Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Miruny, na starym PC zainstalowałem dla funu Windows 98 SE, do tego doszło standardowo - sterowniki, IE6, MP9 i poprawki bezpieczeństwa, ale w pewnym momencie zauważyłem że przy otwartych oknach brakuje części odpowiedzialnej za podgląd i informacje dot. danego pliku/folderu (zaznaczone na picrel). Pytanie - które pliki odpowiadają za wyświetlanie bitmapy chmurek, co mogło pójść nie tak? Nie wiem nawet jak zapytać się o ten problem anglojęzycznego Google (preview missing? xD). Grzebałem w 9x mnóstwo czasu, ale jeszcze nie spotkałem się z czymś takim. Nie wpływa zbytnio na działanie systemu, ale irytuje.

#retrocomputing #windows #windows98 #abadonware
manualnyautomat - Miruny, na starym PC zainstalowałem dla funu Windows 98 SE, do tego...

źródło: comment_1582515396dnKngQDjcZSYUcsRtnc2mX.jpg

Pobierz
  • 21
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@winsxspl: nope, sprawdzałem, zarówno w przypadku wyświetlania w stylu web, jak i standardowym. Ciekawym objawem jest też fakt że w przypadku ustawienia tej ciemno-błękitnej tapety Active Desktop, w górnym prawym rogu nie wyświetla się logo Win98 wraz z (nieaktywnym, co prawda) linkiem do strony MS.
@manualnyautomat: ale tobie chodzi o ten podglad po lewej? Zeby tam bylo info co i jak z plikami/folderami?
To powinno byc w "folder options" w edit albo view z gornego menu. Nie pamietam juz nazwy, ale ja to zawsze #!$%@? zaraz po instalacji, bo mnie irytowalo.