#koronawirus #warhammer40k #warhammer
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Rzadkie zdjęcie niezaszczepionych, w których organizmach, niczym w garze bulionu, bulgoczą, pluskają, musują i kipią kolejne mutacje koronawirusa.
#koronawirus #warhammer40k #warhammer
#koronawirus #warhammer40k #warhammer
źródło: comment_1626258837WkPi12IbYw4UZKJQssPiMn.jpg
Pobierz@DwemerPuzzleBox: Unclean One to Ziemba lub inni mu podobni, a nurglingi to zwykłe szaraczki.
- 13
#modelarstwo #warhammer40k
Proof of concept - da radę zrobić latarnię z zasilaniem w standardowej podstawce 32mm. Teraz pozostało wymienić diodę na 3 mm, porządnie skleić i zakamuflować jakimś gruzem, czy krzaczkami przełącznik. Namordowałem się przy tym, bo wymagało to zaprojektowania przeze mnie gniazda baterii i "drutowanie" tego w taki sposób, żeby było stabilnie i powtarzalnie.
Proof of concept - da radę zrobić latarnię z zasilaniem w standardowej podstawce 32mm. Teraz pozostało wymienić diodę na 3 mm, porządnie skleić i zakamuflować jakimś gruzem, czy krzaczkami przełącznik. Namordowałem się przy tym, bo wymagało to zaprojektowania przeze mnie gniazda baterii i "drutowanie" tego w taki sposób, żeby było stabilnie i powtarzalnie.
źródło: comment_1626227762z9FTIrKK5qygIdLL64Xr2y.jpg
Pobierz- 2
@MalowanyPtak: daj to wieksze, bo nic nie widac :)
źródło: comment_1626247335q4VL5z1qA8zygvd3UDYvOF.jpg
Pobierz- 0
@hrumque: 3mm pasuje idealnie, fabrycznie dają 3mm ale żarowe. To przecież SMD są obrzydliwe. Jak Ty sobie taką latarnię wyobrażasz?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 14
ale te nowe orki są zajebiste #warhammer40k
źródło: comment_1625998897vyKTJvfxhVFx02H6IcTPzM.jpg
Pobierz- 3
@SIX_PATHS_OF_PAIN: sprzedałem cała moją armię orków jakiś czas temu więc odpada ale z orków i tak kupię to. ( ͡° ͜ʖ ͡°) w zasadzie to jak będę miał czas to przerobię kapustę z sigamra na orkową
źródło: comment_1626000666N7oct1kt7oPG8rtbSUvpPl.jpg
Pobierz@syn_kolezanki_twojej_starej: nie no ja muszę zrobić DA. Ale batalion Tyranidów chyba pójdzie na sprzedaż ( ͡º ͜ʖ͡º)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
- 2
@koziolek666: więc ogólne
źródło: comment_1626075339sQkpgjLLLU04gSb2t2aykP.jpg
Pobierz@syn_kolezanki_twojej_starej: i prawidłowo
- 2
@syn_kolezanki_twojej_starej: na fejsie już zesranie że pozer xD
@ugluck: znacznie tańsza alternatywna dla 40k. Kilka figurek na stole a jak ci się drużyna znudzi to kupujesz kolejne innej frakcji. Z dużym 40k jesteś kilka stów do ponad tysiąca w plecy na nową armię - no i jeszcze to pomaluj. Miałem zamiar machnąć sobie deathwatcha właśnie pod kt ale oczywiście skończyło się na kolejnej armii. XD
Zasady inne, potyczki szybkie i dynamiczne w porównaniu z dużym wh, ale czołgów
Zasady inne, potyczki szybkie i dynamiczne w porównaniu z dużym wh, ale czołgów
- 1
@ponti4c: dla mnie juz za pozno na niski prog wprowadzenia, bo na polce mi Indomitus lezy :)
- 1
Ma ktoś może screena z chronologią książek z serii herezja horusa pod ręką?
#warhammer40k
#warhammer40k
@hoszin: 59 książek jest znane z tytułu. Do tego komiksy, audiobooki, opowiadania.
Wczoraj zacząłem malować pierwszą figurkę :D i zastanawiam się jak radzicie sobie z miejscami które są nieosiągalne przez pędzelek po sklejeniu modelu ? Wcześnie zastanawiałem się nad malowaniem modelu w częściach, no ale musiałem spróbować skleić cały i wtedy spróbować pomalować.
#modelarstwo #wh40k #warhammer40k
#modelarstwo #wh40k #warhammer40k
@panzpolski: Opie, jak na pierwszy model to mega. Pa na mój pierwszy model w życiu. Gobliński łucznik, edycja przedpotopowa. Miałem może z 8 lat jak go malowałem. Dla skali wulfen czasy obecne
źródło: comment_1626892619C2fQdu6Uy5X0jCORSuJPvg.jpg
Pobierz@piaskun87: coś tak słabo im to wyszło tym razem, poprzednie dużo lepsze
- 0
@Szpaqowsky: nom
@Hereticsheresy: WAAAAAAGH!
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TechPriest Zapomniałeś o śniadaniu Impka złożonego z dusz Psioników ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 1
@Kwas_Borowy_III: Przynajmniej ci psionicy nie są jedzeni przez mutanty albo torturowani przez demony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 15
Dlaczego tak się robi? Pierwszy raz się z tym spotykam. Próbowałem spraye z innej partii i to samo. Myślałem, że to kwestia dworu, ale w komorze mam to samo. #modelarstwo #warhammer40k
źródło: comment_1625616830G9vb2dxF7XbS5IhZLYqJPo.jpg
Pobierz@MalowanyPtak: Zerknij tutaj, gościu dobrze wyjaśnia co i jak: https://www.youtube.com/watch?v=vbLi-pm9EhU
tldr: rozgrzej w wodzie puszkę z farbą
tldr: rozgrzej w wodzie puszkę z farbą
@MalowanyPtak: o takie coś właśnie chodzi. Kompresor z butlą pozwala na spokojną pracę, a pierwsze aero i tak jakoś popsujesz :D
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Miejscowy alchemik zmieszał esencję Władcy Zmian z esencją Wielkiego Nieczystego i wyszło mu takiego gómno.
Wiecie co można z tym zrobić?
#warhammer40k
Wiecie co można z tym zrobić?
#warhammer40k
źródło: comment_1625598593LQvUPMH7nD6INepoWEPpgA.jpg
Pobierz#warhammer40k #modelarstwo
Nigdy więcej malowania figurek sprayem na zewnątrz - szczególnie w taką pogodę. Pierwszy raz miałem problem z jakością malowania - ewidentnie farba za szybko schła, pomimo trzymania jej blisko modeli. Wyszedł dramat, a w ruch poszedł zmywacz wamodu - będzie drugie podejście.
Nigdy więcej malowania figurek sprayem na zewnątrz - szczególnie w taką pogodę. Pierwszy raz miałem problem z jakością malowania - ewidentnie farba za szybko schła, pomimo trzymania jej blisko modeli. Wyszedł dramat, a w ruch poszedł zmywacz wamodu - będzie drugie podejście.
@MalowanyPtak: Plusik na podniesienie na duchu ; )
- 0
@ugluck: Wpierw podkładowałem, potem farba. Podkład wyszedł super, ale farba (Citadel) zaczęła świrować. Wyszedł mi efekt "puchatej" tkaniny.
- 26
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@KorredY: swoją tuszą, uzębieniem i rozkładem dupska bardziej przypomina papę Nurgla i podobnie jak bóstwo chaosu lubi knuć i p----------ć u komendanta na 3jce, to znaczy u Abaddona w Oku Terroru. Praca mimo wszystko de besta. To teraz pytanie, czy j00r chodzi jak drednot, czy bardziej pokótnik sióstr bitwy?
@KorredY: Wybierzcie mnie na Mistrza Wojny to zlikwiduje psionikow bandyckich, plany budowy tytanów, powtarzam plany budowy tytanów.
Jak by się ktoś z was zastanawiał jakie pędzle do malowania pacynek. To jest jeden z dwóch słusznych zestawów. Opcją jest wymiana W&N na DaVinci, a AP na Artis Opus. Do tego wiaderko syntetycznych Mag-poli :)
#warhammer40k #modelarstwo
#warhammer40k #modelarstwo
źródło: comment_1625513741uXLsGlLa5hFLwrlSTAltgV.jpg
Pobierz- 2
@MalowanyPtak: @ugluck: @koziolek666: a tak jeszcze odgrzebię dyskusje to od siebie polecam takie pędzle, rozsądna cena za wysoką jakość
Rozmiar 1,5 mam praktycznie od początku mojej kariery tj. od końca grudnia i nadal trzyma szpic mimo różnego obchodzenia się z nim jak i ponad 30 modeli pomalowanych. Jak już na serio go wykończę to do oprawie w ramkę i powieszę na ścianie xD
Natomiast 0 to
Rozmiar 1,5 mam praktycznie od początku mojej kariery tj. od końca grudnia i nadal trzyma szpic mimo różnego obchodzenia się z nim jak i ponad 30 modeli pomalowanych. Jak już na serio go wykończę to do oprawie w ramkę i powieszę na ścianie xD
Natomiast 0 to
źródło: comment_1625551133uJa4XvAIFIHWmKT3XXgv7b.jpg
Pobierz

















U mnie to:
Nekroni-Monolit, Rozdzieracze
Chaos- Platforma Plagi, Strażnik Tajemnic
Tyranidzi/Kulty Genokrada- Nexos, Maleceptor
Mroczni Eldarzy- Talos, Mandragory
źródło: comment_1626327753XBiMAuevMlSwaRuf9MOX5V.jpg
Pobierz