#warhammer40k
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
Tak więc dostałem na święta od różowej zestaw startowy Warhammera 40k, od dziecka zawsze mi się podobało to hobby. Chwalę się pierwszym pomalowanym przeze mnie ever modelem - jak na pierwszy raz uważam, że wyszło legitnie. Jeszcze podłoże, ale czekam na grys z Allegro.
#warhammer40k
#warhammer40k
źródło: comment_1609539483A54HBpTziS1lfudskS67o2.jpg
Pobierz- 1
@vosmor: Nie ukrywam, że chciałem Black Templarsów robić, ale dostałem również zestaw farbek - który znacznie łatwiej uzupełnić do pomalowania na smerfy, niż Black Templars. Na entry-level ultrasi chyba są najbardziej rozsądnym wyborem.
@mroz3 - zamówiłem kilka od tego gościa, zobaczymy co najlepiej podjedzie - zamówiłem jeden gyrs, ale nie mieli i przysłali mi w zamian granit, który niestety ma błyszczące kamyczki i się nie nadaje.
https://allegro.pl/uzytkownik/Romulus_SR/akcesoria-pozostale-256609?bmatch=dict201214-ctx-cul-1-2-1218
Fajna jest
@mroz3 - zamówiłem kilka od tego gościa, zobaczymy co najlepiej podjedzie - zamówiłem jeden gyrs, ale nie mieli i przysłali mi w zamian granit, który niestety ma błyszczące kamyczki i się nie nadaje.
https://allegro.pl/uzytkownik/Romulus_SR/akcesoria-pozostale-256609?bmatch=dict201214-ctx-cul-1-2-1218
Fajna jest
- 1
@MalowanyPtak: jak idzie o tutoriale pamietaj o najwazniejszym - TWITCH! :)
zwykle tutoriale na YT sa w miare spoko - ale pokazuja wszystko po lepkach. Na zasadzie koles pokaze 3 pociagniecia pedzlem i potem info "i tak konczymy cala figurke"
na Twitchu jak ogladasz stream z malowania widzisz jak ktos maluje caly czas, jak trzyma pedzel, jak go prowadzi, ile farby nabiera, jak czesto itp itp.
polecam, bo oprocz tego
zwykle tutoriale na YT sa w miare spoko - ale pokazuja wszystko po lepkach. Na zasadzie koles pokaze 3 pociagniecia pedzlem i potem info "i tak konczymy cala figurke"
na Twitchu jak ogladasz stream z malowania widzisz jak ktos maluje caly czas, jak trzyma pedzel, jak go prowadzi, ile farby nabiera, jak czesto itp itp.
polecam, bo oprocz tego
- 135
#tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo
#failedminis <<< obserwuj/ czarnolistuj
Zmieniłem szary kwałek plastiku w pomalowany.
Więcej zdjęć w komentarzach.
#failedminis <<< obserwuj/ czarnolistuj
Zmieniłem szary kwałek plastiku w pomalowany.
Więcej zdjęć w komentarzach.
źródło: comment_1609519360Ltv25gEXbSaqyzBjHYpQbj.jpg
Pobierz- 7
@FailedArtist: Wygląda jak południowo-amerykańska święta figurka, połączenie kultury Azteckiej z chrześcijaństwem.
- 18
@FailedArtist: za te gowniane żołnierzyki zawsze plus
- 39
Aktualizacja stanu armii na koniec 2020. Doszedłem do wniosku, że pomalowałem o wiele mniej niż myślałem, do tego sporo figurek okazało się być w stanie bardziej zaczętym niż skończonym więc dalej czeka w szufladzie zamiast się prezentować na stole. Stan sprzed roku i dodatkowe zdjęcia w komentarzu.
#warhammer40k #wh40k #figurki #modelarstwo #podsumowanie2020 #grybezpradu #grybitewne i trochę #chwalesie
#warhammer40k #wh40k #figurki #modelarstwo #podsumowanie2020 #grybezpradu #grybitewne i trochę #chwalesie
źródło: comment_1609423933kFXvwpTzDHtlS9td5aQg4f.jpg
Pobierz- 1
- 1
@Pieron: a tak to wyglądało równo rok temu:
źródło: comment_1609424273LJAdvmKDei5oScxElaFerX.jpg
PobierzPostanowiłem coś sobie porobić na chacie i kupiłem wczoraj zestaw #warhammer40k z 3 figurkami necronsów i farbkami. Pierwsza za mną. Na broni chciałem osiągnąć efekt blasku światła, a wyglada jakbym miał zeza to malując. Ogólnie super sprawa tak sobie posiedzieć i pomalować. Będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #modelarstwo #warhammer
źródło: comment_1609416789IS1wxzVicMBeWDnfaSnLvx.jpg
Pobierz@polisz_kieubasa: Też jestem w tym nowy i na razie tylko sklejam, ale na twoim miejscu bardziej bym rozcieńczył farby, wygladaja na zbyt grubo położone
- 1
@polisz_kieubasa: kupuj Vallejo. Każda farbka GW na swój odpowiednik, na jednej farbce oszczędzisz do 4-5 zł nawet, a do tego unikniesz zasychającej farby na wieczorach od farbek gw
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Jak into podkłady w zimę? xD spray przy tej temperaturze odpada, a myślę jak zrobić zenithala.
#modelarstwo #warhammer40k
#modelarstwo #warhammer40k
- 1
Pucha w gorącą wodę i będzie ok
@Trixie sam lakieruję w piwnicy przy ok. 15°C, puszkę podgrzewam nawet kilka razy
- 49
- 2
@Ksionc-Tomasz: sie znasz, to niech Cie wykorzystuja! :) mi pomogles - to i pomozesz innym :)
@mroz3 - powiem Ci, ze niedawno malowalem Reanimatora i nie wyobrazam sobie malowanie tego w calosci. Musialem po zlozeniu zrobic kilka poprawek i myslalem, ze p-------a dostane. Wiec dla mnie tylko czesci i skladanie potem.
@mroz3 - powiem Ci, ze niedawno malowalem Reanimatora i nie wyobrazam sobie malowanie tego w calosci. Musialem po zlozeniu zrobic kilka poprawek i myslalem, ze p-------a dostane. Wiec dla mnie tylko czesci i skladanie potem.
#steam #gry #warhammer40k #warhammer #rts
Chce ktoś nauczyć początkującego w rtsy gracza? Kiedyś kupiłem W40k DOW2 i raz po raz wrócę ale szybko usuwam bo nie daje rady i mnie zaczyna nudzić oraz chętnie poznam jakieś inne rts tytuły do pogrania
Chce ktoś nauczyć początkującego w rtsy gracza? Kiedyś kupiłem W40k DOW2 i raz po raz wrócę ale szybko usuwam bo nie daje rady i mnie zaczyna nudzić oraz chętnie poznam jakieś inne rts tytuły do pogrania
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wytrzzeszcz: Ech, zbyt pobieżne te opisy jak dla mnie i zawierają parę przekłamań.
Nie piszesz o dedekach w ogóle, piszesz o 3.x.
Świat Warhammera nie jest "ciemnym średniowieczem", a raczej renesansem. Mechanika potężnie różni się w zależności od edycji. PP sprawiają, że śmiertelność jest istotnie niższa niż w dedekach, gdzie początkującą postać może nieszczęśliwie złożyć krytyk i nie ma ratujących dupę PP. Magia jest dość mocna (w drugiej edycji nic
Nie piszesz o dedekach w ogóle, piszesz o 3.x.
Świat Warhammera nie jest "ciemnym średniowieczem", a raczej renesansem. Mechanika potężnie różni się w zależności od edycji. PP sprawiają, że śmiertelność jest istotnie niższa niż w dedekach, gdzie początkującą postać może nieszczęśliwie złożyć krytyk i nie ma ratujących dupę PP. Magia jest dość mocna (w drugiej edycji nic
- 1
@Ignacy_Patzer: O dziwo tak, choć pewnie to starożytne połówkowniki. Masz np. w ISIe wszystkie polskie wydania. Angielskie pewnie są trudniejsze do dostania, sam znajduje tylko wśród prywatnych osób.
Chciałbym zacząć grać z małymi dziećmi w jakieś RPGi papierowe. Zawsze mnie to jarało ale nie miałem okazji wiele w życiu pograć i nie wiem jak to wygląda od strony GMa. Są jakieś materiały np z opisami, z których można poskładać fabułę, czy to raczej każdy sam we własnym zakresie pisał? Może ktoś pomóc jak to ugryźć?
#rpg #grybezpradu #dnd #warhammer40k
#rpg #grybezpradu #dnd #warhammer40k
- 3
@Ethordin: Jeszcze filmik od Baniaka

@nielegalny_imigrant: Mistrz baśni lub jagodowy las- są to doskonałe pozycje dla dzieci. Warto przeczytać podręcznik główny. I nie przejmuj się fabułą, ma być prosta i pełna akcji- dzieci szybko się nudzą ;)
Wiem, że jest nocna, ale to nie moze czekac ( ͡° ͜ʖ ͡°) musicie mi wybaczyć. Z ktorego roku mogą być te figurki?
#modelarstwo #warhammer #warhammer40k #wh40k
#modelarstwo #warhammer #warhammer40k #wh40k
źródło: comment_1609211070qIGo2HEwi4Wr30KGC6Blke.jpg
Pobierz@wespazjan: z tego co znalazłem to wyszli w czwartej edycji, czyli gdzieś 2004-2008
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ChochlikLucek: lol nie. Ten film jest na podstawie serii fantasy z 2001. To steampunk wiec taka estetyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam ostatnimi czasy dużo czasu w drodze do roboty i chciałbym posłuchać audiobooków. Czy jest gdzieś coś fajnego dostępnego czy zostaje chomikuj i jakieś apki na androida? Chciałbym zacząć herezje Horusa od zera.
#warhammer40k
#warhammer40k
- 31
Złoty demon to to nie jest ale jest:
1. frajda
2. fun
3. zabawa
4. chill out
1. frajda
2. fun
3. zabawa
4. chill out
źródło: comment_1609094346HNduYM9b7Xk0LNKpe7pCJB.jpg
Pobierz- 5
parę jeszcze solowych fotek
źródło: comment_1609094594aAU9gDbMIdBoKSDLfwWZUh.jpg
Pobierz- 5
#tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo
#failedminis <<< obserwuj/ czarnolistuj
Necrony skończone, jestem wolny. 2 dni intensywnego składania i trochę i cały Indomitus gotowy do paintjoba. Oj pracowity urlop.
#failedminis <<< obserwuj/ czarnolistuj
Necrony skończone, jestem wolny. 2 dni intensywnego składania i trochę i cały Indomitus gotowy do paintjoba. Oj pracowity urlop.
źródło: comment_1609093579A7CWfzA50iynGhwjksVdMt.jpg
Pobierz@FailedArtist: szpary zalepiasz czy olewasz?
- 0
@thelightful: na necronach olewam bo i tak będą zakryte na końcu ziemią i piaskiem xD
Komentarz usunięty przez autora
- 4
- 9
#warhammer40k #warhammer #modelarstwo #wh40k
W tym roku mikolaj byl dla mnie bardzo bardzo laskawy ;)
W tym roku mikolaj byl dla mnie bardzo bardzo laskawy ;)
źródło: comment_1609030689IsBEsMYfil74v6S7aRm3Xs.jpg
Pobierz- 3
@wespazjan: @wespazjan: "Czas Horusa" został ostatnio wznowiony. Szukaj pod tytułem "Wywyższenie Horusa", np. bezpośrednio u wydawcy:
https://copcorp.pl/kategoria-produktu/ksiazki/
To, co wrzucił OP, to wydanie Fabryki Słów, która wypuściła pierwsze tomu chyba 8 lat temu, ale tylko do "Filgrima". Jeszcze chyba drugi tom miał nieco zmieniony tytuł. Aczkolwiek wydanie Fabryki Słów było dużo ładniejsze (nieco grubsza i szersza okładka). Copernicus ma najzwyklejsze, a w dodatku papier użyty do okładki jest
https://copcorp.pl/kategoria-produktu/ksiazki/
To, co wrzucił OP, to wydanie Fabryki Słów, która wypuściła pierwsze tomu chyba 8 lat temu, ale tylko do "Filgrima". Jeszcze chyba drugi tom miał nieco zmieniony tytuł. Aczkolwiek wydanie Fabryki Słów było dużo ładniejsze (nieco grubsza i szersza okładka). Copernicus ma najzwyklejsze, a w dodatku papier użyty do okładki jest
#tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo
#failedminis <<< obserwuj/ czarnolistuj
Tak prezentuje się posklejana część Indomitusa dla Space Marinsów.
Fajnie się na nich patrzy, aczkolwiek przeraża mnie trochę czas składania, który już nigdy do mnie nie wróci.
Zostały jeszcze necrony, jak je złożę będę mógł w końcu wrócić do innych czynności (Ubarwienia reszty Marinsów z poprzedniego zestawu, i innych minisów i dioramek xD), ale
#failedminis <<< obserwuj/ czarnolistuj
Tak prezentuje się posklejana część Indomitusa dla Space Marinsów.
Fajnie się na nich patrzy, aczkolwiek przeraża mnie trochę czas składania, który już nigdy do mnie nie wróci.
Zostały jeszcze necrony, jak je złożę będę mógł w końcu wrócić do innych czynności (Ubarwienia reszty Marinsów z poprzedniego zestawu, i innych minisów i dioramek xD), ale
źródło: comment_1609010261wRtwxaNfa00BrSWH2GDhsT.jpg
Pobierz@FailedArtist na pocieszenie ci powiem, że nekronów się nudniej składa, szczególnie warriorów w liczbie 20.
Komentarz usunięty przez autora
- 6
#ciekawostka
Co powiedzielibyście na miski pełne prezentów pod choinką? Jeśli lubicie Warhammer, to raczej nie byłoby to dla was zaskoczeniem ʕ•ᴥ•ʔ
Pamiętajcie, że do końca roku aktywny jest kod MICHALBIALKOV, z którym dostaniecie 5% rabatu!
Podobnie jak newsletter - zapis gwarantuje 10% (pamiętaj
Co powiedzielibyście na miski pełne prezentów pod choinką? Jeśli lubicie Warhammer, to raczej nie byłoby to dla was zaskoczeniem ʕ•ᴥ•ʔ
Pamiętajcie, że do końca roku aktywny jest kod MICHALBIALKOV, z którym dostaniecie 5% rabatu!
Podobnie jak newsletter - zapis gwarantuje 10% (pamiętaj
źródło: comment_1608995555lW4FR40MhVbgfuwdEHZS0f.jpg
Pobierz




























Błędem było przyklejenie siekiery enginseerowi ale będę musiał sobie z tym poradzic
#warhammer40k #modelarstwo
źródło: comment_1609599345ri0qnnVbm76GfsOdUC4hGe.jpg
Pobierz