@MalowanyPtak: fajne, ale polecam pudelko z duzo nizszymy brzegami. bedzie Ci sie wygodniej pracowalo.
Ja uzywam tego po ferrero rosher. Nie dosc ze na start daje cos slodkiego, to jest duze i plaskie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Jestem po swojej pierwszej prawdziwej grze w #wh40k ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale to jest przyjemne. Dużo było proksowania, dopiero zbieram swoją pierwszą armię. Oczywiście moje orki dostały w------l od chaosu ale następnym raz będzie lepiej XD
#warhammer40k
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiście moje orki dostały w------l od chaosu


@OmarBongo: akuratnie to jeżeli chodzi o orki to wszystko zależy od szczęścia w kościach, nie znam nikogo kto gra orkami i przy okazji jest bucem więc twoje zdrowie mirek.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@syn_kolezanki_twojej_starej: z tego co mi kumpel mówił to orki są ponoć turniejowo grane aktualnie. Gdybym miał więcej trucków to może bym podjechał i chopaki by nastukaly chaosiakom ale skończyło się rzezią grzybów z daleka. Ale uśmiech miałem jak raz wykonywałem rzut 18 kostkami + DAKKA DAKKA DAKKA i było jescze więcej rzutów XD
@Nomad34: 1k pkt, 3 rundy, około 2 godzin. Było by szybciej ale nie znałem swojej
  • Odpowiedz
Możecie mi coś opowiedzieć o kalkomaniach? Nigdy tego nie robiłem, przed docelowym naklejaniem (?) poświecę 1-2 na naukę ale obejrzałem parę poradników i jeżeli chodzi o specjalne płyny do kalkomanii to różne są opinie natomiast generalnie zwykle jest zgoda żeby używać lakierów przed i po aby uzyskać lepszy efekt.

Jako, że jeżeli nie muszę to nie ładuje się w farby citadela bo wolę vallejo to pomyślałem, że zamiast ichnich lakierów ardcoat i stormshield
mroz3 - Możecie mi coś opowiedzieć o kalkomaniach? Nigdy tego nie robiłem, przed doce...

źródło: comment_16107052838iyu8egtNQFxbJE1xORPQc.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mroz3: Kalkomania jest wydrukowana na takiej specjalnej folii, która błyszczy. Lakiery daje się, by zniwelować ten efekt świecenia. Płyny, by uelastycznić folię.

Lakiery

Najpierw błyszczący. Jedna warstwa wystarczy. Ułatwia on nałożenie kalki oraz powoduje, że nie widać błyszczącej „ramki” wokół nadruku. Potem znowu błyszczący, by ujednolicić powierzchnię i następnie matowe, satynowe lub błyszczące w zależności od tego, jaki efekt końcowy chcesz
  • Odpowiedz
@fooczak: Nigdy w życiu pędzla nie trzymałem i mam dwie lewe ręce do robót precyzyjnych. Z perspektywy tego co do tej pory zauważyłem, to muszę powiedzieć, że narzędzia robią robotę. Początkowo nawet nie zdawałem sobie pojęcia, że pędzle którymi za gówniaka robiło się coś na plastyce w podstawówce czymkolwiek różnią się od tych "do modeli". Do figurek, które dostałem od różowej zamówiłem sobie parę pędzli - Italeri - takie nie
  • Odpowiedz
@Preacher123: nie, xenos nie mają wspólnego keyworda. Tyranidzi mogą się łączyć z GSC (wspólny keyword Tyranids); Drukhari, Craftworldy, Harlequins i Ynnari mogą łączyć się ze sobą (wspólny keyword Aeldari); Orkowie, Tau i Necroni są forever alone.

Detachmenty to części armii, np. Battalion, Vanguard, Patrol, etc., każdy ma jakąś wymaganą liczbę jednostek różnych typów oraz limity, do tego branie dodatkowych kosztuje command pointy i w ramach każdego musi być jakiś wspólny
  • Odpowiedz
  • 1
@Preacher123 @Lisek_Chrystusek tyle teorii, w praktyce nie opłaca się łączyć armii z różnych codexów bo się bardzo dużo traci, przynajmniej tak się ma w przypadku space marines. Mogę się założyć, że wraz z wychodzeniem nowych codexów ta zasada zostanie rozszerzona na pozostałe frakcje.
  • Odpowiedz
Plany wydawnicze Copernicus Corporation na 2021 rok:

"KSIĄŻKI
Wszystkie serie będą kontynuowane, pojawią się też książki ze świata Age of Sigmar. Będzie wznowienie Kosmicznego Wilka w nowym wydaniu, łącznie z brakującym ostatnim tomem. Gotrek z czasem też dostanie nowe wznowienie."
źródło

Czyli
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mroz3: zawsze jak widzę stanowiska malarskie do modeli to myśle, że robie coś nie tak. Pod figurki kartka papieru a4 już cała w kolorach, na farby mam pudełko po odżywce do włosów a pędzle mam dwa xD
  • Odpowiedz
#warhammer40k #audiobook
Witam,
Tak jak w tagach jest cos więcej niz 5 tomów z Herezji Horusa?
Możecie polecić inne audiobooki o podobnej tematyce?
Oczywiście w języku Cebuli( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach