Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
- 1
Zdradzam tajną taktykę na mapę Piaszczysta Rzeka... :)
https://clips.twitch.tv/vdr1984/AnnoyingStarlingJonCarnage
#worldoftanks #heheszki
https://clips.twitch.tv/vdr1984/AnnoyingStarlingJonCarnage
#worldoftanks #heheszki
- 16
- 6
@PiccoloColo: na mocy danego mi prawa ułaskawię ich i skieruje do obsługi czołgu lekkiego, żeby odpokutowali za swoje grzechy
#wot #worldoftanks #j--------e
źródło: comment_Ub26F2wKw5kW2dUEdUNJIvxILZNlfcMN.jpg
Pobierz- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
@Yolocaust: Usuń wpis, bo wstyd.
WoT czy WT (czołgi)? Podajcie w komentarzu różnice na korzyść jednej czy drugiej gry.
#worldoftanks #warthunder #wot
#worldoftanks #warthunder #wot
Która gra jest lepsza (czołgi)?
- World of Tanks 51.5% (67)
- War Thunder 48.5% (63)
@patrol798:
WoT - strzelanka z postaciami wygladajacymi jak czolgi
WT - gra o jezdzieniu czolgami z zapedkami symulacyjnymi
Jesli zalezy Ci glownie na radosnym strzelaniu wez wota, jelsi czolgi jednak sa priorytetem to wybierz wt
WoT - strzelanka z postaciami wygladajacymi jak czolgi
WT - gra o jezdzieniu czolgami z zapedkami symulacyjnymi
Jesli zalezy Ci glownie na radosnym strzelaniu wez wota, jelsi czolgi jednak sa priorytetem to wybierz wt
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
cotusie to ja nawet nie, 15 bitew na is2, tylko 2 wygrane, bo rzuca mnie na teamy kompletnych idiotów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#wot #worldoftanks #j--------e
#wot #worldoftanks #j--------e
@Yolocaust a jesli to ty jestes kompletnym idiota?
- 0
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
nie gram w WoTa juz ze 2-3 lata, wbiłem e100 i kilka 6 tierówek, warto wrócić? Pozmieniało się na lepsze coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldoftanks
#worldoftanks
Kurde, zapomnialem, że Pool dopiero od 5 tieru... dajcie ze dwa plusy chociaż ;)
REPLAY - chociaz bitwa nie jest jakos bardzo ciekawa, jeżdżę i strzelam ;)
#wot #worldoftanks
REPLAY - chociaz bitwa nie jest jakos bardzo ciekawa, jeżdżę i strzelam ;)
#wot #worldoftanks
źródło: comment_JfakN0hOlX6ghtJ0ZWbDU2rcM0MYWiyb.jpg
Pobierz- 2
- 2
- 5
Zgodnie z wczorajszymi radami przesiadłem się z birch gun'a na normalny czołg i tak średnio bym powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
źródło: comment_url852jNtY4SvP4Q5Vy9bnBoxiDeu4Ck.jpg
Pobierz@sievca: A widzisz. Ja mam 3 linie art zrobione ale ostatnio slabo mi sie nimi gra... jakos tak nudno (oprocz francuskich bo sa szybkie :)
- 0
@Marcowy_Kot: No ja właśnie odblokowałem bischopa to z tego co widzę po pierwszych bitwach że się polubimy (mimo że przegrane). Trzeba jeździć za drużyną bo zasięg mały ale pestki spadające na wroga co 11 sek prawie pod kontem prostym to rekompensują :D Dużo przyjemniejsze to niż sadzenie co 20sek buły z drugiego końca mapy chociaż i to ma swój urok ale tylko na wysokich tierach.
- 1
A wy na jaki czołg zagłosowaliście?
http://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/top-tree-poll-feb-2017/
#wot #worldoftanks
http://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/top-tree-poll-feb-2017/
#wot #worldoftanks
- 1
- 3
Na zakończenie weekendu wpadła fajna bitewka na 13 75. Cztery przebicia STB-1 były w ciemno co pozwoliło na zakończenie bitwy.
#wot #worldoftanks
#wot #worldoftanks
źródło: comment_rKLr7k6hOpmq7XvzbKYsE4e3Zq5toRyJ.jpg
Pobierz- 0
- 0
- 1
@UncleGru: Nic dziwnego, przecież nie ma komu.
- 2
- 1
- 1
















#wot #worldoftanks #mirkowot
źródło: comment_ZxJsVMoWk3IcoaVc49Tz8Po3iQwRgk0I.jpg
Pobierz