@vosmor: Nie ukrywam, że chciałem Black Templarsów robić, ale dostałem również zestaw farbek - który znacznie łatwiej uzupełnić do pomalowania na smerfy, niż Black Templars. Na entry-level ultrasi chyba są najbardziej rozsądnym wyborem.

@mroz3 - zamówiłem kilka od tego gościa, zobaczymy co najlepiej podjedzie - zamówiłem jeden gyrs, ale nie mieli i przysłali mi w zamian granit, który niestety ma błyszczące kamyczki i się nie nadaje.

https://allegro.pl/uzytkownik/Romulus_SR/akcesoria-pozostale-256609?bmatch=dict201214-ctx-cul-1-2-1218

Fajna jest
  • Odpowiedz
@MalowanyPtak: jak idzie o tutoriale pamietaj o najwazniejszym - TWITCH! :)
zwykle tutoriale na YT sa w miare spoko - ale pokazuja wszystko po lepkach. Na zasadzie koles pokaze 3 pociagniecia pedzlem i potem info "i tak konczymy cala figurke"
na Twitchu jak ogladasz stream z malowania widzisz jak ktos maluje caly czas, jak trzyma pedzel, jak go prowadzi, ile farby nabiera, jak czesto itp itp.
polecam, bo oprocz tego
  • Odpowiedz
Aktualizacja stanu armii na koniec 2020. Doszedłem do wniosku, że pomalowałem o wiele mniej niż myślałem, do tego sporo figurek okazało się być w stanie bardziej zaczętym niż skończonym więc dalej czeka w szufladzie zamiast się prezentować na stole. Stan sprzed roku i dodatkowe zdjęcia w komentarzu.

#warhammer40k #wh40k #figurki #modelarstwo #podsumowanie2020 #grybezpradu #grybitewne i trochę #chwalesie
Pieron - Aktualizacja stanu armii na koniec 2020. Doszedłem do wniosku, że pomalowałe...

źródło: comment_1609423933kFXvwpTzDHtlS9td5aQg4f.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Postanowiłem coś sobie porobić na chacie i kupiłem wczoraj zestaw #warhammer40k z 3 figurkami necronsów i farbkami. Pierwsza za mną. Na broni chciałem osiągnąć efekt blasku światła, a wyglada jakbym miał zeza to malując. Ogólnie super sprawa tak sobie posiedzieć i pomalować. Będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #modelarstwo #warhammer
polisz_kieubasa - Postanowiłem coś sobie porobić na chacie i kupiłem wczoraj zestaw #...

źródło: comment_1609416789IS1wxzVicMBeWDnfaSnLvx.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@polisz_kieubasa: kupuj Vallejo. Każda farbka GW na swój odpowiednik, na jednej farbce oszczędzisz do 4-5 zł nawet, a do tego unikniesz zasychającej farby na wieczorach od farbek gw
  • Odpowiedz
@Ksionc-Tomasz: sie znasz, to niech Cie wykorzystuja! :) mi pomogles - to i pomozesz innym :)
@mroz3 - powiem Ci, ze niedawno malowalem Reanimatora i nie wyobrazam sobie malowanie tego w calosci. Musialem po zlozeniu zrobic kilka poprawek i myslalem, ze p-------a dostane. Wiec dla mnie tylko czesci i skladanie potem.
  • Odpowiedz
#steam #gry #warhammer40k #warhammer #rts

Chce ktoś nauczyć początkującego w rtsy gracza? Kiedyś kupiłem W40k DOW2 i raz po raz wrócę ale szybko usuwam bo nie daje rady i mnie zaczyna nudzić oraz chętnie poznam jakieś inne rts tytuły do pogrania
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wytrzzeszcz: Ech, zbyt pobieżne te opisy jak dla mnie i zawierają parę przekłamań.
Nie piszesz o dedekach w ogóle, piszesz o 3.x.
Świat Warhammera nie jest "ciemnym średniowieczem", a raczej renesansem. Mechanika potężnie różni się w zależności od edycji. PP sprawiają, że śmiertelność jest istotnie niższa niż w dedekach, gdzie początkującą postać może nieszczęśliwie złożyć krytyk i nie ma ratujących dupę PP. Magia jest dość mocna (w drugiej edycji nic
  • Odpowiedz
Chciałbym zacząć grać z małymi dziećmi w jakieś RPGi papierowe. Zawsze mnie to jarało ale nie miałem okazji wiele w życiu pograć i nie wiem jak to wygląda od strony GMa. Są jakieś materiały np z opisami, z których można poskładać fabułę, czy to raczej każdy sam we własnym zakresie pisał? Może ktoś pomóc jak to ugryźć?

#rpg #grybezpradu #dnd #warhammer40k
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam ostatnimi czasy dużo czasu w drodze do roboty i chciałbym posłuchać audiobooków. Czy jest gdzieś coś fajnego dostępnego czy zostaje chomikuj i jakieś apki na androida? Chciałbym zacząć herezje Horusa od zera.
#warhammer40k
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wespazjan: @wespazjan: "Czas Horusa" został ostatnio wznowiony. Szukaj pod tytułem "Wywyższenie Horusa", np. bezpośrednio u wydawcy:
https://copcorp.pl/kategoria-produktu/ksiazki/
To, co wrzucił OP, to wydanie Fabryki Słów, która wypuściła pierwsze tomu chyba 8 lat temu, ale tylko do "Filgrima". Jeszcze chyba drugi tom miał nieco zmieniony tytuł. Aczkolwiek wydanie Fabryki Słów było dużo ładniejsze (nieco grubsza i szersza okładka). Copernicus ma najzwyklejsze, a w dodatku papier użyty do okładki jest
  • Odpowiedz
#tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo

#failedminis <<< obserwuj/ czarnolistuj

Tak prezentuje się posklejana część Indomitusa dla Space Marinsów.
Fajnie się na nich patrzy, aczkolwiek przeraża mnie trochę czas składania, który już nigdy do mnie nie wróci.
Zostały jeszcze necrony, jak je złożę będę mógł w końcu wrócić do innych czynności (Ubarwienia reszty Marinsów z poprzedniego zestawu, i innych minisów i dioramek xD), ale
F.....t - #tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo

#failedminis <<< ...

źródło: comment_1609010261wRtwxaNfa00BrSWH2GDhsT.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ciekawostka
Co powiedzielibyście na miski pełne prezentów pod choinką? Jeśli lubicie Warhammer, to raczej nie byłoby to dla was zaskoczeniem ʕʔ

Pamiętajcie, że do końca roku aktywny jest kod MICHALBIALKOV, z którym dostaniecie 5% rabatu!
Podobnie jak newsletter - zapis gwarantuje 10% (pamiętaj
RGFK_PL - #ciekawostka
Co powiedzielibyście na miski pełne prezentów pod choinką? Je...

źródło: comment_1608995555lW4FR40MhVbgfuwdEHZS0f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach