Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu byłem w USA, kupiłem sobie tam fajne spodnie, Wranglery i Levi's, po 100zł za sztukę. Chciałem kupić takie w PL, może nie każdy wiedział, ale różnica w cenach jeansów w USA jest drastyczna, oczywiście na korzyść USA. Dymani jesteśmy przez koncerny na wszystkie możliwe dziury, spodnie Levis podobnie wyglądają cenowo, tak samo "modele" są inne (a przynajmniej nazewnictwo) bo jak poszedłem do sklepu się dopytać to nie znano tych modeli, ani oznaczeń (tak i Levis jak i Wrangler).

#ciekawostki #januszebiznesu #wrangler #ubrania #polska #usa
Vein - Jakiś czas temu byłem w USA, kupiłem sobie tam fajne spodnie, Wranglery i Levi...

źródło: comment_nKvCYsbekLUC0aJBZub6YfUUGGXH5ulu.jpg

Pobierz
  • 5
@Vein: Żadna nowość. To są ceny dla całej Europy, nie tylko dla Polski ( ͡° ͜ʖ ͡°) I jak łatwo można zauważyć, amerykańskie sklepy internetowe sprzedające Levi'sy praktycznie zawsze mają zapis, że nie wysyłają do UE ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka strategia marki - w USA odzież robocza, a w Europie moda, która nastała dzięki amerykańskim filmom i reklamom z lat 80-90 (
@mamajasia12: mysiu, myślisz, że w USA nie płaciłem podatków? Kupując 4 pary spodni przez Amazon, z przesyłką z USA wyjdzie mi jedna para 130zł, to nadal 70zł taniej jak u nas na miejscu...
@WaveCreator: Wranglery Amazon wysyła do PL, Levi's już nie :) Wiedziałem, że jest różnica, chciałem się tym po prostu podzielić z resztą