o ile nie wydrukowałeś tego ze sporą domieszką flexa, to już widzę jak się łamie po pierwszej wycieczce na granie (,)
  • Odpowiedz
@wespazjan ja korzystam z Citadel Plastic Glue bo kupiłem na początku i po 60 figurkach jest jeszcze z pół opakowania, ale gdybym miał teraz kupować to brałbym coś z pędzelkiem, sporo dobrego słyszałem o Tamiya Ultra Thin Plastic Cement. Do pomalowanych elementów używałem Army Painter Superglue ale za szybko zasycha w butelce, ostatnio przerzuciłem się na Kropelkę ale zbyt się leje i podobno lepsza jest Kropelka w żelu
  • Odpowiedz
#tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo #diorama

#failedminis <<< obserwuj/ czarnolistuj

Dzisiaj skończyłem małą dioramkę, dla boga krwi, żeby przetestować czy materiały nadają się na większy projekt. I nadają się. Jako, że sklepy budowlane w Germanii są otwarte tylko dla budowlańców(i to nie wszystkich) (a jak jestem na urlopie to mnie nie wpuszczą bez karty budowlańca której nie mam xDD) to niestety
F.....t - #tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo #diorama 

#failed...

źródło: comment_16085607043rhFhYdKWd2uKC5Dz7E5Fq.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FailedArtist: pewnie nie ale dzisiejsze telefony potrafią cuda. Żeby mieć dobrą ostrość rób zdjęcia w trybie manualnym, im wyższe F tym większa głębia ostrości ale za to mniej światła wpada do obiektywu więc potrzebne mocniejsze oświetlenie . Rób zdjęcia w najwyższej rozdzielczości później zawsze możesz je dociąć i nie podjeżdżaj za blisko modelu z telefonem ponieważ autofocus wtedy robi dziwne rzeczy. Przyda Ci się też najtańszy mini biedastatyw z alledrogo
  • Odpowiedz
#tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo ?
#failedminis

Reszta fotek w komentarzach.
Moje pierwsze miniaturki które bazowałem sprayem pomalowane. Stwierdziłem, że dopóki ich nie pomaluje nie zacznę składać indomitusa. Ogólnie jestem dumny z marinsów, ale ryj tego bez kasku poprawiałem z 20 razy. Musiałbym mu waterboarding zrobić w rozpuszczalniku żeby go wyleczyć xD Tych 3 panów od khorna to minisy testowe, schemat że środkowego
F.....t - #tworczoscwlasna #warhammer40k #warhammer #modelarstwo ?
#failedminis

R...

źródło: comment_1608407951j0ogqmxPVXNcSzNotSpZK1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowa dostawa książek z #warhammer40k
Na koniec listopada premierę miały te dwa tomy. Nie sądzę, żeby w grudniu cokolwiek się jeszcze ukazało, więc kolejne premiery dopiero w 2021.
Na "Mroczne Imperium" się bardzo cieszę. Co do "Lemana Russa", to wiele sobie nie obiecuję, bo po pierwsze dzikusów nie lubię, a po drugie - już "Roboute Guilliman" z tej serii "Primarchs" to było 4/10.
#warhammer #czytajzwykopem
Katedrazchlebkiem - Nowa dostawa książek z #warhammer40k
Na koniec listopada premier...

źródło: comment_16080583906T53mtuWb0UBlIkwCiZ73Q.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zero tu jego winy, a że nie lubił dodatkowo Magnusa, to siła została zmultiplikowana.


xD "przyprowadz mi Magnusa na ziemię" - taki był rozkaz a nie wybij cały legion połam mu kręgosłup i zniszcz planetę. Zero winy.

Niemniej casus belli poszedł ze strony Magnusa i jego wyraźnego olania edyktu z Nikei. Nie tylko wtedy, gdy rozwalił webway Empowi.


Wyrazne
kozaqwawa - > Zero tu jego winy, a że nie lubił dodatkowo Magnusa, to siła została zm...

źródło: comment_1608136071tjtFQJHw10IsTDpXpQzBiS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 14
Dziękuję użytkownikowi @Doment za jego fajne #rozdajo dla wielbicieli #rpg. Dzisiaj przyszła do mnie fajna wieżyczka:
numer 1 Wieża składana idealna na grę w plenerze kolor srebrny by aclugston519
Jest mega, to moja pierwsza wygrana w #rozdajo i bardzo dziękuję za ten prezent, będzie używane. Pozdrawiam i polecam gorąco. #dicetower #gryplanszowe #warhammer40k #uczciwyczlek #d------------o
kecyc - Dziękuję użytkownikowi @Doment za jego fajne #rozdajo dla wielbicieli #rpg. D...

źródło: comment_1608044109LToAuLNt03DHokvBPG2eg0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach