Nie samym wędkowaniem człowiek żyje ( ͡º ͜ʖ͡º) Razem z moim @NiebieskaOsa zrobiliśmy sobie wycieczkę. Zakochałam się w tym miejscu...
Miłego weekendu wszystkim (ʘ‿ʘ)
#ustron #wisla #gory #urlop
Miłego weekendu wszystkim (ʘ‿ʘ)
#ustron #wisla #gory #urlop





















Szczyty odpadają :) ---> byłem
#ustron
#wisla
#szczyrk
#podrozujzwykopem