Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
Jakie #ksiazki z #warhammer40k warto przeczytać? One są jakoś chronologicznie pisane, są jakieś serie? Praktycznie nic nie wiem o tym uniwersum, nie grałem w żadną grę, po prostu podobają mi się figurki z rpg i chciałbym coś więcej się o tym dowiedzieć a dawno żadnego s-f nie czytałem.
edit: tak teraz patrzę na wiki i większość to cykle po kilka-kilkanaście tomów, chyba jednak nie chce mi się za
edit: tak teraz patrzę na wiki i większość to cykle po kilka-kilkanaście tomów, chyba jednak nie chce mi się za
@toodrunktofuck: Mówimy o chyba najbardziej książkowo rozbudowanym uniwersum więc no - jest tego w cholerę.
Jak chcesz coś na start to najlepiej chyba Herezja Horusa
Jak chcesz coś na start to najlepiej chyba Herezja Horusa
@toodrunktofuck: zapomnijmy na chwilę o Herezji Horusa. Dlaczego, to wyjaśnię później.
Kolejny raz pada to pytanie i chyba w końcu mam „sensowną odpowiedź”. Biorę pod uwagę jedynie książki wydane w języku polskim, z preferencją na te dostępne w sprzedaży.
1. Jeżeli chcesz poczytać „coś”, ale niekoniecznie serie, to niestety nie masz za dużego wyboru. Z książek dostępnych w sprzedaży warto zainteresować się cyklem „Bitwy Kosmicznych Marines”. To są niezależne opowiadania,
Kolejny raz pada to pytanie i chyba w końcu mam „sensowną odpowiedź”. Biorę pod uwagę jedynie książki wydane w języku polskim, z preferencją na te dostępne w sprzedaży.
1. Jeżeli chcesz poczytać „coś”, ale niekoniecznie serie, to niestety nie masz za dużego wyboru. Z książek dostępnych w sprzedaży warto zainteresować się cyklem „Bitwy Kosmicznych Marines”. To są niezależne opowiadania,
- 35
- 5
- 5
@Gigamesh: Nie smutaj, papa Nurgle przynosi prezenty
- 49
@Blackhorn Even in death I still deliver crisps
Legio Carefour
- 69
- 23
@Bozar86: przypominam prawilnie, że za free na epicu od 27.10 będzie warhammer 40k mechanicus do zgarnięcia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@januszerka: @FailedArtist:
@januszerka: @FailedArtist:
@dasfinaleresultat: czy to Fabrykator Ker-fuś hal?
- 4
@kozaqwawa: Cer Fusarious Cawl
Warhammer 40,000: Mechanicus najprawdopodobniej będzie za darmo w Epic Game Store od 27 października.
#gry #epicgames
#warhammer40k #warhammer
#gry #epicgames
#warhammer40k #warhammer
źródło: comment_1666293728JgzUFExHerzdxYs90XdDRh.jpg
Pobierz@Katedra_z_chlebkiem W końcu Epic zauważył, że w ciele nie ma prawdy, tylko zdrada
w ciele nie ma prawdy, tylko zdrada
@Kwas_Borowy_III:
01110111 00100000 01100011 01101001 01100101 01101100 01100101 00100000 01101110 01101001 01100101 00100000 01101101 01100001 00100000 01110000 01110010 01100001 01110111 01100100 01111001 00101100 00100000 01110100 01111001 01101100 01101011 01101111 00100000 01111010 01100100 01110010 01100001 01100100 01100001

@ChochlikLucek greenz are da greatest and da strongest!!!
@ChochlikLucek: ale ja chce grać ludźmi, za Imperatoraaaaa!!!
szkoda, przydałaby się taka gra i ludźmi grać i sobie wybierać którym chapterem chcemy grać, ale się rozmarzyłem! (。◕‿‿◕。)
szkoda, przydałaby się taka gra i ludźmi grać i sobie wybierać którym chapterem chcemy grać, ale się rozmarzyłem! (。◕‿‿◕。)
- 16
- 13
@Bozar86: zabawne, ale Grey Knights zajmują się demonami, a nie łamaniem prawa, xenos czy nawet heretykami
- 120
- 10
@Bozar86: przypominam że posprejowanie w jednym kolorze i umaczanie w nuln oil to nie malowanie, tylko co najwyżej pokolorwanie ;p
- 17
- 3
Ależ to ma muzę. Mam nadzieję że poprawią optymalizację bo granie z włączonym ray-tracingiem jest niegrywalne.
#darktide #gry #warhammer40k
#darktide #gry #warhammer40k

@Red_u: z tego co kojarzę to ludzie pisali na reddicie, że problemy optymalizacyjne przy poprzedniej grze Vermintide 2 naprawili po około 5 miesiącach. Wątpię by teraz było lepiej. Xd Zwłaszcza, że zdarzali się ludzie z RTXami co im na low lagowało.
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ale jeśli czas łączenia się będzie tak strasznie długi to sorry memory.
@ChochlikLucek: z tym podejrzewam będzie gorzej. Serwery tym razem są dedykowane w przeciwieństwie do Vermina, a teraz na tych samych zapewne co będą wpuścili ograniczoną liczbę graczy. W miesiąc tego nie nadrobią. Premiera jak dla mnie to będzie klapa.
532
Lufa ze starego T34 przekuta na nóz orków

Zostałem zaproszony do konkursu youtubowych kowali którego w tej edycji motywem przewodnim było słowo "fantasy". Jako wierny fan Warhemmera 40k postanowiłem zrobic orczy tasak ze stali pozyskanej ze starego wojennego T34.
z- 40
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 12
- 24


















Jest jakiś spray by nadać figurkom delikatny połysk? Maluję sobie moich templarsów. Jednego mam pomalowanego przez kogoś i dość się wyróżnia takim bardzo delikatnym połyskiem. Jak coś takiego się nazywa?