Coś się kończy, a coś się zaczyna. Tym oto stwierdzeniem chciałbym przywitać 2019 r. W podobny sposób zrobiło to polskie wydawnictwo Egmont. Wpuszczając na nasz rynek komiksy wieńczące ogromne wydarzenie, jakim były Tajne Wojny, zamknęli pewien cykl wydawniczy opatrzony marką Marvel Now. Teraz czas przejść do fazy drugiej! Kolejnym krokiem w nowej erze świata bohaterów będzie seria Morvel Now 2.0. I jej pierwszym dzieckiem jest właśnie Staruszek Logan-Strefy Wojny.

Chcecie zobaczyć, co
szogu3 - Coś się kończy, a coś się zaczyna. Tym oto stwierdzeniem chciałbym przywitać...

źródło: comment_m4qP8cdKpUetzhKgG7O0aqGMtGbtm3bF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-wolverine-tom-1/
Trzy miesiące do śmierci to bardzo słaba pozycja, która uszczęśliwiłaby tylko naprawdę zagorzałych fanów Rosomaka. Pełna jest niepotrzebnych wątków i retrospekcji, a przechodzenie przez nie wiąże się z bólem serca i oczu. Mając już pewne doświadczenie z nieudanymi pierwszymi tomami różnych serii (np.Deadpool: Martwi Prezydenci) liczę na to, że kolejne części będą przynajmniej o niebo, albo nie… o dwa nieba lepsze. Recenzja komiksu Wolverine tom 1 – Trzy miesiące do śmierci.
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-wolverine-tom-1/
Trzy mie...

źródło: comment_J9qeUpEQfFfJYqCUrWmSogErK7r3mODV.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-smierc-wolverinea/
Trudno jest mi podsumować miniserię, jaką jest Śmierć Wolverine’a. Z jednej strony to dobry komiks superbohaterski, z drugiej historia, która nieco zawodzi i pozostawia czytelnika z uczuciem niedosytu. Po tomik mogą sięgnąć w pierwszej kolejności fani Logana, a następnie czytelnicy zainteresowani uniwersum Marvela. Oni mimo wszystko powinni poznać tą ostatnią, jak na tamte czasy, podróż Rosomaka. Pozostali mogą sobie odpuścić i nie sądzę, aby stracili szczególnie wiele. Recenzja komiksu Śmierć Wolverine’a
NieTylkoGry - https://nietylkogry.pl/post/recenzja-komiksu-smierc-wolverinea/
Trudno...

źródło: comment_xgDME2R2aYAiYcwrue2TJtrr3csxOG1E.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to samo było z Kapitanem Ameryką umierał już ze dwa razy w komiksach


@liqui6: dwa razy to on chyba umierał tylko w zeszłym roku xD ogółem news świetny. dużo ludzi z nieznanych mi powodów szykuje się na restart MCU w celu dodania mutantów- jak dla mnie to oni po prostu wezmą i się pojawią bez dorabiania żadnej filozofii xD. osobiście spodziewam się Rosomaka w scenie po napisach IW
  • Odpowiedz
X-Men Origins: Wolverine - gierka z 2009, ja dopiero w nią zagrałem w tym roku. Mile się zaskoczyłem, jest to kawał dobrego hack and slash, do tego Wolverine! Jak ktoś szuka jakiejś starszej i dobrej gierki, to gorąco polecam. Podczas grania w to czułem się jakbym znowu siedział przed TV z ps2 i nie mógł się oderwać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gry #wolverine #
S.....e - X-Men Origins: Wolverine - gierka z 2009, ja dopiero w nią zagrałem w tym r...

źródło: comment_HsIQdeETs4cM6NxwBFSqRQuxldb7GOut.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uwielbiam Boyda Holbrooka... to taki badass... lubiłem w Narcos, ale to co wyprawiał w Loganie... stworzył postać tak niepokojącą i po prostu złowieszczą, że aż mam czasem dziwne niekomfortowe wrażenie z oglądania tego filmu... Sceny z Callibanem i atakami Profesora... Mocny szajs.
ps M. Culkin mógłby być dziś takim Holbrookiem gdyby nie się nie stoczył. Culkin jest starszy tylko o rok. Dobrze że nie został gwiazdą jako dziecko.
#xmen #
SiekYersky - uwielbiam Boyda Holbrooka... to taki badass... lubiłem w Narcos, ale to ...

źródło: comment_poq2z8YqmZKIaMCe22hyBY14KP677AUf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach