Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Salty_donut: zgadza się, natomiast nie jest moim obowiązkiem analizowanie przyniesionej pary butow przez ekspedienta czy nie ma wady bo jakiś chinczyk źle zgrzał gume maszyną. wiadomo że są pewne rzeczy co wychodza po czasie
  • Odpowiedz
#kiciochpyta #ubrania #moda #modameska #zakupy

Siema. Wrzucam ponownie bo nikt sie nie wypowiedzial, a sie troche cykam () Kupilem przez neta sweter (swetr jak to woli) dobrej marki, a przynajmniej nie taki naj zwyklejszy. Podoba mi sie, ale co producent to inna rozmiarowka i tu problem bo jest troche za duzy, na tyle troche, ze wygladam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Barneyeos: ja tak robiłem ostatnio ze służbowym. Zadziałało ale jakby to nazwać, "faktura" swetera :) się zmieniła. Jest gęstsza, mniej regularna no i kolor jest lekko jaśniejszy. Ogólnie nie polecam.
  • Odpowiedz
#sklepyinternetowe #ubrania #pytanie #pytaniedoeksperta #reklamacja #answear #pierrecardin #kiciochpyta
#gownoburza
#answear
W-------m się.
Staram się w życiu kierować prostą zasadą, "dołożyć więcej by kupić coś porządnego" i mieć ciuch na więcej niż jeden sezon.
Kupiłem niecałe dwa miesiące temu kurtkę, mam zimową którą mógłbym nosić w Rosji ale potrzebowałem czegoś lekkiego, do samochodu, bo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kiciochpyta #ubrania #moda #zakupy

Siema. Kupilem przez neta sweter (swetr jak to woli) dobrej marki, a przynajmniej nie taki naj zwyklejszy. Podoba mi sie, ale co producent to inna rozmiarowka i tu problem bo jest troche za duzy, na tyle troche, ze wygladam w nim... no zle poprostu.
Jako chemik podszedlem do tematu stricte technicznie i wymyslilem, zeby go wyprac w "za goracej" wodzie,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojarzy ktoś może stronę gdzie wystawia się rzeczy na bazarku? Ktoś na bazarze wystawia nasze rzeczy i sprzedaje. Bierze od tego prowizję itd

Wiecie może gdzie najłatwiej sprzedaż uzywane ubrania? #kiciochpyta #ubrania #sprzedaz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idę sobie przez miasto widzę przed sobą gościa w czarnej kurtce na którą na plecach na wysokości łopatki nafajdał mu ptak, więc przyspieszam coby być dobrym samarytaninem i poinformować go o wypadku jakiego doznał nieświadomie, ale już jakieś 10 metrów od niego odkrywam, że ta z daleka rozmazana plama to ku..a nic innego jak logo firmy 4F.

Logo na plecach na łopatce, rozumiecie to? Co za idiota na to wpadł?

Zdjęcie poglądowe
Centuri0n - Idę sobie przez miasto widzę przed sobą gościa w czarnej kurtce na którą ...

źródło: comment_aWSzc4BSOh05RItQLn2C3jbNY9rmyLCQ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach