto ;) (chyba, ze masz zamiar levelowac tylko na dungeonach, ale nie wiem czy to najbardziej optymalna metoda ). Ogólnie levelowanie resto szamanem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ranndolf: własnie taki komentarz chciałem zobaczyć XD no raczej nie będę uderzał w jakieś hardcorowe gildie, co do reszty mam podobne obawy. Zostaje narazie przy ench do 60lvl, co do resto, jak się gra healerem na max lvl? Zostaje tylko pve bo do pvp chyba porażka skoro tylko leczyć mogę? XD
  • Odpowiedz