Obejrzałem Boba Fetta i szczerze mówiąc to ten pierwszy odcinek wygląda jak kasowa hollywoodzka produkcja w porównaniu z tym co zaserwował nam netflix przy Wiedźminie. Scenografia, kostiumy, charakteryzacja ogólnie na najwyższym poziomie. Dużo spokojnych momentów dialogów ale ze dwie sceny akcji też są. Powiedzmy sobie szczerze netflix robi seriale które kilkanaście lat temu leciałyby na polsacie.
#wiedzmin #witcher #bobafett #starwars
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, robię trzecie podejście do gry. Za kazdym razem kończyłem mniej więcej na misji, gdzie szukało sie tego topielca małego, jakies dziecko. Myślę ze to bylo max 5h po zabiciu gryfa z misji. Jakie rady oprócz robienia questow pobocznych? Jakieś forum z buildami, poradami? #wiedzmin #witcher #wiedzmin3 #grypc
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szczeki32: Nie ma większej filozofii przy takim podejściu. Idziesz w szybkie lub silne ataki plus czerwone mutageny do wzmocnień w drzewku, przydaje się aksji w rozmowach. W późniejszym etapie możesz kupić eliksir do resetu umiejętności.
  • Odpowiedz
Mirki z programowanie, czy ktoś miałby chęć pomóc mi poszukać w skryptach wiedźmina 2 funkcji, która odpowiada za wywoływanie efektów overlay na kamerze/ekranie?

Rozpakowałem skrypty i szukam już drugi dzień bez skutku. Z programowaniem nie miałem nigdy nic wspólnego, ale kod jest na tyle prosty, że nawet taki laik jak ja potrafi się w tym połapać po zobaczeniu tego pierwszy raz na oczy w dniu wczorajszym. Niestety gubię się w niektórych funkcjach/pętlach/wywołaniach
MarteenVaanThomm - Mirki z programowanie, czy ktoś miałby chęć pomóc mi poszukać w sk...

źródło: comment_1640793762EdSFNEr3Rv8Fy7zUhbdVGK.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obejrzałem w końcu drugi sezon. I pominę już słabą fabułę i głupotki tego sezonu bo już pierwszy sezon nastawił mnie negatywnie do tej produkcji. Ale tak słabego, miałkiego i nijakiego wyglądu potworów to nie widziałem już dawno. Nie chcę porównywać tego do gier Redów ale tam każdy potwór wygląda na swój sposób unikatowo a tutaj jakieś przerośnięte kurczaki albo inne stawonogi. O tragicznym smoku z pierwszego sezonu już nie wspomnę. To nawet
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Ten latający potwór co Ciri robiła za przynętę to wyglądał jak z filmu o pokemonach/digimonach. Pierwszy sezon miał chociaż całkiem wpadającą w ucho balladę, drugi czekalem tylko aż się skończy
  • Odpowiedz

Jako że netflix ujawnił plot twist już w sezonie 2, co wymyślą by zaskoczyć widza w zakończeniu?

  • Ciri ma brata Alvina, także Starszej Krwi 21.0% (17)
  • Ciri jest wnuczką prawnuczką Geralta i Yennefer 6.2% (5)
  • Ciri jest matką Geralta 63.0% (51)
  • Inne (wymień w komentarzu) 9.9% (8)

Oddanych głosów: 81

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś aktor potrafił do roli schudnąć, przytyć, zapuścić włosy, zgolić głowę. Że przywołamy tu chociaż Wściekłego Byka i De Niro czy fenomenalne metamorfozy Pana Bale. Jak się widza szanuje, to się poświęca dla roli wiele.

A tutaj przychodzi aktoreczka i mówi, że nie będzie brwi farbować i produkcja się zgadzam.

Oczywiście, gdzie tu porównywać wielkich kina do jakichś tam gwiazdeczek.
Widocznie jednak, sama aktorka dobrze wie, że gra w gniocie więc po
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Funky__Koval:

ona pracuje zupełnie inaczej niż ja, ponieważ lubi wcześniej obmyślać scenę, w sensie dokąd zmierzamy itp., a ja lubię spontaniczność i dowiadywanie się tego w momencie [kiedy to się dzieje].


Na dodatek jest leniwa i nie chce jej się przyłożyć do pracy nad sceną
  • Odpowiedz
  • 16
#witcher #wiedzmin #netflix Trzeba przyznać, że Sapkowski z Bagińskim genialnie to rozegrali. Tak s---------i Netflixowego Wiedzmina, że dużo ludzi, w tym ja, przychylniej patrzy na rodzimego Wiedźmina ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Macie wrażenie że sporo rzeczy jest tu jakby wzięte z Gry o Tron? Ta aktorka od Francesci ma wręcz identyczny głos co Cersei i podobną maniere. I też jest tu pokazana jako matka która dla swoich dzieci zrobi wszystko a gdy je traci to oczywiście zemsta na niewinnych. Ciri to taki Bran w ogóle była zresztą scena jak Triss mówi do niej, że to tylko wizja i oni nas nie usłyszą spokojnie.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bagiński mówi że serial musiał zostać uproszczony bo młoda widownia oczekuje emocji a nie logiki xD Współczuję zarówno tym którzy cisną po serialu bo lepiej chyba nie będzie, jak i tym którzy serial uważają za bardzo dobry bo zostali nazwani debilami przez producenta.

https://www.reddit.com/r/witcher/comments/rp2ufg/tomasz_bagi%C5%84ski_executive_producer_of_season_2/?ref=share&ref_source=embed&utm_content=title&utm_medium=post_embed&utm_name=ef89d85aead24ce9bf70603ab047853f&utm_source=embedly&utm_term=rp2ufg

#wiedzmin #witcher #netflix #seriale #baginski
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafaello91 no dialogi i postacie, to zostały uproszczone do żenującego poziomu, ale fabuła to została tak powykręcana, że nie wiem czy to można uznać za uproszczenie, ale no racja logiki to tam nie ma
  • Odpowiedz
  • 2
Właśnie skończyłam drugi sezon wiedzmina. Miałam dosłownie ciary żenady przy niektórych dialogach, z jednej strony ten serial jest strasznie próbuje być brutalny a z drugiej strony te ckliwe dialogi wzięte niczym z króla lwa i potęgi miłości. Fatalnie zostało to porpowadzone, nie oceniam rozbieżności z książką i wymyślonych wątków, bo dość już powiedziano w tym temacie, ale nawet gdybym nie znała książek nie oczarowałby mnie ten serial (,)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepsze i najgorsze postaci tego sezonu? Pozwólcie, że zacznę od najlepszej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#witcher #witchernetflix
#wiedzmin #seriale

W komentarzu jedna z gorszych
t.....o - Najlepsze i najgorsze postaci tego sezonu? Pozwólcie, że zacznę od najlepsz...

źródło: comment_1640481927m6VtHZYbhnvXaoY7VJ6cen.jpg

Pobierz

Najgorsza rola w Witcher II?

  • Vesemir 12.9% (22)
  • Voleth Meir 4.7% (8)
  • Eskel 22.9% (39)
  • Fringilla Vigo 56.5% (96)
  • Inna 2.9% (5)

Oddanych głosów: 170

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomosano: to rola czy postać? Taki Eskel został zagrany spoko, a to że dostał taki gówniany wątek, to już nie jego wina. Aktorsko w sumie większość dała rade. Najlepiej odegrane postaci to Nivellen, Vereena, Geralt, Jaskier, Rience, Dijkstra.
Najgorzej potraktowali Vesemira, z którego zrobili idiotę.
  • Odpowiedz