@kapitan_kielon: no to ci powiem ze w ISa 7 tez wszytko wchodzi a jak pokazujesz tylko wieze to nikt nie strzela... Ogolnie jestem zawiedziony tym HT...przydala by mu sie mobilnos taka jak T-10 to wtedy mialo by to rece i nogi. Co do T-10 to super fura, taki HT ale i zwawy jak med.
  • Odpowiedz
Siemanko Mircy, pewnie spotkam sie z fala hejtu ale zapytam mimo to. Nie ma ktos niepotrzebnego konta WoT na którym juz nie gra? Gralem do tej pory na konsoli i chcialbym sprobowac na PC, lecz jak sobie pomysle by wbijac tyle czolgow znowu to mi sie odechciewa. Dlatego pytam, byc moze ktos ma i nie ma co z nim zrobic.
#wot #worldoftanks
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do oddania 3 konta do gry World of Tanks. Sam już w tę grę nie gram, psem ogrodnika nie jestem - niech ktoś skorzysta. Konta oddam za darmo 3 pierwszym osobom, które zgłoszą się w komentarzu pod tym wpisem (na PW dogadamy szczegóły).

TYLKO DWA WARUNKI:
-Konta przeznaczone są dla osób, które w WoT jeszcze nie grały (tzn. nie zgłaszają się tu po multi w grze).
-Bez zielonek.

Szczęśliwcy
L.....s - Mam do oddania 3 konta do gry World of Tanks. Sam już w tę grę nie gram, ps...

źródło: comment_yQynsA23iOyLsdjYN3ze0hObPARxu5jj.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UncleGru: Akurat w bitwie zostałem sam vs hummel i T29. Artę rozwaliłęm bez problemu, ale co się z t29 namęczyłem to moje. Łebki non stop czat spamowały wtfami :D
  • Odpowiedz
Zajrzałem na polski kanał World of Tanks, bo ktoś pisał, że dali w filmiku więcej szczegółów o nadchodzących zniżkach. Faktycznie, choć o walentykowych prawie nic nie wspomnieli. W każdym razie zdziwiło mnie, że nie znaleźli żadnego Polaka/Polki do mówienia w tych filmikach... Dziewczyna ma tak oczywisty wschodni akcent, że aż uszy bolą. Dziwne.
https://www.youtube.com/watch?v=R4ZTagbA52Y

#wot #worldoftanks
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yolocaust: Ja na starym koncie z czasów bety byłem rerollem bo mam tam 12k bitew i jestem zielony
kisnę bo gościu się pofatygował i wiadomość mi z tym przysłał w grze i na forum to jest rak tej gry
Statciarze
  • Odpowiedz
@FeniEnt: @w_szafa: Obrona bazy ma pewien wpływ na WN8. Dlatego w tabeli wartości oczekiwanych jest parametr expDef. Formuła ma jednak zabezpieczenie na wypadek manipulacji i pewnych okolicznościach jest on pomijany i zastępowany współczynnikiem wyliczony na podstawie zadanych obrażeń (expDmg). Tak samo jest przy spocie i fragach.

takie głupie pytanie z mojej strony. Zwycięstwa nie są brane pod uwagę przy wyliczaniu wn8?


@UncleGru: Tak, ale w mały
  • Odpowiedz
#wot #worldoftanks
Jak teraz odtwarza się powtórki?
Kiedyś brałem prawy przycisk na pliku z powtórką i wybierałem worldoftanks.exe i powtórka odtwarzała się w grze. Teraz się nie da. Czy ostatnio coś się pozmieniało, czy u mnie coś się spierdzieliło?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wot #worldoftanks

arta Crusader SP to jakaś masakra. Tym się grać nie da. 20 sekund ładowania działa, które jak trafi to zwykle za 200-300, a i tak praktycznie w nic trafić nie można, na maksymalnie zjechanym celowniku celując w nieruchomy pojazd pocisk ląduje jakieś dwa metry od niego...

Zastanawiam się czy nie grać na stockowej spamerskiej armatce, będę gryzł jak komar, ale przynajmniej zawsze trafię
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach