#wot #worldoftanks
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Siemanko Mircy, pewnie spotkam sie z fala hejtu ale zapytam mimo to. Nie ma ktos niepotrzebnego konta WoT na którym juz nie gra? Gralem do tej pory na konsoli i chcialbym sprobowac na PC, lecz jak sobie pomysle by wbijac tyle czolgow znowu to mi sie odechciewa. Dlatego pytam, byc moze ktos ma i nie ma co z nim zrobic.
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Serwer testowy 9.17.1 już działa, można testować nowe niemieckie maszyny, sprawdzić E5 i grilla po nerfie a Type4 i 5 po buffie;)
t95 jeździ teraz 20km/h :O
http://redirect.wargaming.net/WoT/latest_web_install_ct
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
t95 jeździ teraz 20km/h :O
http://redirect.wargaming.net/WoT/latest_web_install_ct
#wot #worldoftanks #mirk0wot #mirkowot
@Ponczo88: jak jak wygrinduje mausa i kranvagena i zrobie ta ostatnia misje ht 15 na T55a to tez pewnie zrobie przerwe. A ja czasem gram twierdze na 6.
- 0
@Marcowy_Kot: czołgi którymi chciałem pograć to już w garazu są, moja misja dobiegła konca;)
Mam do oddania 3 konta do gry World of Tanks. Sam już w tę grę nie gram, psem ogrodnika nie jestem - niech ktoś skorzysta. Konta oddam za darmo 3 pierwszym osobom, które zgłoszą się w komentarzu pod tym wpisem (na PW dogadamy szczegóły).
TYLKO DWA WARUNKI:
-Konta przeznaczone są dla osób, które w WoT jeszcze nie grały (tzn. nie zgłaszają się tu po multi w grze).
-Bez zielonek.
Szczęśliwcy
TYLKO DWA WARUNKI:
-Konta przeznaczone są dla osób, które w WoT jeszcze nie grały (tzn. nie zgłaszają się tu po multi w grze).
-Bez zielonek.
Szczęśliwcy
źródło: comment_yQynsA23iOyLsdjYN3ze0hObPARxu5jj.jpg
Pobierz- 8
- 0
@Sasaki_Kojiro: no chyba nie... może kiedyś było łatwiej, ale nie teraz przy tych wszystkich moda...
Medal śmiesznie łatwy na szybkich czołgach lekkich. Pz Ic zrobiony jakoś 3min po rozpoczęciu bitwy :D
- 17
- 3
@UncleGru: Akurat w bitwie zostałem sam vs hummel i T29. Artę rozwaliłęm bez problemu, ale co się z t29 namęczyłem to moje. Łebki non stop czat spamowały wtfami :D
- 1
- 7
@shox u blyat niezły dmg mireczku
Jeden prosty trick: udawać nieżywego( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
Z takich życiowych osiągnięć to wbiłem 3 marki na M103. xDD 2/10, nie polecam. xDDDDDD
#wot #worldoftanks #chwalesie
#wot #worldoftanks #chwalesie
źródło: comment_yeVW0WEmmi0a59e5uuD4P6ph0GXSDPeV.jpg
Pobierz- 60
#wot #worldoftanks
Kiedy jesteś tak dobry, że nawet własna drużyna ze strachu woli przebywać poza twoim zasięgiem widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedy jesteś tak dobry, że nawet własna drużyna ze strachu woli przebywać poza twoim zasięgiem widzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_McLFNDDQ9s3H8ayZJAtdh4lPiLJvcZnc.jpg
Pobierz- 1
@werseusz: Jak na swoje staty to zagrał solidną grę - pokręcił się chwilę, pomyślał i zginął ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zajrzałem na polski kanał World of Tanks, bo ktoś pisał, że dali w filmiku więcej szczegółów o nadchodzących zniżkach. Faktycznie, choć o walentykowych prawie nic nie wspomnieli. W każdym razie zdziwiło mnie, że nie znaleźli żadnego Polaka/Polki do mówienia w tych filmikach... Dziewczyna ma tak oczywisty wschodni akcent, że aż uszy bolą. Dziwne.
https://www.youtube.com/watch?v=R4ZTagbA52Y
#wot #worldoftanks
https://www.youtube.com/watch?v=R4ZTagbA52Y
#wot #worldoftanks
konto usunięte via Android
- 6
Komentarz usunięty przez autora
@FrasierCrane: Jedna dobra wiadomość z tego newsa ze Kranvagn będzie w wierzchołku Drzewa od jutra, a robię właśnie tą linię :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Sasaki_Kojiro: @GenezaStrukturalnaSiarkowodoru: @kuraku:
Gość nazwał mnie rerollem, bo mam dobre staty po 4k bitwach ;_; kiedy ja ostatnio w wot gralem w 2011... a wróciłem w kwietniu 2016
Gość nazwał mnie rerollem, bo mam dobre staty po 4k bitwach ;_; kiedy ja ostatnio w wot gralem w 2011... a wróciłem w kwietniu 2016
@Yolocaust: Ja na starym koncie z czasów bety byłem rerollem bo mam tam 12k bitew i jestem zielony
kisnę bo gościu się pofatygował i wiadomość mi z tym przysłał w grze i na forum to jest rak tej gry
Statciarze
kisnę bo gościu się pofatygował i wiadomość mi z tym przysłał w grze i na forum to jest rak tej gry
Statciarze
- 2
@Dobre_bo_z_Marcepanem: a propo czołgu TOG II, opowiedziałbym kawał o nim, ale jest za długi (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 2
- 2
@FeniEnt: @w_szafa: Obrona bazy ma pewien wpływ na WN8. Dlatego w tabeli wartości oczekiwanych jest parametr expDef. Formuła ma jednak zabezpieczenie na wypadek manipulacji i pewnych okolicznościach jest on pomijany i zastępowany współczynnikiem wyliczony na podstawie zadanych obrażeń (expDmg). Tak samo jest przy spocie i fragach.
@UncleGru: Tak, ale w mały
takie głupie pytanie z mojej strony. Zwycięstwa nie są brane pod uwagę przy wyliczaniu wn8?
@UncleGru: Tak, ale w mały
- 15
#wot #worldoftanks #mirkowot
Rudy - najlepszy med 8 tieru. W dodatku z preferencyjnym mm #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rudy - najlepszy med 8 tieru. W dodatku z preferencyjnym mm #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_fpSWaR6K6YIvEEncQoVL1gvovIk9g9qw.jpg
Pobierz- 1
na tym czolgu to przyjemnosc chyba wbijac gwiazdki.
@Marcowy_Kot: No raczej nie dla mnie. Sporo mnie to kosztuje nerwów :)
- 1
#wot #worldoftanks
Jak teraz odtwarza się powtórki?
Kiedyś brałem prawy przycisk na pliku z powtórką i wybierałem worldoftanks.exe i powtórka odtwarzała się w grze. Teraz się nie da. Czy ostatnio coś się pozmieniało, czy u mnie coś się spierdzieliło?
Jak teraz odtwarza się powtórki?
Kiedyś brałem prawy przycisk na pliku z powtórką i wybierałem worldoftanks.exe i powtórka odtwarzała się w grze. Teraz się nie da. Czy ostatnio coś się pozmieniało, czy u mnie coś się spierdzieliło?
Komentarz usunięty przez autora
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 2
@kubakabana: ehhh…
- 3
#wot #worldoftanks
arta Crusader SP to jakaś masakra. Tym się grać nie da. 20 sekund ładowania działa, które jak trafi to zwykle za 200-300, a i tak praktycznie w nic trafić nie można, na maksymalnie zjechanym celowniku celując w nieruchomy pojazd pocisk ląduje jakieś dwa metry od niego...
Zastanawiam się czy nie grać na stockowej spamerskiej armatce, będę gryzł jak komar, ale przynajmniej zawsze trafię
arta Crusader SP to jakaś masakra. Tym się grać nie da. 20 sekund ładowania działa, które jak trafi to zwykle za 200-300, a i tak praktycznie w nic trafić nie można, na maksymalnie zjechanym celowniku celując w nieruchomy pojazd pocisk ląduje jakieś dwa metry od niego...
Zastanawiam się czy nie grać na stockowej spamerskiej armatce, będę gryzł jak komar, ale przynajmniej zawsze trafię
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 6
@kubakabana: Rosyjskie miasto pod ukraińskim zarządem powierniczym

























Raz do roku to i kura piardnie
źródło: comment_re2xcwPkZI2tEuWwTIYVyR3FnczfcFX7.jpg
Pobierz