Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
- 0
@Jolly_Roger: ok dobrze wiedzieć
Czy ktoś z was grał i ukończył Wieśka na switchu ? Czy to jest w ogóle grywalne ?
#nintendoswitch #witcher #gejming #gaming
#nintendoswitch #witcher #gejming #gaming
@Boopek: zobacz sobie tylko jak to wygląda w trybie dokowania, bo grafika taka se. W trybie przenośnym jest ok.
@Boopek: najlepiej grać w trybie handheld, najlepiej wtedy działa i nie męczy wzroku aż tak, skończyłem grę wraz z dodatkami bez problemu
- 0
Śniadanko świąteczne
źródło: comment_1640439587SuWM2jix3noXyJKvVKgqP2.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: comment_1640435897HEv3tv51NfU3uFrGp1I4bd.jpg
PobierzOstatni odcinek, bardziej?
- HIT 16.9% (25)
- KIT 83.1% (123)
- 4
@StayOut trochę lepiej od 4 odcinka
- 2
@gorzatka-cz: książkę znam choć czytałem dawno. Serial traktuję jako inne uniwersum w multiwersum i Cavill zrobił niesamowitą robotę przy kreacji swojej wersji Geralta. Naprawdę dobrze mi się ogląda. Jestem po sześciu odcinkach. Jest sporo różnych głupot jak wiedźmin azjata itp, ale klimat i realizacja jest wg mnie bardzo spoko. Do tego widać znaczny postęp i budżet względem pierwszego sezonu. Oby trzeci sezon jeszcze mocniej rozwinął skrzydła, Lauren schowała swoją lewacką
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@IdillaMZ: dla porównania na meta jest 6,8 i 4,3
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Po obejrzeniu 7 odcinkow mozna juz powiedziec oficjalnie.
Tego serialu nie da sie uratowac jako cos wiecej niz parodia. Narazie jest to pastisz zenujacy az czlowieka skreca i wstydzi sie za te postacie.
Jest jeszcze jedna alternatywa - wszyscy won i robimy np. przygody Geralta z Rivii bez wielkiej fabuly, bo tego nie umieja - bardzo delikatnie mowiac.
#serial #witcher #netflix #wiedzmin
Tego serialu nie da sie uratowac jako cos wiecej niz parodia. Narazie jest to pastisz zenujacy az czlowieka skreca i wstydzi sie za te postacie.
Jest jeszcze jedna alternatywa - wszyscy won i robimy np. przygody Geralta z Rivii bez wielkiej fabuly, bo tego nie umieja - bardzo delikatnie mowiac.
#serial #witcher #netflix #wiedzmin
Komentarz usunięty przez autora
@IdillaMZ: Przygody Yennefer chyba xd
źródło: comment_1640318176m62VtFnK1yiLjuxvrJvan7.jpg
Pobierz7 odcinek, bardziej?
- HIT 15.7% (18)
- KIT 84.3% (97)
Komentarz usunięty przez moderatora
Dobra tak na serio bez szydery pytam. Ten leszy który zainfekował Eskela to był taki prawdziwy leszy czy jakiś podstawiony? W sensie ten wij który go zabija potem mam wrażenie że jest sterowany przez maga jakiegoś, że to nie był przypadek ogólnie. Zastanawiam się czy leszy nie był przynętą na wiedźminów czy coś w tym stylu. Nie wiem kompletnie jak to interpretować.
#wiedzmin #witcher
#wiedzmin #witcher
@Rafaello91 hmmm ale rozkimna o 3 w nocy a skąd mamy pewność ze z leszym walczył eskel... ten serial n trzyma się kupy
@Rafaello91: Lauren go sterowała
- 62
Może mi ktoś wytłumaczyć co dziwki, vesemir uśmiechający się rubasznie jak typowy janusz, a teraz leszy XDDDDD (nie wiem ile iks de by się tu nadało, ale dużo) robią w kaer morhen? Przecież to zaprzecza wszystkiemu XDD Myślałam po pierwszym odcinku, że jest źle, ale takie rzeczy to się nawet fizjologom nie śniły, a ja naprawdę potrafię dużo wybaczyć.
W kolejnych odcinkach plują jeszcze bardziej fabularnie w twarz? Da się? Czy cokolwiek
W kolejnych odcinkach plują jeszcze bardziej fabularnie w twarz? Da się? Czy cokolwiek
źródło: comment_16402910877BZyZfV5iQ90PcrlN5hUVD.jpg
Pobierz- 70
@Banzai: ale polski serial to ty szanuj, poza defektami specjalnymi muzyka i gra aktorska była w miare ok
- 74
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mocarny_knur: to są Opowieści z Zerrikańskiego pogranicza
- 3
@Patol0g: A ja tam lubię wrócić to tur w Fallout 2. Jest czas pomyśleć, czasami wracasz a tu połowa drużyny martwa, bo criticale weszły każdemu wrogowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SilesianBear: W sumie fajnie jakby zrobili takiego Fallouta w stylu Mutant Year Zero: Road to Eden. Takie niby turowe, ale poza walką chodzisz sobie normalnie.
- 3
@Patol0g: ! Trudne pytanie. Chyba nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ciri marzyła o zostaniu wiedźminką. Z drugiej strony, gdy zostaje cesarzową, to na kontynencie kończą się wojny między północą a południem. Z perspektywy jednostkowej pierwsze zakończenie jest lepsze, ale ze strony społecznej, to drugie zakończenie jest lepsze
@Patol0g: nie po to wujek Vesemir uczył małą Ciri jak odróżnić ghula od alghula by ta wiedza poszła na marne( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja uważam, że ciri wiedźminka to najlepsze zakończenie. Cesarzowa w ogóle mi nie pasuje do jej osoby. Nie wyobrażam jej sobie z berłem, no chyba że krótko po koronacji jednak stwierdziłaby, że ona to p------i, ściąga koronę, i abdykuje.
Już bardziej realistyczna czy
Ja uważam, że ciri wiedźminka to najlepsze zakończenie. Cesarzowa w ogóle mi nie pasuje do jej osoby. Nie wyobrażam jej sobie z berłem, no chyba że krótko po koronacji jednak stwierdziłaby, że ona to p------i, ściąga koronę, i abdykuje.
Już bardziej realistyczna czy
- 19
Mmm czarodziejki... Tak właśnie sobie wyobrażałem Sabrine Gevissig i Triss Merigold, gdy czytałem sagę o wiedźminie.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiedźmin kiwnął głową, przełknął ślinę. Bluzka Sabriny Glevissig, uszyta z czarnego szyfonu, odsłaniała absolutnie wszystko, co było do odsłonięcia, a trochę było. Karminowa spódnica, ściągnięta srebrnym pasem z wielką klamrą w kształcie róży, była bokiem rozcięta zgodnie z najnowszą modą. Moda nakazywała jednak nosić spódnice rozcięte do połowy uda,
źródło: comment_1640249507QW2rYY9J9xb2VjcSVu9gN1.jpg
Pobierz- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@przeciwko78: a konsument chce widziec co? Zdrowych ludzi :D nie łap mnie za słówka, nie to jest tu istotą.
Ta cala fringilla tez - wzieta bo czarna i gruba, po czym p--------a caly sezon w jednej sukience, bo najlepiej tusze maskuje.
Ta cala fringilla tez - wzieta bo czarna i gruba, po czym p--------a caly sezon w jednej sukience, bo najlepiej tusze maskuje.
@przeciwko78:
1. Platformy wyparły rynki, więc retoryka rynkowa niezbyt ma już zastosowanie
2. Model subskrypcji pozwala na pchanie byle czego, straty i tak nie odczują istotnej gdyż widz nawet jeśli mu się coś średnio podoba i tak obejrzy, a w najgorszym razie obejrzy co innego ale nie przestanie płacić (patrz: ci co bóldupią na wiedźmina w większości nadal oglądają wszystkie odcinki, a na pewno mało kto anuluje subskrypcję nawet jeśli
1. Platformy wyparły rynki, więc retoryka rynkowa niezbyt ma już zastosowanie
2. Model subskrypcji pozwala na pchanie byle czego, straty i tak nie odczują istotnej gdyż widz nawet jeśli mu się coś średnio podoba i tak obejrzy, a w najgorszym razie obejrzy co innego ale nie przestanie płacić (patrz: ci co bóldupią na wiedźmina w większości nadal oglądają wszystkie odcinki, a na pewno mało kto anuluje subskrypcję nawet jeśli
źródło: comment_1640232288aPjNgU3W4HidplJDDzyEwt.jpg
Pobierz6 odcinek, bardziej?
- HIT 15.4% (12)
- KIT 84.6% (66)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















#wiedzmin #witcher