@2PacShakur: Te do telefonu nadaja sie do konsumowaia tresci w ktorych nie musisz sie fizycznie poruszac i mozesz siedziec, a tor poruszania sie postaci w aplikacji/grze jest w miare stabilny. Nie ma tam sledzenia pozycji glowy w przestrzeni wiec jest duza szansa na szalenstwo blednika i zoladka. Ty pochylasz sie albo kucasz a obraz w goglach dalej wisi w tym samym miejscu.

Na PC do dyspozycji masz Oculus Rift i
  • Odpowiedz
@2PacShakur @signap: Poki co zdecydowanie lepiej wypadaja produkcje z malym zasiegiem widzenia (lokacjami) oraz w miare prostymi modelami i teksturami. Dalekie dystanse to raczej kolejna genracja sprzetu. Wrazenie jest takie jakbys gral na ogromnym monitorze w rozdzielczosci 1024x768. Niestety na gameplayach z youtube tego nie widac bo tam pokazany jest podglad wygenerowany specjalnie na monitor a nie to co "widac" w goglach.
  • Odpowiedz
@n__s: ja testowalem na galaxy s4 i iphone 5s i wygladalo to mega slabo, widac bylo pixele i boki telefonu, do tego obraz jest bardzo maly i z wirtualna rzeczywistoscia to nie ma zbyt wiele wspolnego. Nie wiem jak dzialaja prawdziwe gogle VR ale jezeli zakres widzenia i jakosc jest podobna to jest to przekręt tej dekady xD Porownalbym to do ogladania filmu w watpliwej jakosci na niewielkim monitorze w
  • Odpowiedz
Nie wiem jak dzialaja prawdziwe gogle VR ale jezeli zakres widzenia i jakosc jest podobna to jest to przekręt tej dekady xD


@IsraelKilman: ja bawilem sie oculusem i jakosc moze i nie jest jakas super ale katy widzenia sa pelne (w senie nie widzisz otoczenia)
  • Odpowiedz
Mireczki szukam telefonu do vr z lte w przedziale 300-500 zł. Znajdzie się coś? Ekran 4,5 cala, rozdzielczość minimum hd, żyroskop, akcelerometr i czujnik magnetyczny. Telefon będzie tylko i wyłącznie służył jako modem lte i vr. Fajnie by było jakby dało radę coś nowego kupić. Aaa no i android 4.4.2 wzwyż?
#android #vr #virtualreality #lte #telefony #smartfon
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki przyszly mi gogle vr fiit VR które polecił mi @happyVR . Zainstalowałem na moim Letv x600 aplikacje cardbord, zczytałem kod qr z tej strony dla gogli fiit vr https://www.facebook.com/vr360.tw/photos/pb.799700640155672.-2207520000.1462385741./805576829568053/?type=3
aplikacja cardobrd odczytała jako google fiit vr i dziwna sprawa bo obraz na telefonie wysweitla się tylko na części ekranu ;/ tak ma byc ? to nie ma byc na całej powierzchni oczywiscie podzielone na pół ?

#vr #
Deiv1990 - Mirki przyszly mi gogle vr fiit VR które polecił mi @happyVR . Zainstalowa...

źródło: comment_RV4BQZ4FNSBqQRJeqGiFjJXZfbxG4r7u.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach