#warhammer40k
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Rzadki widok w uniwersum - zakon Iron Hands
#warhammer40k
#warhammer40k
źródło: comment_1667340440AwJewP5mYO0HWHsYGF8urf.jpg
Pobierz@Bozar86: spejs marinsi. Bardzo rzadki widok xd
@Ekscentryczny_obserwator: no bo to jest rzadki widok przecież. xd Taki szaraczek z imperium jak ty czy ja w trakcie swojego życia nawet nie zobaczy żadnego Astartes co najwyżej może posłuchać legend czy gdzieś poczytać o ile w ogóle ma na to czas. A to, że my ich sobie tutaj oglądamy to już inna kwestia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Fajny post na tg widziałem, wklejam:
The game itself is a satire of the mass scale slaughter of the World War One, with its primitive tactics, officers’ callous disregard of the lives of their men, mass slaughter and bloodshed with little or no gain. The various vehicles are direct rip-offs of the WWI tanks with sponson mounted guns. The early editions even had horse mounted cavalry - like the WWI.
The Empire represents the
The game itself is a satire of the mass scale slaughter of the World War One, with its primitive tactics, officers’ callous disregard of the lives of their men, mass slaughter and bloodshed with little or no gain. The various vehicles are direct rip-offs of the WWI tanks with sponson mounted guns. The early editions even had horse mounted cavalry - like the WWI.
The Empire represents the
- 2
Mam dobry wzrok, ale zakup Warhammera 40k Daemonhunter i Spellforce 3 to nie był do końca dobry pomysł xD Gry śmigają aż miło, ale czcionka jest malutka. O ile jeszcze w Warhammerka spokojnie da się pograć (przynajmniej dla mnie, ale odradzałbym ludziom z wadą wzroku), tak Spellforce 3 to absolutna porażka. Tekst jest mikroskopijny i mocno rozmyty. Z ciekawości sprawdzę później jak wygląda wersja grana przez remote play z PS5, bo mam
- 52
@dragon7 ...
źródło: comment_1667032135fs5POMF6DbqPRiFYu2zTWd.jpg
PobierzMoim zdaniem gość ma rację, chociaż już z rok nie grałem, 40k jest stylowy ale nie jest głęboki strategicznie. Design gier to w ogóle mega ciekawa sprawa, polecam obejrzeć.
#warhammer40k #grybezpradu
#warhammer40k #grybezpradu

@Usmiech_Niebios: Przecież żaden Warhammer - czy to 40k czy WFB - nigdy nie był dobrą grą. Czterdziestka w ogóle od zawsze była złotym standardem prostackiej gry bitewnej stanowiącej bardziej wymówkę dla przesuwania plastikowych żołnierzyków po stole. GW zawsze miało talent do ukrywania tego przed swoimi fanami poprzez absurdalny rozrost zasad swoich gier, które jednak nic sensownego do gameplayu nie wnosiły. Przypominam, że bodajże 7 edycja 40k miała paragraf dotyczący tego,
- 1
Przypominam, że bodajże 7 edycja 40k miała paragraf dotyczący tego, co zrobić jak kość wpadnie przy rollowaniu pod kanapę.
@proceduralne: xDDDD jestem poważną grą moje zasady są poważne
- 8

@KrolOkon: jokaero
- 13
Warhammer 40,000: Mechanicus na PC za darmo w Epic od 27 października do 3 listopada
#gry #epicgames
#warhammer #warhammer40k
#gry #epicgames
#warhammer #warhammer40k
źródło: comment_1666888703VcS5tlL1572dUhXthlUFDb.jpg
Pobierz- 1
@Katedra_z_chlebkiem: trochę taki bieda xcom odpadłem gdzieś w połowie chyba
@Katedra_z_chlebkiem: trochę taki bieda xcom odpadłem gdzieś w połowie chyba
@Meserole: za darmo to i ocet słodki ;)
- 14
@Bozar86 Trazyn the shiny butt
- 5
@Bozar86: i tak powinno być. Leman do budy.
@SIX_PATHS_OF_PAIN: Lemana na smycz. I niech przeprosi za Prospero
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ChochlikLucek: Jak tam planeta smoluchy.
- 11
- 718
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 175
@MerAlop: wania wstawaj zesrałeś się
- 259
oni się nas nie boją. jesteśmy dla nich kolejnym kawałkiem ziemi do przejęcia. kawałkiem ziemi, który szczeka coraz głośniej
@MerAlop: jak to się nie boją? Tyle razy już tu czytałem od nich, że trzęsą się i boją się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_16667158882KHsCxPy8ySIPlkHllchyX.jpg
Pobierz- 51
- 18
#warhammer #warhammer40k #bitewniaki #modelarstwo #diy #handmade #hobby
Ogłoszenie grzecznościowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na sprzedaż lecą 2 sety farb scale75(scalecolor i fantasy games) plus parę metalicow łącznie 120 farb.
Większość farb ma 100-80% pojemności max 5
Ogłoszenie grzecznościowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na sprzedaż lecą 2 sety farb scale75(scalecolor i fantasy games) plus parę metalicow łącznie 120 farb.
Większość farb ma 100-80% pojemności max 5
źródło: comment_16666979262i03MAuSdjQkG5zzZZWApv.jpg
Pobierz@czlowiek_zbuntowany: Ale kozak zestaw farb, chciałbym takie po 2ml zeby byly taniutkie do waloryzacji modeli samochodow
@czlowiek_zbuntowany: dobry zestaw. Ale chyba nigdy nie zrozumiem dlaczego większość pretendujących do miana prosa wybiera Scale nad Vallejo czy Ak
Jak zmusić sie do pomalowania modeli? Juz od paru miesięcy mam chyba 3 squady które powinny byc juz pomalowane ale za kazdym razem nie mogę sie przemóc
Obrazek to WB dla agencji
#warhammer #warhammer40k #bitewniaki #modelarstwo
Obrazek to WB dla agencji
#warhammer #warhammer40k #bitewniaki #modelarstwo
źródło: comment_1666673224Qr4V2D90SEpufjgfbCEYJO.jpg
Pobierz@darklords235: wyznacz sobie mikro cel: np dzisiaj 4 figsy jednym kolorem i tyle. Największy problem to pierwsze 2 minuty "siądnięcia", potem już leci : ).
No i skończ ze "zmuszaniem się". Możesz to robić i 5 lat, to ma być przyjemność, co komu do tego, to jest hobby a nie kierat, ma Ci dawać frajdę : ).
No i skończ ze "zmuszaniem się". Możesz to robić i 5 lat, to ma być przyjemność, co komu do tego, to jest hobby a nie kierat, ma Ci dawać frajdę : ).
@darklords235: ja ogarnalem se mokra palete, by przygotowania do malowania zajmowaly mniej, niz minute i wtedy nawet po 10 minut dziennie mozna malowac. Duzo latwiej sie za to zabrac, gdy nie trzeba za kazdym razem od zera szykowac sobie stanowiska tylko siadasz i wracasz od razu tam gdzie wczoraj skonczyles

#warhammer40k #modelarstwo
Jest jakiś spray by nadać figurkom delikatny połysk? Maluję sobie moich templarsów. Jednego mam pomalowanego przez kogoś i dość się wyróżnia takim bardzo delikatnym połyskiem. Jak coś takiego się nazywa?
Jest jakiś spray by nadać figurkom delikatny połysk? Maluję sobie moich templarsów. Jednego mam pomalowanego przez kogoś i dość się wyróżnia takim bardzo delikatnym połyskiem. Jak coś takiego się nazywa?
@KomarCymeryjczyk gloss varnish jeśli o to Ci chodzi.
- 6
Jak delikatny, to może nie gloss, tylko satin varnish




















#warhammer40k