Zrobiłem sobie 4 dni przerwy od wota, bo się w--------m przez ciągłe przegrane i teamy kompletnych idiotów. Wróciłem dzisiaj i pierwsze 8 bitew przegranych 2:15/3:15... #wot #worldoftanks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@denerwujesie: Dla mnie problemem P2 nie było słabe działo, tylko słabe wszystko. Ten czołg jest wolny, duży, papierowy. Działo trochę poprawia jego sytuację, ale to dalej będzie dla mnie jeden z najgorszych medów t8. Indienem grałem tylko stockowym i go przez to nienawidzę, ale to raczej słaba opinia. :P
  • Odpowiedz
@denerwujesie: Grałem obiema czołgami. Jeśli lubisz snajpić to pantera, bo to działo teraz naprawdę jest dobre. Jeśli preferujesz gre na średnim to indien, bo więcej odbije, sidescrapa zrobisz, do tego opuszcza działo. Zależy jaki styl preferujesz.
  • Odpowiedz
@Wykopus_Mirkus_Rex: to sa rerole wlasnie. Resetuja swoje staty i caly dorobek odkrytych czolgow oprocz premek. Za golda odkrywaja pojazdy i trenuja zalogi na twierdzach ktore nie wliczaja sie do wn8 i na randomki wchodza rzadko, na dychach najczesciej i jeszcze w plutonach podobnych sobie aby zwiekszyc mozliwosc wygranej. Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
#wot #worldoftanks

Który lekki czołg daje większą frajdę z gry: LTTB czy T71?

Wiem, że wielu z was poleciłoby Bulldoga, ale słyszałem, że czeka go niebawem duży nerf, po którym już nie będzie takim fajnym pojazdem podobnie jak jego następca T49, któremu zdaje się planują zabrać trolla.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@teh_m: jeśli przeczytanie krótkiego zdania przewyższa twoje zdolności intelektualne to raczej klientem docelowym jesteś ty jak to pięknie ująłeś, no ale jak się nie ma argumentów to trzeba zmienić temat, że ktoś na stronie ze śmiesznymi obrazkami nie używa dużych liter, co przy innych odpowiedziach ci nie przeszkadzało bo nie musiałeś dłużej myśleć nad sensowną odpowiedzią ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Gdzie w ustawieniach można było włączyć uproszczone pokazywanie statystyk czołgów? Patrzę, patrzę i nie widzę. Albo ślepy jestem czy też usunęli w tym patchu?

#wot #worldoftanks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach