a propos udziału Ukraińców w tłumieniu Powstania Warszawskiego

zdjęcie przedstawia ukraińskich jeńców wziętych do niewoli na terenie Elektrowni Warszawskiej, znajdującej się na Powiślu.zdjęcie *o numerze katalogowym MPW IK-1474.

#wojna #ukraina #historia #powstaniewarszawskie #warszawa #iiwojnaswiatowa
Pobierz Bolxx454 - a propos udziału Ukraińców w tłumieniu Powstania Warszawskiego
zdjęcie prz...
źródło: 2850a6e6ac357e9d945d14da80e807d8c08be1cfe80f0453f221450562891928
Zdjecie jest tak podpisane. Nie wiadomo, co przedstawia, gdzie i kiedy zrobiono.

Na terenie walk powstańczych w dierpniu nie było oddziałów ukraińskich.

Pojawily się we wrześniu w okolicach Warszawy.

Walki z Ukraincami w Wawie to polska propaganda - niejedyna. Podchwycone po wojnie przez komunistów. Walki z ROA tak samo.

PS
Powstancy znakoali jeńców farbą. Ws,ystkich.
Niesamowicie bawią mnie ukrofile, którzy miotają się od ściany do ściany i przez ukraiński blamaż w postaci ofensywy, która miała wyzwolić Krym, a wyzwoliła co najwyżej bardach za szopą, już nie wiedzą jak mają podtrzymywać swoją żałosną narrację. Przed rozpoczęciem "ofensywy", a raczej świńskiego truchtu, wyk0pki miały niesamowite nastroje. Druga armia świata, brak toalet w domach, głupota, bieda, zacofanie itp miały sprawić, że rosjanie poniosą kolejną sromotną klęskę. W końcu po drugiej
Bo ruskim miały się skończyć rakiety, drony z rok temu

no też duża zasługa że #chiny #iran dbają o to by się nie skończyły

#ukraina #wojna #rosja #wojsko #wojna

Czy zachód zdaje sobie sprawę z tego że Chiny pomagają Rosji

  • tak (dlatego mowa o przecieci powiązań gosp) 51.7% (46)
  • jeszcze jak (dlatego szykują sie już odpowiednio) 21.3% (19)
  • raczej tak 12.4% (11)
  • raczej nie (to bardzo rzadkie przypadki) 1.1% (1)
  • nie 2.2% (2)
  • Nje (chiny by czegoś takiego nie zrobiły) 10.1% (9)
  • Nie wiem / nie mam zdania 1.1% (1)

Oddanych głosów: 89

Tak i Chinom odbije się to czkawką. Coraz częściej widać artykuły, że giganci wycofują się z chin na rzecz innych krajów


@Grzesiok: Ale to się zaczęło przed sytuacją na Ukrainie. I taka prawda, że większość świata ma to w dupie, że Chiny nadal wspierają Rosję. Chiny to największy partner handlowy połowy świata. I odejście od Chin będzie trwało bardzo długo a może się nigdy nie ziścić. I bardziej to w Chinach