Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 11
- 6
Delta Heavy - Ghost (Official Video)
#dnb #drumandbass #muzykaelektroniczna #spinka
#windows98 #nostalgia
#dnb #drumandbass #muzykaelektroniczna #spinka
#windows98 #nostalgia


- 2
Przenoszenie obrazów dyskietek za pomocą kabla xe1541 z komputera PC wprost do stacji 1541 II (commodore) https://www.youtube.com/watch?v=hDxCtbVllqg
#gimbynieznajo #c64 #dos #windows #commodore #retrogaming #retrocomputing #windows98
#gimbynieznajo #c64 #dos #windows #commodore #retrogaming #retrocomputing #windows98
@SynchroBoy: o jezu jakie to było genialne, jedno z pierwszych wspomnień z pierwszym komputerem
- 10
@krzysztof-es-545: @SynchroBoy: @krzysztof-es-545: @SynchroBoy: @Baero: @ysiuojcieoski: @caribbean: @Apostou: @Heer88: @Bielecki: @dziki: @rider3031:
Dobra, to były różne częsci tego
Dobra, to były różne częsci tego
źródło: comment_LRTBYFFA3vjPw8v49dxEpHq7Wn62kSgr.jpg
PobierzOto mój nowy nabytek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.pcmag.com/article2/0,2817,3505,00.asp
Tylko szkoda że jest bez ramki na HDD...
https://www.wykop.pl/wpis/36002425/dostalem-bardzo-starego-laptopa-bez-nietypowej-ram/
Wiecie jaka będzie pasować?
Najciekawsze jest to iż mój model posiada 3 gniazda jack z potencjometrem, licencję na #windows98 i z tyłu tylko jedno gniazdo USB.
#retrocomputing #laptopy
https://www.pcmag.com/article2/0,2817,3505,00.asp
Tylko szkoda że jest bez ramki na HDD...
https://www.wykop.pl/wpis/36002425/dostalem-bardzo-starego-laptopa-bez-nietypowej-ram/
Wiecie jaka będzie pasować?
Najciekawsze jest to iż mój model posiada 3 gniazda jack z potencjometrem, licencję na #windows98 i z tyłu tylko jedno gniazdo USB.
#retrocomputing #laptopy
źródło: comment_vpeVsn3vSttW7T55mn3cEx1kZ55T9JLk.jpg
PobierzDostałem bardzo starego laptopa bez nietypowej ramki na HDD (jeszcze z czasów gdy #windows98 był dość popularny).
Ale za to sprzęt posiada CD, oraz jeden port USB.
Tak więc mam pomysł!
Wypalę płytę z #reactos w wersji Live i wszystkie aplikacje z krótkiego pendrivea bym wczytywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Laptop posiada RS232 i LPT, więc jest do #elektronika jak ulał.
#
Ale za to sprzęt posiada CD, oraz jeden port USB.
Tak więc mam pomysł!
Wypalę płytę z #reactos w wersji Live i wszystkie aplikacje z krótkiego pendrivea bym wczytywał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Laptop posiada RS232 i LPT, więc jest do #elektronika jak ulał.
#
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Wszystkie mirrory do RDP Client 5.1 pozdychały, zaś potrzebowałbym tą wersję na starsze windowsy.
#retrocomputing #windows98 #pytaniedoeksperta
#retrocomputing #windows98 #pytaniedoeksperta
- 1
Ale jaja!
Każdy XPek ma tą wersję, więc wystarczyło skopiować plik z maszyny wirtualnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Każdy XPek ma tą wersję, więc wystarczyło skopiować plik z maszyny wirtualnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@majsterV2: na płycie z XP wystarczy odpalic autorun, dodatkowe pliki i tam jest instalka do RDP ;)
POLECAM OBA KANAŁY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Porywacz Zwłok prezentuje retro: https://www.youtube.com/channel/UCo7mX6Wvs5HAacuOaCbdwqw
Paul Headlong: https://www.youtube.com/channel/UC_KwEq30XUjOcTlohinlykQ
#retrocomputing #retrocomputing #commodore #amiga #atari #zxspectrum #commodore64 #c64 #gry #ciekawostki #historia #komputery #pc #systemyoperacyjne #windows #windows98 #windows95 #retro
Porywacz Zwłok prezentuje retro: https://www.youtube.com/channel/UCo7mX6Wvs5HAacuOaCbdwqw
Paul Headlong: https://www.youtube.com/channel/UC_KwEq30XUjOcTlohinlykQ
#retrocomputing #retrocomputing #commodore #amiga #atari #zxspectrum #commodore64 #c64 #gry #ciekawostki #historia #komputery #pc #systemyoperacyjne #windows #windows98 #windows95 #retro

38
DOOM 3 na Voodoo 2 i Windows 98 - [LGR]
![DOOM 3 na Voodoo 2 i Windows 98 - [LGR]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_KTfJ3FarzUCvH1QyAtLYslcXjw4iVY06,w220h142.jpg)
Ever wondered if Doom 3 will run on Windows 98 with a 12MB 3dfx Voodoo 2 graphics card? No? Well too bad, we're doing this anyway.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Mirony, ma ktoś może oryginalną płytę z Win98 SE albo obraz? Ważne żeby był bootowalny. Pomóżcie!
#technologia #microsoft #windows #windows98 #mirkicorobic
#technologia #microsoft #windows #windows98 #mirkicorobic
@optopedal1234: a każda jedna wersja win98 nie potrzebuje przypadkiem zawsze dyskietki do zbootowania?
- 0
@optopedal1234: Potrzebujesz jeszcze tego Windows 98 SE? Mam oryginał PL, bootuje z CD, aczkolwiek u mnie wywala komunikat "Device driver not found: 'OEMCD001'. No valid CDROM device drivers selected. Nie znaleziono plików Instalatora Windows 98". Oczywiście próbowałem odpalać na kompie o dziesięć lat młodszym niż system, bo z pierwotnego zestawu został mi tylko OS i HDD. ;)
#gimbynieznajo
http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=kb
tak kiedyś aktualizowało się #windows95 #windows98
http://www.catalog.update.microsoft.com/Search.aspx?q=kb
tak kiedyś aktualizowało się #windows95 #windows98





















Przeglądam sobie stare płyty, a tu folder z ikonami, to były czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_2wVCSmsZv9GMlG8dz5RtWcFmrecnixqo.jpg
Pobierz