@PanieAreczku: powiem tak - jeśli mieszkasz na zachodzie Polski to nie będzie, jak mieszkasz na wschodzie ok 60km od granicy i widzisz co się odpier... To wiesz że wcześniej czy później będzie dym
  • Odpowiedz
#wojna #ukraina #przemyslenia

tez macie tak ze jak np myslicie o wojnie w wietnanie i ilu tam żołnierzy amerykanskich tam zginelo , albo II wś, to sobie jestescie w stanie bez problemu wyobrazic ze kazdy z nich byl zywa osoba, ktora miala rodzine, jestescie w stanie do takiej osoby przypisac cechy ludzkie, a jak myslicie o zolnierzach rosyjskich to sa taka blizej niezdefiniowana masą ludzką? kolejny
@Harven: ja zawsze myślę że chłop wychowywany przez 20-30 lat. Rodzice inwestowali harowali na jedzenie, na szkoły, miał znajomych i przyjaciół z którymi się bawił i imprezował jak już dorósł. No i nawet nie dojechał na front bo mu transporter #!$%@? zanim dojechał do okopu, albo wszedł do walki i nawet jednego naboju nie wystrzelił bo go zabłąkana kula zdjęła.

  • Odpowiedz
@Stabilizator: Czy to źle, że po latach poszli po rozum do głowy?


@mnemonk: Dobrze, ale mogliby przeprosić albo chociaz przyznac sie ze wtedy sie mylili, a ida w zaparte ze od zawsze miali takie zdanie jak teraz. Moze gdyby nie internet ktos by w to uwierzył.
  • Odpowiedz
@thorgoth: a jeszcze wcześniej istniała unia Węgiersko-Ch0rwacka a potem z nami Węgry sami siebie uważają za naród turkijski (legenda o Hunorze i Magorze )a niektórzy uważają siebie za potomków sumerów xD
  • Odpowiedz