Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@t3m4: Hejt w jakim sensie? Nie zauważyłem hejtu na nie... Z tego co widzę, to większym problemem są ciężkie z twardymi wieżami, niż te TDki :)
  • Odpowiedz
WoT czy WT (czołgi)? Podajcie w komentarzu różnice na korzyść jednej czy drugiej gry.


#worldoftanks #warthunder #wot

Która gra jest lepsza (czołgi)?

  • World of Tanks 51.5% (67)
  • War Thunder 48.5% (63)

Oddanych głosów: 130

  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrol798:
WoT - strzelanka z postaciami wygladajacymi jak czolgi
WT - gra o jezdzieniu czolgami z zapedkami symulacyjnymi

Jesli zalezy Ci glownie na radosnym strzelaniu wez wota, jelsi czolgi jednak sa priorytetem to wybierz wt
  • Odpowiedz
nie gram w WoTa juz ze 2-3 lata, wbiłem e100 i kilka 6 tierówek, warto wrócić? Pozmieniało się na lepsze coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#worldoftanks
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcowy_Kot: No ja właśnie odblokowałem bischopa to z tego co widzę po pierwszych bitwach że się polubimy (mimo że przegrane). Trzeba jeździć za drużyną bo zasięg mały ale pestki spadające na wroga co 11 sek prawie pod kontem prostym to rekompensują :D Dużo przyjemniejsze to niż sadzenie co 20sek buły z drugiego końca mapy chociaż i to ma swój urok ale tylko na wysokich tierach.
  • Odpowiedz
@adrpan: no tak zawsze było(albo od dawna było), inne dane pokazuje jak zmienisz wersję językową, no i możesz zagłosować na każdej, a później są zliczane głosy z wszystkich do jednej puli.
  • Odpowiedz