Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Kilka pytań które nie dają mi spokoju w trakcie malowania.
1) Czy jak daje primer Vallejo black to czy warto pomalować jeszcze cały model na "abbadon black" aby wyrównać kolory ?
2) jakim pędzlem malować jakie elementy modelu. Wcześniej korzystałem z citadel layer s/m do całego modelu
#warhammer40k #modelarstwo
1) Czy jak daje primer Vallejo black to czy warto pomalować jeszcze cały model na "abbadon black" aby wyrównać kolory ?
2) jakim pędzlem malować jakie elementy modelu. Wcześniej korzystałem z citadel layer s/m do całego modelu
#warhammer40k #modelarstwo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
1) Czy jak daje primer Vallejo black to czy warto pomalować jeszcze cały model na "abbadon black" aby wyrównać kolory ?
Tak. Podkład to nie jest farba. Przy czym Failbaddon Black, to taki pseudo czarny. Weź czy to czarny z serii Model Color, czy to z serii Model Air. W ostateczności użyj Kontrastu Black Templar, ale to stosunkowo droga farba.
2) jakim pędzlem malować jakie elementy modelu. Wcześniej korzystałem z citadel layer s/m
Co może pójść nie tak… #warhammer40k #humor

- 9
@koziolek666: Spory bezbek jednak.
Dajcie więcej ornamentów, niech heretycy zostaną oślepieni moim blaskiem (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#warhammer40k #wh40k #modelarstwo
#warhammer40k #wh40k #modelarstwo
źródło: comment_1638493364QpBekLbIMm1Bfmf7pErjjS.jpg
Pobierz@Vladimir_Kotkov: bardzo ładny robot girlyman.
- 1
robutę żulimą
- 5
Orki z majorki , zabawa z aerografem skonczona teraz pędzel i farby olejne.
#warhammer40k
#warhammer40k
źródło: comment_1638483800DuUdMQaq5fc6hNYUmJ7MBX.jpg
Pobierz@Fan_Morawieckiego "Panie gwardzistareczku, boltery są dla weteranów, dla pana jest ten wczoraj naprawiony lasgun z bagnetem"
@Kwas_Borowy_III: "Panie Gwardzistareczku, własnie zwolniło się stanowisko stanowisko operatora plasmy, dostaje pan awans poziomy!"

- 30
- 14
Koniec :) Crimson Slaughters zrobieni. Podstawki wydrukowane w koszernym rozmiarze. Kolejny cel – chaosowi bikerzy.
#warhammer40k #warhammer #modelarstwo #chwalesie
#warhammer40k #warhammer #modelarstwo #chwalesie
źródło: comment_1638280749BkG8eJc87OMNeDt7hLWLJ6.jpg
Pobierz- 0
Służy do grania, nie do malowania.
@koziolek666: Czekaj, to ktoś naprawdę w to gra, a nie tylko przepieprza kasę na plastik do malowania farbkami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Regis86: :) metoda na moje gówniaki. Cały weekend można przegrać w kolejne bitwy kampanii.
@dasfinaleresultat: nie ma i nie będzie miał. Robiliśmy podejście do kilku małych firm z USA i Kanady, ale nie opłaca im się taki model sprzedaży.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
@dasfinaleresultat: otóż nie.
źródło: comment_1638258540424M9xEOmnZXPz4y0MDzjN.jpg
Pobierz- 0
Tej mam pytanie.
Nie interesuje się zbytnio uniwersum, więc może wyda się ono głupie, ale jak wiadomo imperator jest mutantem z gatunków nieśmiertelnych, także nawet w wypadku zabicia zregeneruje się i zmartwychwstanie bez problemu.
Dlaczego wiec po ciężkich ranach zadanych przez horusa, posadzono go na złotym klopie, zamiast mu pozwolić umrzeć i powrócić do roli zbawcy historii, plus ukarania niegodnych wywrotowych zdradzieckich synów.
Napewno imperium człowieka nie wyszło na tym lepiej że
Nie interesuje się zbytnio uniwersum, więc może wyda się ono głupie, ale jak wiadomo imperator jest mutantem z gatunków nieśmiertelnych, także nawet w wypadku zabicia zregeneruje się i zmartwychwstanie bez problemu.
Dlaczego wiec po ciężkich ranach zadanych przez horusa, posadzono go na złotym klopie, zamiast mu pozwolić umrzeć i powrócić do roli zbawcy historii, plus ukarania niegodnych wywrotowych zdradzieckich synów.
Napewno imperium człowieka nie wyszło na tym lepiej że
@sindram: takie było jego polecenie + na ziemi Magnus r------ł projekt skopiowania webway od eldarów i musi trzymać to zamknięte siła woli żeby demony nie zalały ziemi + wszyscy nawigatorzy mogą latać po kosmosie dzięki astronomikanowi ktory też napędza imperator
@sindram: Malcador siedział na złotym tronie na tylko czas walki imperatora z horusem i został z niego pył. Nie wiadomo co się stanie jakby się spróbowało odłączyć i nikt się nie odważy sprawdzić.
@login_musi__miec_od_4_do_35_znakow: mem się klei jak jesteś w temacie.
#warhammer40k #wh40k #modelarstwo #pytaniedoeksperta
Mam takie pytanie do Mirków którzy zajmują się malowaniem różnych figurek. Czy istnieje możliwość zapłaceniu komuś żeby mi coś pomalował? Dostałem na urodziny od siostry takiego Primaris Marine (ten "action figure" co ma 18cm), a nie mam umiejętności ani sprzętu żeby tego nie z----ć. Zna który taką osobę albo nawet jest nią która ma "know-how" i sprzęt by mogła się
Mam takie pytanie do Mirków którzy zajmują się malowaniem różnych figurek. Czy istnieje możliwość zapłaceniu komuś żeby mi coś pomalował? Dostałem na urodziny od siostry takiego Primaris Marine (ten "action figure" co ma 18cm), a nie mam umiejętności ani sprzętu żeby tego nie z----ć. Zna który taką osobę albo nawet jest nią która ma "know-how" i sprzęt by mogła się
- 0
@ChochlikLucek: można zlecić i nawet sporo osób się tym chętnie zajmie. Koszt to będzie minimum cena podstawowego modelu X2.
@ChochlikLucek proboj sam. Jeszcze rok temu myślałem że nie będę w stanie nic pomalować, dziś uważam że moje skilsy są akceptowalne. A daje to cholerną satysfakcję
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 16
Przypominam proroczego mema, zwłaszcza z nadchodzącą histerią covidową przez nowy wariant.
#gielda #nieruchomosci #nbp #ekonomia #warhammer40k
#gielda #nieruchomosci #nbp #ekonomia #warhammer40k
źródło: comment_1638177719HUIJKsyBaHTokS8LJT9Aej.jpg
PobierzPytanko lorowe.
Czemu niektóre chaptery mają problem z utrzymaniem liczby marines a salamandry jako jedyny legion nie mają nawet 1000 marines? Czytałem herezje horusa i w jednej z książek jest napisane że zwykły trening trwa 8 lat a na calibanie skrócono go do 2 lat i otrzymywano ok 4000 nowych marines dla mrocznych aniołów. Caliban był światem śmierci albo śmiercionośnym światem na dodatku wyszli z ery takiej trochę feudalnej, świat był słabo
Czemu niektóre chaptery mają problem z utrzymaniem liczby marines a salamandry jako jedyny legion nie mają nawet 1000 marines? Czytałem herezje horusa i w jednej z książek jest napisane że zwykły trening trwa 8 lat a na calibanie skrócono go do 2 lat i otrzymywano ok 4000 nowych marines dla mrocznych aniołów. Caliban był światem śmierci albo śmiercionośnym światem na dodatku wyszli z ery takiej trochę feudalnej, świat był słabo
@SargonofAkkad Salamandry i Raven Guard najmocniej oberwały podczas Herezji Horusa, po Istvaanie III praktycznie zmiotło ich z planszy. Dlatego ciężko im utrzymać liczebność w warunkach ciągłej wojny.
- 2
Czy to jakiś specjalny zabieg pisarzy w książkach poza z wh40k?
@SargonofAkkad: nie wiem ale nie raz było udowodnione że słabą znają lore i nie czytają książek innych pisarzy
















#warhammer40k #modelarstwo
źródło: comment_1638656709xZYVM2YQ0zKydJzd6e3yw7.jpg
Pobierzźródło: comment_1638656825WB0O24BZgg5h8DkarVM2eX.jpg
Pobierz