via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Boopek: najlepiej grać w trybie handheld, najlepiej wtedy działa i nie męczy wzroku aż tak, skończyłem grę wraz z dodatkami bez problemu
  • Odpowiedz
@gorzatka-cz: książkę znam choć czytałem dawno. Serial traktuję jako inne uniwersum w multiwersum i Cavill zrobił niesamowitą robotę przy kreacji swojej wersji Geralta. Naprawdę dobrze mi się ogląda. Jestem po sześciu odcinkach. Jest sporo różnych głupot jak wiedźmin azjata itp, ale klimat i realizacja jest wg mnie bardzo spoko. Do tego widać znaczny postęp i budżet względem pierwszego sezonu. Oby trzeci sezon jeszcze mocniej rozwinął skrzydła, Lauren schowała swoją lewacką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#witcher #wiedzmin #memy
Mirki i Mirabeelki. Szukam mema z przed paru dni autorstwa jakiejś mirabelki. Ciri jako karynka z Żabki, tylko zamiast Żabki - Płotka, zamiast małpek - eliksiry. I chyba był dymek: "Czy mogę być winna grosza Wiedźminowi?"
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po obejrzeniu 7 odcinkow mozna juz powiedziec oficjalnie.
Tego serialu nie da sie uratowac jako cos wiecej niz parodia. Narazie jest to pastisz zenujacy az czlowieka skreca i wstydzi sie za te postacie.
Jest jeszcze jedna alternatywa - wszyscy won i robimy np. przygody Geralta z Rivii bez wielkiej fabuly, bo tego nie umieja - bardzo delikatnie mowiac.
#serial #witcher #netflix #wiedzmin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra tak na serio bez szydery pytam. Ten leszy który zainfekował Eskela to był taki prawdziwy leszy czy jakiś podstawiony? W sensie ten wij który go zabija potem mam wrażenie że jest sterowany przez maga jakiegoś, że to nie był przypadek ogólnie. Zastanawiam się czy leszy nie był przynętą na wiedźminów czy coś w tym stylu. Nie wiem kompletnie jak to interpretować.
#wiedzmin #witcher
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może mi ktoś wytłumaczyć co dziwki, vesemir uśmiechający się rubasznie jak typowy janusz, a teraz leszy XDDDDD (nie wiem ile iks de by się tu nadało, ale dużo) robią w kaer morhen? Przecież to zaprzecza wszystkiemu XDD Myślałam po pierwszym odcinku, że jest źle, ale takie rzeczy to się nawet fizjologom nie śniły, a ja naprawdę potrafię dużo wybaczyć.

W kolejnych odcinkach plują jeszcze bardziej fabularnie w twarz? Da się? Czy cokolwiek
lunaria - Może mi ktoś wytłumaczyć co dziwki, vesemir uśmiechający się rubasznie jak ...

źródło: comment_16402910877BZyZfV5iQ90PcrlN5hUVD.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Patol0g: ! Trudne pytanie. Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ciri marzyła o zostaniu wiedźminką. Z drugiej strony, gdy zostaje cesarzową, to na kontynencie kończą się wojny między północą a południem. Z perspektywy jednostkowej pierwsze zakończenie jest lepsze, ale ze strony społecznej, to drugie zakończenie jest lepsze
  • Odpowiedz
@Patol0g: nie po to wujek Vesemir uczył małą Ciri jak odróżnić ghula od alghula by ta wiedza poszła na marne( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja uważam, że ciri wiedźminka to najlepsze zakończenie. Cesarzowa w ogóle mi nie pasuje do jej osoby. Nie wyobrażam jej sobie z berłem, no chyba że krótko po koronacji jednak stwierdziłaby, że ona to p------i, ściąga koronę, i abdykuje.
Już bardziej realistyczna czy
  • Odpowiedz
Mmm czarodziejki... Tak właśnie sobie wyobrażałem Sabrine Gevissig i Triss Merigold, gdy czytałem sagę o wiedźminie.( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiedźmin kiwnął głową, przełknął ślinę. Bluzka Sabriny Glevissig, uszyta z czarnego szyfonu, odsłaniała abso­lutnie wszystko, co było do odsłonięcia, a trochę było. Karminowa spódnica, ściągnięta srebrnym pasem z wiel­ką klamrą w kształcie róży, była bokiem rozcięta zgodnie z najnowszą modą. Moda nakazywała jednak nosić spód­nice rozcięte do połowy uda,
pablo397 - Mmm czarodziejki... Tak właśnie sobie wyobrażałem Sabrine Gevissig i Triss...

źródło: comment_1640249507QW2rYY9J9xb2VjcSVu9gN1.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@przeciwko78: a konsument chce widziec co? Zdrowych ludzi :D nie łap mnie za słówka, nie to jest tu istotą.

Ta cala fringilla tez - wzieta bo czarna i gruba, po czym p--------a caly sezon w jednej sukience, bo najlepiej tusze maskuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@przeciwko78:
1. Platformy wyparły rynki, więc retoryka rynkowa niezbyt ma już zastosowanie
2. Model subskrypcji pozwala na pchanie byle czego, straty i tak nie odczują istotnej gdyż widz nawet jeśli mu się coś średnio podoba i tak obejrzy, a w najgorszym razie obejrzy co innego ale nie przestanie płacić (patrz: ci co bóldupią na wiedźmina w większości nadal oglądają wszystkie odcinki, a na pewno mało kto anuluje subskrypcję nawet jeśli
  • Odpowiedz