Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
- 3
@Salty_donut: zgadza się, natomiast nie jest moim obowiązkiem analizowanie przyniesionej pary butow przez ekspedienta czy nie ma wady bo jakiś chinczyk źle zgrzał gume maszyną. wiadomo że są pewne rzeczy co wychodza po czasie
- 2
@RoastieRoast: no nie wierze że seryjnie robią buty że podeszwa jednego ma po szerokości 8 cm a drugiego 9 cm (to jak różnica rozmiaru)
Jakie polecacie marki odzieżowe typu cleant rareeeverywhere zoology? Chodzi mi szczególnie o bluzy #moda #modameska #ubrania #streetwear
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#kiciochpyta #ubrania #moda #modameska #zakupy
Siema. Wrzucam ponownie bo nikt sie nie wypowiedzial, a sie troche cykam (づ•﹏•)づ Kupilem przez neta sweter (swetr jak to woli) dobrej marki, a przynajmniej nie taki naj zwyklejszy. Podoba mi sie, ale co producent to inna rozmiarowka i tu problem bo jest troche za duzy, na tyle troche, ze wygladam
Siema. Wrzucam ponownie bo nikt sie nie wypowiedzial, a sie troche cykam (づ•﹏•)づ Kupilem przez neta sweter (swetr jak to woli) dobrej marki, a przynajmniej nie taki naj zwyklejszy. Podoba mi sie, ale co producent to inna rozmiarowka i tu problem bo jest troche za duzy, na tyle troche, ze wygladam
#sklepyinternetowe #ubrania #pytanie #pytaniedoeksperta #reklamacja #answear #pierrecardin #kiciochpyta
#gownoburza
#answear
W-------m się.
Staram się w życiu kierować prostą zasadą, "dołożyć więcej by kupić coś porządnego" i mieć ciuch na więcej niż jeden sezon.
Kupiłem niecałe dwa miesiące temu kurtkę, mam zimową którą mógłbym nosić w Rosji ale potrzebowałem czegoś lekkiego, do samochodu, bo
#gownoburza
#answear
W-------m się.
Staram się w życiu kierować prostą zasadą, "dołożyć więcej by kupić coś porządnego" i mieć ciuch na więcej niż jeden sezon.
Kupiłem niecałe dwa miesiące temu kurtkę, mam zimową którą mógłbym nosić w Rosji ale potrzebowałem czegoś lekkiego, do samochodu, bo
#kiciochpyta #ubrania #moda #zakupy
Siema. Kupilem przez neta sweter (swetr jak to woli) dobrej marki, a przynajmniej nie taki naj zwyklejszy. Podoba mi sie, ale co producent to inna rozmiarowka i tu problem bo jest troche za duzy, na tyle troche, ze wygladam w nim... no zle poprostu.
Jako chemik podszedlem do tematu stricte technicznie i wymyslilem, zeby go wyprac w "za goracej" wodzie,
Siema. Kupilem przez neta sweter (swetr jak to woli) dobrej marki, a przynajmniej nie taki naj zwyklejszy. Podoba mi sie, ale co producent to inna rozmiarowka i tu problem bo jest troche za duzy, na tyle troche, ze wygladam w nim... no zle poprostu.
Jako chemik podszedlem do tematu stricte technicznie i wymyslilem, zeby go wyprac w "za goracej" wodzie,
Jaki sklep ze starymi koszulkami piłkarskimi polecacie? Najlepiej internetowy #mecz #pytanie #ciuchy #ubrania #sport #pilkanozna #sklepyinternetowe #ubierajsiezwykopem #internet
Macie jakieś sprawdzone firmy (strony) które robią nadruki na koszulki/bluzy? Zależy mi na jak najlepszej jakości wykonania nadruku oraz użytego materiału #ubierajsiezwykopem #ubrania
- 1
@baklazanix: Taktyczny rzyg
- 0
@yo123: co do bluz to mają trochę mało kolorów możliwych do wyboru :/ tylko czarny, szary i biały
1
Krótka historia zamka błyskawicznego

Do XIX wieku jedynymi sposobami zapinania ubrań były różnego rodzaju guziki, sznurki itp. Dopiero pojawienie się pod koniec XIX wieku zatrzasków nieco zmieniło sytuację, ale przełomem stał się dopiero zamek błyskawiczny opatentowany i wprowadzony do sprzedaży w drugiej dekadzie XX wieku.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@uzytkownik_zablokowany: szczerze mówiąc kupiłem tam kilka rzeczy zw względu na cene, ale jakość to porażka :(
- 0
@cysterna wiem :)
- 0
@tabi1991: tak, Calzedonia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Meowz ludzie som gupi
- 2
Gdzid najłatwiej sprzedać ubrania? Czy #ubrania
Kojarzy ktoś może stronę gdzie wystawia się rzeczy na bazarku? Ktoś na bazarze wystawia nasze rzeczy i sprzedaje. Bierze od tego prowizję itd
Wiecie może gdzie najłatwiej sprzedaż uzywane ubrania? #kiciochpyta #ubrania #sprzedaz
Wiecie może gdzie najłatwiej sprzedaż uzywane ubrania? #kiciochpyta #ubrania #sprzedaz
- 0
Idę sobie przez miasto widzę przed sobą gościa w czarnej kurtce na którą na plecach na wysokości łopatki nafajdał mu ptak, więc przyspieszam coby być dobrym samarytaninem i poinformować go o wypadku jakiego doznał nieświadomie, ale już jakieś 10 metrów od niego odkrywam, że ta z daleka rozmazana plama to ku..a nic innego jak logo firmy 4F.
Logo na plecach na łopatce, rozumiecie to? Co za idiota na to wpadł?
Zdjęcie poglądowe
Logo na plecach na łopatce, rozumiecie to? Co za idiota na to wpadł?
Zdjęcie poglądowe
źródło: comment_aWSzc4BSOh05RItQLn2C3jbNY9rmyLCQ.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KromkaMistrz: nie wiem musialbym mamy zapytac
- 6






















#koszulki #nadruk #ubrania #kiciochpyta