#wiedzmin #witcher #bobafett #starwars
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 26
Obejrzałem Boba Fetta i szczerze mówiąc to ten pierwszy odcinek wygląda jak kasowa hollywoodzka produkcja w porównaniu z tym co zaserwował nam netflix przy Wiedźminie. Scenografia, kostiumy, charakteryzacja ogólnie na najwyższym poziomie. Dużo spokojnych momentów dialogów ale ze dwie sceny akcji też są. Powiedzmy sobie szczerze netflix robi seriale które kilkanaście lat temu leciałyby na polsacie.
#wiedzmin #witcher #bobafett #starwars
#wiedzmin #witcher #bobafett #starwars
- 0
@Rafaello91: gdzie obejrzał
- 1
@RedBaron: Sory nie pomogę, jestem w kraju gdzie Disney + jest dostepny
Trzeba wziąć uniwersum wiedźmina, podetrzeć sobie dupę i na podstawie tego zgłosić się do netflixa nagrać serial skazany na sukces. #witcher
Mirki, robię trzecie podejście do gry. Za kazdym razem kończyłem mniej więcej na misji, gdzie szukało sie tego topielca małego, jakies dziecko. Myślę ze to bylo max 5h po zabiciu gryfa z misji. Jakie rady oprócz robienia questow pobocznych? Jakieś forum z buildami, poradami? #wiedzmin #witcher #wiedzmin3 #grypc
Mirki z programowanie, czy ktoś miałby chęć pomóc mi poszukać w skryptach wiedźmina 2 funkcji, która odpowiada za wywoływanie efektów overlay na kamerze/ekranie?
Rozpakowałem skrypty i szukam już drugi dzień bez skutku. Z programowaniem nie miałem nigdy nic wspólnego, ale kod jest na tyle prosty, że nawet taki laik jak ja potrafi się w tym połapać po zobaczeniu tego pierwszy raz na oczy w dniu wczorajszym. Niestety gubię się w niektórych funkcjach/pętlach/wywołaniach
Rozpakowałem skrypty i szukam już drugi dzień bez skutku. Z programowaniem nie miałem nigdy nic wspólnego, ale kod jest na tyle prosty, że nawet taki laik jak ja potrafi się w tym połapać po zobaczeniu tego pierwszy raz na oczy w dniu wczorajszym. Niestety gubię się w niektórych funkcjach/pętlach/wywołaniach
źródło: comment_1640793762EdSFNEr3Rv8Fy7zUhbdVGK.jpg
Pobierz- 2
swoją drogą ciekawe rzeczy w tych skryptach można znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_16407944721AWmLRlq28AOSoocLVDkAO.jpg
Pobierz- 1
@keton22: nie no u mnie normalnie bełt poleciał, może to przez to, że nie masz najnowszego updatu, mi widescreen fixer działa na najnowszej wersji i jest git
źródło: comment_1640799921iru4KzWRFkeMRDWzYyWXCI.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
Nawet nie przypuszczałem że aktorka grająca Ciri może być jeszcze bardziej karyńska niż sama Ciri.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #witcher
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #witcher

@tindeRoman Ale w czym? Że wygląd?
- 3
@qriozm: w sposobie bycia i tym jak reaguje na henry'ego i joeya grających w gierki
Obejrzałem w końcu drugi sezon. I pominę już słabą fabułę i głupotki tego sezonu bo już pierwszy sezon nastawił mnie negatywnie do tej produkcji. Ale tak słabego, miałkiego i nijakiego wyglądu potworów to nie widziałem już dawno. Nie chcę porównywać tego do gier Redów ale tam każdy potwór wygląda na swój sposób unikatowo a tutaj jakieś przerośnięte kurczaki albo inne stawonogi. O tragicznym smoku z pierwszego sezonu już nie wspomnę. To nawet
Ten latający potwór co Ciri robiła za przynętę to wyglądał jak z filmu o pokemonach/digimonach. Pierwszy sezon miał chociaż całkiem wpadającą w ucho balladę, drugi czekalem tylko aż się skończy
@Ulany_Utopiec: Bruxa swietna. Ten wij również ma ciekawy design.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Argajl: to zbyt niska klasa
Kiedyś aktor potrafił do roli schudnąć, przytyć, zapuścić włosy, zgolić głowę. Że przywołamy tu chociaż Wściekłego Byka i De Niro czy fenomenalne metamorfozy Pana Bale. Jak się widza szanuje, to się poświęca dla roli wiele.
A tutaj przychodzi aktoreczka i mówi, że nie będzie brwi farbować i produkcja się zgadzam.
Oczywiście, gdzie tu porównywać wielkich kina do jakichś tam gwiazdeczek.
Widocznie jednak, sama aktorka dobrze wie, że gra w gniocie więc po
A tutaj przychodzi aktoreczka i mówi, że nie będzie brwi farbować i produkcja się zgadzam.
Oczywiście, gdzie tu porównywać wielkich kina do jakichś tam gwiazdeczek.
Widocznie jednak, sama aktorka dobrze wie, że gra w gniocie więc po
konto usunięte via Android
- 2
@Funky__Koval nie dziwię się jej, że nie chciała sobie tych brwi niszczyć, nie można mieć do niej pretensji, o takich rzeczach powinno się myśleć wcześniej
@Funky__Koval:
Na dodatek jest leniwa i nie chce jej się przyłożyć do pracy nad sceną
ona pracuje zupełnie inaczej niż ja, ponieważ lubi wcześniej obmyślać scenę, w sensie dokąd zmierzamy itp., a ja lubię spontaniczność i dowiadywanie się tego w momencie [kiedy to się dzieje].
Na dodatek jest leniwa i nie chce jej się przyłożyć do pracy nad sceną
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MarteenVaanThomm to egzekucja Imleritha?
- 0
- 18
4
The Witcher: Season 2 ENDING EXPLAINED

Lauren Schmidt wyjaśnia zakończenie sezonu 2. Jeszcze chyba żaden serial nie miał tylu wyjaśnień co Wiedźmin XD. Po angielsku ale są też napisy....
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
485
Tomasz Bagiński o sezonie 2

Nie wiedziałem, że jest tak odrealniony „im młodsza publiczność, tym logika jest mniej ważna, [...] odchodzimy od typowego opowiadania książkowego,młodsi ludzie dorastali z tik-tok i youtube, gdzie przeskakują z wideo na wideo"
z- 261
- #
- #
- #
Macie wrażenie że sporo rzeczy jest tu jakby wzięte z Gry o Tron? Ta aktorka od Francesci ma wręcz identyczny głos co Cersei i podobną maniere. I też jest tu pokazana jako matka która dla swoich dzieci zrobi wszystko a gdy je traci to oczywiście zemsta na niewinnych. Ciri to taki Bran w ogóle była zresztą scena jak Triss mówi do niej, że to tylko wizja i oni nas nie usłyszą spokojnie.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Rafaello91: Francesca raczej nawiązuje do Galadrieli
- 134
Bagiński mówi że serial musiał zostać uproszczony bo młoda widownia oczekuje emocji a nie logiki xD Współczuję zarówno tym którzy cisną po serialu bo lepiej chyba nie będzie, jak i tym którzy serial uważają za bardzo dobry bo zostali nazwani debilami przez producenta.
https://www.reddit.com/r/witcher/comments/rp2ufg/tomasz_bagi%C5%84ski_executive_producer_of_season_2/?ref=share&ref_source=embed&utm_content=title&utm_medium=post_embed&utm_name=ef89d85aead24ce9bf70603ab047853f&utm_source=embedly&utm_term=rp2ufg
#wiedzmin #witcher #netflix #seriale #baginski
https://www.reddit.com/r/witcher/comments/rp2ufg/tomasz_bagi%C5%84ski_executive_producer_of_season_2/?ref=share&ref_source=embed&utm_content=title&utm_medium=post_embed&utm_name=ef89d85aead24ce9bf70603ab047853f&utm_source=embedly&utm_term=rp2ufg
#wiedzmin #witcher #netflix #seriale #baginski
@Rafaello91 czyli pierwsze sezony GoT były za trudne hmm
konto usunięte via Android
- 38
@Rafaello91 no dialogi i postacie, to zostały uproszczone do żenującego poziomu, ale fabuła to została tak powykręcana, że nie wiem czy to można uznać za uproszczenie, ale no racja logiki to tam nie ma
- 12
@koziolek666 a gdzie nóż? #pdk
Właśnie skończyłam drugi sezon wiedzmina. Miałam dosłownie ciary żenady przy niektórych dialogach, z jednej strony ten serial jest strasznie próbuje być brutalny a z drugiej strony te ckliwe dialogi wzięte niczym z króla lwa i potęgi miłości. Fatalnie zostało to porpowadzone, nie oceniam rozbieżności z książką i wymyślonych wątków, bo dość już powiedziano w tym temacie, ale nawet gdybym nie znała książek nie oczarowałby mnie ten serial (╯︵╰,)
Najlepsze i najgorsze postaci tego sezonu? Pozwólcie, że zacznę od najlepszej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#witcher #witchernetflix
#wiedzmin #seriale
W komentarzu jedna z gorszych
#witcher #witchernetflix
#wiedzmin #seriale
W komentarzu jedna z gorszych
źródło: comment_1640481927m6VtHZYbhnvXaoY7VJ6cen.jpg
PobierzNajgorsza rola w Witcher II?
- Vesemir 12.9% (22)
- Voleth Meir 4.7% (8)
- Eskel 22.9% (39)
- Fringilla Vigo 56.5% (96)
- Inna 2.9% (5)
@tomosano: to rola czy postać? Taki Eskel został zagrany spoko, a to że dostał taki gówniany wątek, to już nie jego wina. Aktorsko w sumie większość dała rade. Najlepiej odegrane postaci to Nivellen, Vereena, Geralt, Jaskier, Rience, Dijkstra.
Najgorzej potraktowali Vesemira, z którego zrobili idiotę.
Najgorzej potraktowali Vesemira, z którego zrobili idiotę.
- 3
@tomosano: Zdecydowanie Fringilla Kapibara




















#wiedzmin #witcher #seriale
źródło: comment_1640880273MfMeX5WCi5FQLFzkrZJiql.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora